Mahir Emreli i Jakub Jugas - fot. Woytek / Legionisci.com

Na żywo

LIVE!: Cracovia 1-0 Legia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Cracovia - Legia Warszawa przeprowadzą stacje TVP Sport i Canal+ Sport. Początek spotkania o godzinie 20:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA CRACOVIA - LEGIA
FORTUNA: 1 2.90 X 3.22 2 2.66

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (164)

+dodaj komentarz
jurgen - 06.12.2021 / 07:19, *.tpnet.pl

potrzebny napastnik taki jak np.Niezgoda

odpowiedz
Tata_major - 05.12.2021 / 23:41, *.plus.pl

Wiem ,że poprzednim wpisem, jako kibic KOLEJORZA, słusznie zostałem wyrzucony przez moderatora, to mam tylko pytanie kiedy będzie zalegly mecz z TBB NIECIECZA, bo nigdzie nie na terminu

odpowiedz
robert60 - 05.12.2021 / 23:03, *.chello.pl

Może ktoś powinien wytłumaczyć trenerowi i drużynie (głównie Josue), że w piłce nożnej liczą się bramki, a nie czas trzymania piłki i liczba podań (zwłaszcza w bok i do tyłu). Po co czterech obrońców przeciwko broniącej się Cracovii. Po co Luguinhas w środku pola zamiast na skrzydle. Mladenowic nie jest skrzydłowym - nie ma dyblingu, potrafi tylko z biegu dośrodkować (jak mu wyjdzie). Ale w środku muszą być jacyś napastnicy, a my przeciwko pięciu obrońcom wystawiamy jednego napastnika, a inni trzymają się z dala od pola karnego. Taktycznie dramatycznie. Trener z prawdziwego zdarzenia musi umieć dobrać taktykę do zawodników jakich ma. No ale w Legii nie ma trenera. Zresztą podobnie jak i dyrektora sportowego i prezesa. Jest za to alfa i omega w osobie właściciela.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.12.2021 / 22:31, *.orange.pl

Chłopaki pojadą po rundzie do Dubaju, odpoczną po wyczerpującej rundzie, nabiora sił do dlaszych spacerów po boisku, z batonami w rukach. Po prostu jest cudownie...

odpowiedz
DOBRZE POWIEDZIANE - 06.12.2021 / 02:10, *..

@Leśny Dziadek: MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIE A NIE DUBAJ , OŚRODEK POD GÓRĄ BOISKA POD GÓRAMI, SCHODZENIE I WCHODZENIE ALBO !WON!Z!LEGII!

odpowiedz
Janko - 05.12.2021 / 22:13, *.play-internet.pl

Oglądałem ten mecz. Nie mogę się nadziwić jak komentatorzy, trenerzy, piłkarze oraz sędziowie są zadowoleni że Legia przegrywa i wszystko wskazuje że spadnie z ekstraklasy. Można Prezesa nie lubić, Legii również ale mam wrażenie że to ktoś nakręca. Takie zachowanie wpływa na zawodników oraz kibiców.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 05.12.2021 / 22:25, *.orange.pl

@Janko: Jedyną osobą, która to nakręciła, nakręca i będzie nakręcać jest właściciel. Aż do końca - jego w klubie, lub Legii...

odpowiedz
Janko - 05.12.2021 / 23:42, *.play-internet.pl

@Lesny Dziadek: Właściciel? Jaki miałby cel.
No chyba żeby ją upodlić ośmieszyć i sprzedać.
Aby to zrealizować to musi spaść do I ligi.
A to będzie kompromitacja i raczej koniec Legii.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.12.2021 / 00:23, *.centertel.pl

@Janko: Tu nie o cel chodzi, tylko o stan umysłu. Nie wiem, czego tu nie rozumieć...

odpowiedz
Luk - 05.12.2021 / 22:12, *.eurotel.cz

Josue ten cwok jest takim glabem jakiego w Legii nie bylo. . .Wystarczy zeby on nie gral i bedzie wporządku. Niech ta pala nawet do warszawy nie wraca. To jest dno . mioduski to jest dno . oprocz tego ze nie da sie oglądać tego zolwiego tempa caly czas do tylu
. to jest dramat , to w dodatku tylko panienki na boisku wyją. Muszą chyba z tedkami się na spacer przejść. Czas ich przekopać. Niech trenują po 10 h dziennie jak bedzie trzeba.

odpowiedz
Was - 06.12.2021 / 12:46, *.t-mobile.pl

@Luk: cała prawda-cala dobę!Podzielam w całości .

odpowiedz
Master - 05.12.2021 / 22:08, *.t-mobile.pl

uff, tylko 1:0

odpowiedz
Atmosferić - 05.12.2021 / 22:07, *.orange.pl

Zbierało się w Legii na ten kryzys od wielu lat. To było kwestią czasu kiedy on wybuchnie - potrzeba było jedynie katalizatora - durnia trenera i trafił się michniewicz. To wszystko wina tej świni i jego obsranej taktyki. Ekstraklasa się rozwija i idzie do góry - widać to po Legii bo Legia się cofa. Legia jest taktycznie zacofana od lat.

odpowiedz
Avatar - 05.12.2021 / 22:05, *.centertel.pl

W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.
To bagno może ogarnąć tylko Tadzio Rydzyk.

odpowiedz
robert60 - 05.12.2021 / 22:51, *.chello.pl

@Avatar: Ojciec Dyrektor raczej odniósł sukces. Prezes Mioduski raczej nie.

odpowiedz
KaroL - 05.12.2021 / 22:04, *.chello.pl

Ten josue jak jego gra mnie wku to machanie rękoma zwalnia gre. A ten nasz wielki napastnik emreli masakra gwiazdor. I do tego mladen w środku pomocy dziś chyba grał ten to wogole gra piach. I każdy za machanie rękoma powinien od Artura dostać spadającego liścia

odpowiedz
Legionista - 05.12.2021 / 22:15, *.101.212

@KaroL: Josue jeszcze w miarę coś gra, to że se macha to trudno ale piłki daje ładne no ale Emreli to fakt dramat mam nadzieję, że wyląduje na ławce bo gwiazdor gra piach kompletny, trzeba czekać na przerwę zimową, motorycznie Legia jest na 60 minut grania przygotowana to jest dramat po 60 minucie piłkarze wyglądają jakby grali w dogrywce i była 117 minuta meczu :/ Luqinias prosi o zmianę w 80 minucie :( bo nie daje rady co to ma być, z całym szacunkiem ale na miejscu Miodka za te katastrofalne przygotowanie wyrzucił bym z trybem natychmiastowym cały sztab od przygotowania fizycznego ktoś za to musi odpowiedzieć!!!!

odpowiedz
K(L)AKIER - 05.12.2021 / 21:59, *.inetia.pl

Sprawa jest prosta jak drut, jak się nie strzela sety żeby ustawić mecz, to o czym tu mówić, piłka nożna lubi zemsty i w tym meczu ja zobaczyliśmy, skibicki podsumował swoje granie od kiedy zaczął, A i jeszcze jedno gość dostaje pilke na wolne pole to zamiast ogien w nogach ile sił na przebój do przodu to zwalnia i dopiero zaczyna swój powolny taniec szamana.

odpowiedz
Mr Martini - 05.12.2021 / 21:58, *.orange.pl

Wieteska, Hołownia, Skibicki, Ślisz, Nawrotka. Co łączy tych piłkarzy? Jeszcze dwa, trzy lata temu nie mieliby szans na ławkę rezerwowych w Legii, A teraz grają w podstawowym składzie. Żenada. Panie Dariuszu Mioduski, do tego doprowadziło pana skąpstwo, oszczędzanie na trenerach zatrudnianie najtańszych piłkarzy! Kiedy w końcu w Legii będzie porządny trener?!

odpowiedz
Pietrucha - 05.12.2021 / 21:57, *.orange.pl

No i tyle. Czemu gramy Legią II? Trener myśli ze się przypodoba kibicom bo wpuści zawodników drugiej drużyny? Pan Marek, eksperymentator, Gołębiewski ☹️

odpowiedz
Wawa - 05.12.2021 / 21:56, *.chello.pl

Co na to Loczek
Panowie spoko
Nie długo
Dubaj

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.12.2021 / 21:56, *.centertel.pl

Włóż pan kudłaty łeb do pełnego nocnika, tam jest Legią...Leżysz pan i robisz pod siebie...

odpowiedz
Wolfik - 05.12.2021 / 21:54, *.mm.pl

Najgorsza duzyna ekstraklasy jesienią 2021 - Legia Warszawa, kto by pomyślał....

Zimowa przerwa oraz wiosna bedzie bardzo gorąca w klubie. Na tą chwilę jestesmy bardzo blisko historycznego wydarzenia.

odpowiedz
Manek - 05.12.2021 / 21:53, *.177.140

Przecież tego haosu,nawet Papszun nie ogarnie,za co, zarobi spore "poniondze". Panie Papszjn, do Legii przychodząc masz Pan, tylko gwarancję kontraktu, wynagrodzenia,, ale czy żądał Pan sobie pytanie:Czyja, Papszyn, trener uzdrowię Legię Warszawa?

odpowiedz
PREZES ORZEŁ WARSZAWA - 05.12.2021 / 21:51, *..

TO JEDNAK!LECI!KUCHARSKI!I KIEROWNIK!DRUŻYNY!TO ONI ODPOWIADAJĄ ZA KIEPSKIE NASTROJE...

odpowiedz
jo - 05.12.2021 / 21:47, *.tpnet.pl

Wsparcie z 3 ligi oraz młodzieżowcy, tempo jak walec drogowy. Bez ambicji, bez pomysłu, gorsi w każdym względzie od Srakowi. Pierdyliard podań które spowalniają każdą akcję. Takie gówno że aż smród czuć z krakowa.

odpowiedz
Atmosferić - 05.12.2021 / 21:47, *.orange.pl

Ktoś tu chciał się ze mną założyć po meczu z Jagiellonią że Legia wygra kolejny mecz - ja mówiłem że mogę się założyć że nie wygra. Gdzie jesteś bohaterze? Odezwij się.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.12.2021 / 21:49, *.centertel.pl

@Atmosferić: To nie ja:))

odpowiedz
Atmosferić - 05.12.2021 / 21:57, *.orange.pl

@Leśny Dziadek: Nick tego jegomościa to poprostu - L

odpowiedz
Urs 72 - 05.12.2021 / 21:58, *.chello.pl

@Atmosferić: Idz do buka i postaw kasę na porażki Legii , kibicuj Cracovia Lechowi Wiśle Polonii Widzewowi

odpowiedz
Wawa - 05.12.2021 / 21:46, *.chello.pl

Wiem wiem czemu tak kiepsko grają
KU...A ALE TO PROSTE
To zasłona przed meczem ze
Spartakiem. ..........

odpowiedz
M - 05.12.2021 / 21:46, *.plus.pl

Patrzę i nie wierzę... to jest najzwyczajniej w świecie mierna drużyna. To n ie jest żaden kryzys tylko słabi gracze i do tego bez zrozumienia gry drużynowej... tak słabej Legii nie widziałem nigdy.

odpowiedz
Jerry - 05.12.2021 / 21:46, *.chello.pl

Niezależnie od słabej gry naszych kopaczy, Przybył kręci wałki.

odpowiedz
Mr Martini - 05.12.2021 / 21:44, *.orange.pl

Panie prezesie Dariuszu Mioduski, proponuję na rundę wiosenną zatrudnić trenera z A-klasy. Pewnie lepiej nie będzie, ale na pewno będzie taniej. Mam do pana prośbę. Niech pan sobie da spokój z piłką. Niech pan zimą sprzeda komuś Legię, kto się zna na piłce.. To będzie najlepsze rozwiązanie dla wszystkich. Dla pana, dla piłkarzy i dla kibiców.

odpowiedz
K(L)AKIER - 05.12.2021 / 21:49, *.inetia.pl

@Mr Martini: właściciel to może być człowiek co może mieć słabe pojęcie o pilce, ale obstawia się ludźmi ,którzy temat ogarniaja i pchają do przodu klub, w naszym przypadku, pchają klub ale do czarnej dziury

odpowiedz
Zły - 05.12.2021 / 21:44, *.chello.pl

Pajacu miduski daj sobie spokuj z papszunem bo nawet on tego burdelu nie ogarnie,szukaj za duzo $$$$ trenera z zagranicy najlepiej z Rosji który ich weźmie za mordy,trenig razy 3 kto nawala do rezerw,jak nie chca to duze kary finansowe i zobaczysz jak szybko wszystko sie naprawi

odpowiedz
Vako - 05.12.2021 / 21:43, *.chello.pl

Przybył dzisiaj 4 karygodne decyzje przeciwko Legii!! Nie dość że im nie idzie to jescze sędzia popełnia błędy straszne!!

odpowiedz
salonowy bełt - 05.12.2021 / 21:46, *.t-mobile.pl

@Vako: Gdyby nie sędzia,sztuczne oświetlenie i polnocno-wschodni wiatr to by już było 1-3

odpowiedz
Michał - 05.12.2021 / 21:42, *.plus.pl

Okulary mi popękały od oglądania syfu i oczy bolą. Nie ma co pisać. Dzięki i dobranoc. Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki.

odpowiedz
xd - 05.12.2021 / 21:41, *.centertel.pl

nie no trener sie wypalil czeba kurla zmian

odpowiedz
K(L)AKIER - 05.12.2021 / 21:38, *.inetia.pl

Nie idzie tego oglądać, aż oczy bolą, atak pozycyjny budują 5 min po czym podają do przeciwnika i kontra . Sory ale z tego nic nie będzie, nie ma drużyny, na żadnej pozycji wartościowego zawodnika

odpowiedz
Vako - 05.12.2021 / 21:38, *.chello.pl

Nie mogę uwierzyć w to co widzę. Nie łudziłem się ze wyjdą z grupy w LE ale ze w Ekstraklasie będzie taka tragedia to ciezko to pójść.

odpowiedz
NeutraLny - 05.12.2021 / 21:38, *.t-mobile.pl

Nie jestem zadnym fanem Legii ani żadnym kibicem którejś drużyny z ekstraklasy po prostu oglądam mecze jak wiele innych czy to krajowych czy zagranicznych ale patrząc na to co się dzieje z drużyną to to jest niepojęte.Tam już jest taki rozpierdziel i to na każdej linii Ja tylko współczuję dla tych wspaniałych kibiców którzy byli i będą za Legia że muszą oglądać taki syf ze strony swoich piłkarzy. Ten wasz prezes musi w końcu zdać sobie sprawę że ten sport nie jest dla niego.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.12.2021 / 21:38, *.centertel.pl

Gdy kupiliśmy Josue, prezes tysiąclecia powiedział, że tylko wyjątkowe okoliczności sprawiły, że zawodnik został kupiony. Nie wiem, co w nim takiego wyjątkowego, ale może na wiosnę to pokaże.

odpowiedz
Wolfik - 05.12.2021 / 21:48, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Najlepsze, co może pokazać na wiosnę, to odejść z klubu.

odpowiedz
Art - 05.12.2021 / 21:52, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: tu nie chodzi o jego umiejętności, tu chodzie o wyjątkowe okoliczności

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.12.2021 / 22:12, *.orange.pl

@Wolfik: Najgorsze jest to, że patrząc obiektywnie na skład, to może z 5 od biedy pasuje do Legii... Nie wiem, do czego ma tu przyjść Pan Papszun...

odpowiedz
Zielu - 05.12.2021 / 21:37, *.centertel.pl

Ale ogórkowa

odpowiedz
MarioL - 05.12.2021 / 21:36, *.wanadoo.fr

Miodulski,jak można było zniszczyć taki klub?

odpowiedz
Franco - 05.12.2021 / 21:44, *.plus.pl

@MarioL : Listopad 2016 Legia Real 3:3.... Marzec 2017 Prezes wszechczasow wykupuje wspolwlascicieli.... Obiektywnie trzeba docenić bo nie jest to proste zadanie....

odpowiedz
L - 05.12.2021 / 21:36, *.tpnet.pl

Młody Włodar to jedyny któremu się chce...

odpowiedz
Atmosferić - 05.12.2021 / 22:01, *.orange.pl

@L: Przegrałeś zakład.

odpowiedz
Lupus - 05.12.2021 / 22:01, *.centertel.pl

@L: I tak robił głównie spalone!
Za bardzo się napalał na zbawcę.

odpowiedz
Rafix - 05.12.2021 / 21:31, *.chello.pl

Gdzie I ligę transmitują w telewizji?

odpowiedz
Wolfik - 05.12.2021 / 21:38, *.mm.pl

@Rafix: Polsat Sport

odpowiedz
Rafix - 05.12.2021 / 21:42, *.chello.pl

@Wolfik: o to super, bo mam

odpowiedz
Franco - 05.12.2021 / 21:30, *.plus.pl

Mocna ławka...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.12.2021 / 21:34, *.centertel.pl

@Franco: Widocznie dobry producent i materiał solidny. ROZPACZ...

odpowiedz
Rafix - 05.12.2021 / 21:38, *.chello.pl

@Franco: Ale co? Wszystkie zmiany na lepsze :) hahahah

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.12.2021 / 21:29, *.centertel.pl

O panie, o ludzie, w domu starców szybciej grają, w szachy...

odpowiedz
Wawa - 05.12.2021 / 21:29, *.chello.pl

Mlade to się nawed nie spocił
o co tu biega masakra

odpowiedz
L - 05.12.2021 / 21:28, *.tpnet.pl

Oni to chyba sobie odpuścili ten mecz. Nie widać w ogóle woli walki...

odpowiedz
Basior - 05.12.2021 / 21:25, *.shawcable.net

Co jeszcze musisie wydarzyc zeby trener zmienil Mladenovica, ktory ma problem z kopnieciem pilki prosto, nie mowiac ocelnosci!

odpowiedz
tomiacab - 05.12.2021 / 21:31, *.centertel.pl

@Basior: kto? Trener? -wielkich słów używasz

odpowiedz
MarioL - 05.12.2021 / 21:34, *.wanadoo.fr

@tomiacab: prawdziwego trenera to nie ma w Legii od kilku lat.

odpowiedz
KRK 12345y7899 - 05.12.2021 / 21:22, *.grefnet.pl

Tragedia dramat .. koniec Legii w ekstraklasie ... Czas na 1 ligę.... Może ich czegoś nauczy.... Tragedia

odpowiedz
L - 05.12.2021 / 21:22, *.tpnet.pl

Mladenovic wygląda jakby specjalnie grał słabo. On podaje do przeciwnika...

odpowiedz
Man - 05.12.2021 / 21:16, *.177.140

Jak narazie to jest dramat, qrwa fa.

odpowiedz
Nh1234 - 05.12.2021 / 21:21, *.grefnet.pl

@ Man: łagodnie napisane dramat... Tragedia...

odpowiedz
Maniek - 05.12.2021 / 21:33, *.177.140

@Nh1234: Gdzie jest ta Legia, co się stało, że tak się zesrało? Nawet trener Papszun tego nie uratuje,cudu nie sprawi a kasiorę zarobi. Desperackie podejście pudla. Ale, zobaczymy, a może?

odpowiedz
Wolfik - 05.12.2021 / 21:13, *.mm.pl

Nie da się osiągnąć dobrego wyniku, skoro sie nie umie wymienic 2-3 celnych podań. Nie wygramy tego meczu, cudem bedzie remis....

odpowiedz
Ostatni sprawiedliwy - 05.12.2021 / 21:08, *.chello.pl

tak w nagrode za ten syf jedzcie do dubaju,moze w nagrode jeszcze po zlotym mercu,ja bym ich wysłał do tajlandi jak by ich Panie ze sprzetem wzieły w obroty to by dopier zaczeli ładnie grać zeby sie to nie powtórzyło

odpowiedz
KLanik - 05.12.2021 / 21:07, *.chello.pl

Był Lopes jest Gomes, portugalska zemsta....

odpowiedz
Wolfik - 05.12.2021 / 21:06, *.mm.pl

Oj, będziemy na wiosnę do końca walczyć o utrzymanie, co bedzie niezwykle trudne bo nie mamy druzyny lecz zlepek piłkarzy. Josue zamiast zając się grą zajmuje sie machaniem łapami, Emreli, Mladenovic kompletnie niewidoczni.

Jeśli w takie bagno chce wdepnąć p.Marek to nie wiem, czy gratulować czy współczuć...

odpowiedz
Cziko - 05.12.2021 / 21:05, *.jmdi.pl

Kolejny perespektywiczny Nawotka
24 lata i dopiero debiut niedawno. Dawać skibickiego,misztę,hołownię, slisza, i gramy w 5 na boisku.

odpowiedz
Rafix - 05.12.2021 / 21:07, *.chello.pl

@Cziko: My gramy jakimiś III ligowymi rezerwami. a trener wspominał że będziemy grać najlepszymi.

odpowiedz
Rafix - 05.12.2021 / 21:04, *.chello.pl

Wydawało mi się że jestem na bieżąco.
Ale kto to jest RUI PEDRO????

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 05.12.2021 / 21:01, *.play-internet.pl

Mioduskiej tragedii ciąg dalszy, niby trener na ławce, niby piłkarze slisz Mladenovic, Skibicki na boisku... i niby mamy wygrac...

odpowiedz
jo - 05.12.2021 / 20:59, *.tpnet.pl

Niech ten pudel spier@la z Legii. Wolę bez niego w A klasie niż oglądać jego autorski pomysł na Legię w ekstraklasie. Gorszego frajera piłkarskiego nie ma w Polsce. Nawet Wojciechowski z Polonii miał więcej jaj w kwestii prowadzenia klubu. Ten miodek to szczyt korpo gówna.

odpowiedz
Lolo Pindolo - 05.12.2021 / 21:18, *.net.pl

@jo: No niestety, muszę przyznać rację.

odpowiedz
AAA - 05.12.2021 / 20:56, *.chello.pl

Panie Trenerze; co na boisku po raz kolejny robi niejaki Skibicki?
Badania okresowe przeszedłeś czy jesteś ślepy czy z Ciebie dywersant?

odpowiedz
rkt - 05.12.2021 / 20:56, *.play-internet.pl

Na całym świecie zasada jest taka sama... Gruby na bramkę!

odpowiedz
Michał - 05.12.2021 / 20:55, *.plus.pl

Karny po łokciu jak nic. Nawet varu nie ma. Wstyd i hańba. Po co ci "sędziowie" tam siedzą. Tylko kasa się liczy. Tragedii ciąg dalszy.

odpowiedz
Miki55 - 05.12.2021 / 20:53, *.chello.pl

Dawać Włodarczyka, może coś strzeli. Tam nie ma napastnika.

odpowiedz
Yeti - 05.12.2021 / 20:53, *.vectranet.pl

Kolejny mecz, którego nie da się oglądać. Gra Legii to jeden wielki chaos. Juz nawet się nie denerwuję, bo się do tego przyzwyczaiłem. Poziom termaliki.

odpowiedz
Szpic - 05.12.2021 / 20:52, *.chello.pl

Wystawianie Nawrockiego na prawą obronę to taktyczne samobójstwo. Tam grać powinien Nawotka. Mladenovic biega częściej w środku pola niż na skrzydle. Jeßli to miał być sposób na Cracovię, to jest to pomysł z dupy. Jeśli dodamy do tego słabego Skibickiego i zupełnie bezproduktywnego Emreliego, to ten mecz nie może się skończyć dobrze.

odpowiedz
Korek - 05.12.2021 / 20:51, *.chello.pl

Miodowej katastrofy - ciąg dalszy...

odpowiedz
majusL@legionista.com - 05.12.2021 / 20:51, *.174.42

Od emrelego to nawet Mladenovic jest lepszy. Dramat. Gramy w 9.

odpowiedz
mody75 - 05.12.2021 / 20:51, *.net.pl

Dlaczego nie ma kibiców L

odpowiedz
Mr Martini - 05.12.2021 / 20:50, *.orange.pl

Wieteska, Ślisz, na razie panowie gracie "zajebisty" mecz. Jak widzę czasami Witeskę na banerach reklamujących mecze Legii, to... lepiej nie pisać dalej. Trzy czwarte zespołu nie nadaje się do gry w Legii.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.12.2021 / 20:53, *.aster.pl

@Mr Martini: Akurat nie wybrałeś najgorszych.

odpowiedz
Miki55 - 05.12.2021 / 20:50, *.chello.pl

Legia gra niemiłosiernie słabo ale spółdzielnia sędziowska też działa. Dwa faule w polu karnym i nic i to nie po raz pierwszy tak się dzieje. Frankowski i Listkiewicz rządzą tą spółdzielnią.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.12.2021 / 20:50, *.centertel.pl

Dawać młodych, niech pobiegają. Kopyta rozprostują, co tak będą bez sensu, w stajni stać.

odpowiedz
Wawa - 05.12.2021 / 20:49, *.chello.pl

Na tą chwilę tylko pan piłkarz Josue
Reszta dno
Ciekawe ile zarabia taki slisz Skibicki holownia mlade przecież to dramat dramat płacąc im Loczek działa na szkodę
Klubu

odpowiedz
Czarny76 - 05.12.2021 / 20:49, *..

Ile razy mam jeszcze oglądać Skibickiego na boisku ja się pytam?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.12.2021 / 20:48, *.aster.pl

Mladen, Emreli, Skibicki - won za Don! Przybył tradycyjnie nas przekręca.

odpowiedz
Zdychaj - 05.12.2021 / 20:47, *.orange.pl

mladenowicz

odpowiedz
Lolek - 05.12.2021 / 20:46, *.telkab.pl

Do zmiany...skibicki...emreli...mladenovic

odpowiedz
Jurek - 05.12.2021 / 20:46, *.net.pl

Mladenovic na bank nie jest piłkarzem. Mogę się nawet bić żeby bronić tej tezy.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.12.2021 / 20:51, *.aster.pl

@Jurek: On się nadaje tylko do reklamowania pończoch. Niestety, Miodek dał mu etat piłkarza.

odpowiedz
Hiszpan - 05.12.2021 / 20:46, *.telnaptelecom.pl

Skibicki, Kozoebca i Mladenovic wyp...

odpowiedz
Gocław - 05.12.2021 / 20:45, *.net.pl

mam cynę , w przerwie u buka na naszych.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.12.2021 / 20:45, *.centertel.pl

Dać im za ten mecz batonie.

odpowiedz
Kibic Legii - 05.12.2021 / 20:44, *.net.pl

Sędziowie grają przeciwko Legii, ewidentny karny za łokieć nieodgwizdany, nawet varu nie było.

odpowiedz
Farme(L) - 05.12.2021 / 20:44, *.virginm.net

Holownia obrywa łokciem jest ok, Wietes ciało w ciało żółtko… spółdzielnia naprawdę chyba się zawiązała…

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.12.2021 / 20:42, *.centertel.pl

Niby gramy, a wuja Stefana z tego mamy....Ale cóż, kiedy ryby, grały tylko na niby, żaby na aby aby, a rąk obsikał krzak...

odpowiedz
Hahahahhah - 05.12.2021 / 20:41, *.t-mobile.pl

Nie poddawaj się hahahahahah

odpowiedz
Miki55 - 05.12.2021 / 20:38, *.chello.pl

W obronie sraczka, w ataku totalna niemoc. Bramkę zdobyć to rzecz niewykonalna ale stracić to z niczego. Gramy bez napastnika. Jedyny piłkarz to Josue, rteswzta to miernoty piłkarzopodobne.

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 05.12.2021 / 20:36, *.16.60

Ogladam, ogladam, i oczom nie wierze. Gdzie Perelka? Gdzie Paragon?
(jak na razie) do przerwy 0:1, wiec scenariusz sie niby zgadza. Ale...

odpowiedz
grzesiek - 05.12.2021 / 21:14, *.centertel.pl

@Krzeszczu 2.0: krzeszczu jesli to Ty praedziwy Krzeszczu....z pol roku cie nie bylo na forum, zobacz co sie stalo z Legią bez Ciebie. Wchodz tu jak najczesciej bo bez Cb to sam widzisz co sie dzieje. Bez Twoich wskazowek to nasi sie nadają do....

odpowiedz
:) - 05.12.2021 / 20:35, *.plus.pl

Może się oszczędzają na Spartak?

odpowiedz
Amika - 05.12.2021 / 20:34, *.inetia.pl

Pamiętajcie że są jeszcze dwa zaległe!!!Tak że można nawet przegrać w Krakowie, a potem się odrobi straty do lidera!

odpowiedz
Marcin 7 - 05.12.2021 / 20:32, *.47.255

Oby na koniec sezonu byz w pierwszej dziesiątce i zdobyć Puchar Polski

odpowiedz
Żabka - 05.12.2021 / 20:35, *.vectranet.pl

@Marcin 7: żarty się Ciebie trzymają

odpowiedz
Marcin 7 - 05.12.2021 / 20:44, *.47.255

@Żabka : staram się myśleć pozytywnie ale chyba trzeba a zostać realistą...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.12.2021 / 20:32, *.aster.pl

Gramy w ośmiu. Srakowia w czternastu, nie jest źle.

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera kto by to nie był - 05.12.2021 / 20:32, *.plus.pl

To jest ten najsilniejszy skład trenerze?lepiej było dać szansę Włodarczykowi i Nawotce. Ja nie rozumiem trenował ich pol sezonu w rezerwach zna ich możliwości.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 05.12.2021 / 20:38, *.plus.pl

@Wielki fan nowego trenera kto by to nie był: ale się boi i w ogóle mu chyba wszystko jedno bo i tak niedługo go nie będzie nawet jak awansuje że Spartakiem.

odpowiedz
Avatar - 05.12.2021 / 20:28, *.centertel.pl

Czy Skibicki i szopem to rodzina?
Dlaczego on gra w pierwszej 111 ba pierwszej drużynie.Przeciętność jego umiejętności jest określeniem na wyrost.

odpowiedz
KLanik - 05.12.2021 / 20:27, *.chello.pl

Czyli bez zmian. Ale szrotu nasprowadzali i jesteśmy w czarnej, albańsko-azersko-portugalskiej d.

odpowiedz
Obiektywny - 05.12.2021 / 20:26, *..

Co ten Skibicki robi on się na 3 lige nie nadaje

odpowiedz
dan - 05.12.2021 / 20:26, *.vectranet.pl

jak zwykle ktoś nie wyskoczy ,ktoś nie doskoczy ktoś pozwoli wrzucić na nieobstawionego kuźwa

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 05.12.2021 / 20:26, *.55.238

Zmieniać jak najszybciej tego szkodnika Skibickiego, to jest szok co ten dzieciak wyprawia.

odpowiedz
Mama_Skybycka - 05.12.2021 / 20:25, *.vectranet.pl

Spadeeek jeeest naaaasz lalalalalaalala spaaaadeeeeek jeeeest naaaaaasz

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 05.12.2021 / 20:25, *.plus.pl

Josue tylko ręce rozkłada po stracie piłki i jak nie grają do niego to irytuje się bardzo na kolegow a sam jak straci piłkę to stoi i się gapi taka to właśnie druzyna.

odpowiedz
L - 05.12.2021 / 20:49, *.tpnet.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : Dokładnie tak jak mówisz. Oprócz tego spowalnia każdą akcję.

odpowiedz
K(L)AKIER - 05.12.2021 / 20:23, *.inetia.pl

Zmieniaj tego skibickiego, prawa strona nie istnieje

odpowiedz
Wawa - 05.12.2021 / 20:23, *.chello.pl

Pokazała Crakovia drewniaki skibickiemu jął się szczela Obrona pry bramce dramat Witeska Hołownia Noweocki katastrofaa

odpowiedz
bum - 05.12.2021 / 20:22, *.145.224

No i hooy! Hahahaha co za lebiegi hahahahaha !
Leszcze mioduskiego do cyrku się nadajecie! Marność!!!

odpowiedz
Jurek - 05.12.2021 / 20:22, *.net.pl

No nawet z taką k...ą dziadem jak sracovia przegrają ?

odpowiedz
P(L)EZES - 05.12.2021 / 20:21, *.orange.pl

Bracia a może podacie jakiś link ?

odpowiedz
HOP - 05.12.2021 / 20:28, *.knc.pl

@P(L)EZES: nie jestem pewien o jaki link pytasz, ale jak do meczu to tvp sport jest mecz

odpowiedz
Marcin 7 - 05.12.2021 / 20:31, *.47.255

@P(L)EZES: Estadios się sprawdza ale w 90%
Dziś jest tylko relacja live jakbna Legionistach

odpowiedz
bum - 05.12.2021 / 20:20, *.145.224

Wnco Oni grają do kur**y ??!! Co to za gra że się stoi zamiast ruszać do przodu???? Ja orld co za tragedia! Skibicki leszcz pierwszy! Hołownia drugi! I ten kozoyebca do odstrzału tak samo!

odpowiedz
Pusia - 05.12.2021 / 20:15, *.vectranet.pl

Skibicki wooooooooon z Legii!!!!!

odpowiedz
Super Coach - 05.12.2021 / 20:14, *..

Podstawa to ryzyko a ryzykować trzeba mieć plan awaryjny jeśli pierwsza połowa zawodzi, wpuszcza sie szybko przygotowanego dobrze Włodara Młodego!nie czekamy do drugiej połowy i 60 minuty, to zapuźno i jest zawysokie ryzyko...

odpowiedz
KLanik - 05.12.2021 / 20:00, *.chello.pl

Włodar nie może grać czy jak?

odpowiedz
Legionista - 05.12.2021 / 19:45, *.101.212

Nie jestem hejterem ani Januszem co narzeka, ale obiektywnie patrząc Legia dzisiaj przegra niestety, po meczu z Motorem
utwierdziłem się w przekonaniu, że przy dej dyspozycji Legi w ekstraklasie to w każdym meczu skazana jest na porażkę, tylko fartem możemy wygrać niestety, niech ta runda się skończy jak najszybciej bo serduszko boli :/ powodzenia Legio

odpowiedz
L - 05.12.2021 / 19:50, *.tpnet.pl

@Legionista : A ja wyczuwam kolejne wymęczone zwycięstwo.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.12.2021 / 19:39, *.orange.pl

Będzie pogrom, sam Martins walnie 5 z głowy.

odpowiedz
L - 05.12.2021 / 19:45, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: I to w dodatku siedząc na ławce rezerwowych!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.12.2021 / 20:03, *.centertel.pl

@L: Spoko, wejdzie i będzie walił

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 05.12.2021 / 20:28, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: oby szybko wszedł i zaczął walić bo już straty trzeba odrabiać.

odpowiedz
word!up - 05.12.2021 / 19:29, *.net.pl

Ludzie , ludzie , zwariowałem. Legia wygra 3 do 0 . Legia albo śmierć , Legia albo śmierć , podnieś głowę i zaciśnij pięść !!!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.12.2021 / 19:16, *.aster.pl

Emreli i wszystko jasne! Gramy na zero z przodu!

odpowiedz
Tom - 05.12.2021 / 19:06, *.net.pl

Nie no Hołownia masakra co oni w nim widzą

odpowiedz
Vako - 05.12.2021 / 18:47, *.chello.pl

I się nie myliłem! Włodarczyk mecz zaczyna na ławce. Skibicki i Slisz w 1 składzie DRAMAT!!! Ślepym gamoniem trzeba być żeby takich ludzi wystawiać do pierwszej jedenastki inaczej tego nie nazwę. Brak słów.

odpowiedz
L - 05.12.2021 / 19:49, *.tpnet.pl

@Vako: Nie ma drugiego piłkarza w Legii ,który tak haruje w obronie jak Slisz więc na tą chwile to jest najlepszy wybór na tą pozycję. Ciekawy jestem kogo byś dał za niego? Tylu wirtuozów futbolu siedzi u nas na ławce przecież! Slisz nie jest od spektakularnych zagrań tylko od czarnej roboty więc dajcie mu ludzie spokój.

odpowiedz
Wawa - 05.12.2021 / 18:47, *.chello.pl

Asy w 1 składzie Skibicki Slisz
To tak jak gra w 9 tkę

odpowiedz
Vako - 05.12.2021 / 18:58, *.chello.pl

@Wawa: Nic dodać nic ująć!!! Słabo to widzę obym się mylił.

odpowiedz
grzesiek - 05.12.2021 / 19:12, *.centertel.pl

@Wawa: wy sie nie znacie na zadaniach boiskowych slisza. Swego czasu zajechalismy takimi komentarxami kopczynskiego. Chocisz kopczybski faktycznie byl slaby. Slisz nie jest.
A skibicki to prawda bardzo slaby

odpowiedz
Vako - 05.12.2021 / 19:19, *.chello.pl

@grzesiek: Oooo ty się znasz to za trenerkę się weź a nie na forum ludzi chcesz uczyć. Po czym stwierdziłeś że nie znamy się na zasadach boikowych Slisza??? Dla mnie jest słaby dla Ciebie może być kozak. Kopczyński sam się zajechał. Głowa.

odpowiedz
grzesiek - 05.12.2021 / 19:46, *.centertel.pl

@Vako: jakos kazdy trener widzi slisza w skladzie. W ostatnich meczach moze szalu nie ma. Ale ogolnie bardzo dobrze radzil sobie wczesniej. A jak spadla krytyka na druzyne to tylko po sliszu jedziecie kolego, a co on sam jwst winny zlej gry Legii??? Nie robcie z pilkarzy kozlow ofiarnych jesli nimi nie są. Rzezniczak kopczybski tak oni byli slabi ale nie slisz !

odpowiedz
Vako - 05.12.2021 / 19:57, *.chello.pl

@grzesiek: Napisze ci bardzo prosto. Ja uważam że Slisz nie nadaje się i jest mega słaby jego pojawienie się w 1 składzie w mojej opinii jest osłabieniem dla Legii i to moje zdanie a co myślisz ty i trenerzy to wasza sprawa. Napisałem Ci to w poprzednim komentarzu. To że dla kogoś jest ok to jego indywidualna sprawa ja mysle inaczej. A tak na marginesie bycie na boisku i bieganie dużo strat i nie umiejętność gry do przodu to nie atuty Slisza.

odpowiedz
SS-20 - 05.12.2021 / 20:06, *.plus.pl

@Vako : Nie chodź na trybuny bo osłabisz doping "fachowcu".

odpowiedz
Vako - 05.12.2021 / 20:09, *.chello.pl

@SS-20: Nie sądzę :) :) Nie poddawaj się nie da się bardziej osłabić hahahhahaha nie udał Ci się komentarz fachowcu

odpowiedz
grzesiek - 05.12.2021 / 20:15, *.centertel.pl

@Vako: patrz mordko , widziales ta sytuacje sam na sam co zmarnowal skibicki???
Byc moze na treningach ją wykanczal, ale teraz przez takie osoby jak Ty ktore cisna po konkretnych pilkarzach zabraklo mu pewnosci siebie i zepsuł bardzo dobra okazje. Wiesz o co mi juz chodzi? Cisnijmy po calej drizynie ale nie po konkretnych nazwiskach.

odpowiedz
Vako - 05.12.2021 / 20:26, *.chello.pl

@grzesiek: Kolego ja po nim nie cisne nie wiem po czym to wywnioskowałeś. Napiszę jeszce prościej W MOJEJ OPINI SLISZ I SKIBICKI SA DRAMATYCZNIE SŁABI SA TO PIŁKARZE KTÓRZY NIE POWINNI GRAĆ W 1 SKŁADZIE. Nie pisze tu złośliwie bo nie o to chodzi ale rozśmieszyłeś mnie tym że Skibicki nie wykorzystał bo ktoś po nim ciśnie :) :) Masz swoje zdanie i to szanuje nie będę tu się z Tobą przeciez kłócił na forum. Pozdrawiam

odpowiedz
grzesiek - 05.12.2021 / 20:43, *.centertel.pl

@Vako: w sumie cir rozbumiem. Ja z kolei jak patrz na wieteska to mam ochote go zatłuc. Teraz ratuje zie faulem i dostaje zolta kartke a komwmtator mowi ze to jedyny sposob zatdzymania byl rywala. No niezle jak jedynie faulem mozna to bardzo cirkawe ...

odpowiedz
Vako - 05.12.2021 / 20:50, *.chello.pl

@grzesiek: co byśmy nie gadali slabo to wygląda..... A człowiek ogląda i wierzy....

odpowiedz