fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Z WKS-em Wieluń w 1/16 finału PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Siatkarze Legii Warszawa poznali rywala w 1/16 finału Pucharu Polski. Legioniści na tym etapie rozgrywek o krajowy puchar zagrają na wyjeździe z II-ligowym WKS-em Wieluń. Mecz zaplanowano na 22 grudnia. Spotkania kolejnych rund zaplanowano na 19 stycznia (1/8 finału), 2 lutego (1/4 finału), 26 lutego (półfinał) oraz 27 lutego (finał).

Zwycięzca par WKS Wieluń / Legia Warszawa, w 1/8 finały zagra ze zwycięzcą meczu KP Stalpro Joker Piła - Jastrzębski Węgiel. W ćwierćfinale legioniści mogą zagrać z Gwardią Wrocław/LUK Lublin lub Lechią Tomaszów Maz./Projektem Warszawa.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.