fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz z MKS-em Dąbrowa Górnicza

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W najbliższą sobotę koszykarze Legii rozegrają kolejne ligowe spotkanie w Energa Basket Lidze - legioniści o 19:30 podejmować będą zespół MKS-u Dąbrowa Górnicza. Zachęcamy do wspierania naszego zespołu w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40. Wejściówki na to spotkanie kosztują od 10 do 25 złotych (ulgowe) oraz od 15 d 35 zł (normalne). Bilety nabywać można TUTAJ oraz w dniu meczu w kasach biletowych przy wejściu do hali, od godziny 18:00.

Cena biletów na mecz z MKS-em:
Kategoria zielona: sektory B,C,D,F,G,H - ulgowy - 10,00 zł/normalny - 15,00 zł
Kategoria biała: sektor E - ulgowy - 15,00 zł/normalny - 25,00 zł
Kategoria czerwona: sektor E - ulgowy - 25,00 zł/normalny - 35,00 zł
VIP: 119 zł

Ulgi przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat oraz osobom, które w dniu zakupu biletu ukończyły 65 lat. Dzieci do lat 3 wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im dodatkowe miejsce siedzące. Wszystkim osobom kupującym bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.

Jeśli jesteś zaszczepiony przeciwko COVID-19, zaznacz odpowiednie okienko w systemie abilet.pl.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.