Marek Gołębiewski - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Gołębiewski: Zła seria wyjazdowa trwa

Woytek, źródło: Legionisci.com

Marek Gołębiewski (trener Legii): Przegraliśmy bardzo ważny dla nas mecz, kolejny na wyjeździe. Od sierpnia nie uzyskaliśmy korzystnego rezultatu na boiskach rywali i ta seria trwa. Dziś straciliśmy gola po stałym fragmencie gry i nie udało nam się wyrównać i przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Wyjeżdżamy stąd bez punktów.

Zmiana Mateusza Hołowni w przerwie była podyktowana chęcią wpuszczenia na boisko bardziej ofenswynych zawodników.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Marka Gołębiewskiego na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 14727
START: 30.10.2021 / KONIEC: 13.12.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (93)

+dodaj komentarz
tomiacab - 08.12.2021 / 16:25, *.18.129

Marek! Dzięki za info

odpowiedz
DZ1 - 08.12.2021 / 01:41, *.centertel.pl

Czy ten łysy robi z pudlicą 6 na 9?

odpowiedz
Odkrywca - 06.12.2021 / 20:41, *.chello.pl

Czy ten gość będzie za każdym razem mówił takie oczywistości? Josue out. Spowolnienie każdej akcji i mega chaos do przodu. Wyebac

odpowiedz
Wa-wa - 06.12.2021 / 20:19, *.chello.pl

Dopóki Josue będzie grał jako wiecznie niezadowolony,drący japę i obrażający się o wszystko "lider" drużyny to żadnego zespołu nie będzie! Nikt niczego nie próbuje bo boją się tego małego awanturnika, który może owszem czasem da dobrą piłkę ,ale jego EGO jest dużo większe niż umiejętności! Do rezerwy!!

odpowiedz
bolo - 06.12.2021 / 19:12, *.inetia.pl

"Zła seria wyjazdowa trwa".Dzięki za info.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 06.12.2021 / 19:04, *.plus.pl

Dopiero będzie na wiosnę bo podobno z wypożyczenia wraca ,,Krashan" Yakshiboyew z Tiraspolu :)

odpowiedz
:) - 06.12.2021 / 19:00, *.plus.pl

Golebiewski po meczu ze Spartakiem : bunkrów nie ma ale i tak jest zaje.....ie

odpowiedz
Miś na miarę naszych czasów - 06.12.2021 / 18:56, *.plus.pl

Za tydzień może wcale nie iść na konferencję tylko niech odtworzą jego wypowiedź z wczoraj i tak nic nowego nie powie.

odpowiedz
Kolega po szalu - 06.12.2021 / 18:58, *.plus.pl

@Miś na miarę naszych czasów: Chyba ,,trener" na miarę naszych czasow.

odpowiedz
Bareja wiecznie zywy - 06.12.2021 / 18:55, *.plus.pl

W sumie meczu można było nie oglądać trener zdał relacje na konferencji co się działo.

odpowiedz
bronek49 - 06.12.2021 / 18:29, *.chello.pl

szkoda mi tego Golebiowskiego wsadzili go na mine tu jest tylko wina michniewicza konia trojańskiego wysłanego przez Lecha aby zdobył mistrzostwo

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 06.12.2021 / 18:01, *.btcentralplus.com

Pep Golebiola.

odpowiedz
FANATYK - 06.12.2021 / 17:31, *.85.50

Po prostu PARADISO...!

odpowiedz
Ja - 06.12.2021 / 17:31, *.centertel.pl

Nie wiem dlaczego w ogóle ktokolwiek nazywa cię trenerem Jesteś nieudacznikiem powinieneś wpłacać kozy a nie pracować w klubie piłkarskim chłopie nie ośmieszaj się

odpowiedz
Lokaty dziad z Legiolasu - 06.12.2021 / 16:54, *.chello.pl

Nosz ku.. to dobrze ,że seria domowa jest cacy, uf już się nie obawiam!

odpowiedz
Miś Kazek - 06.12.2021 / 14:29, *.play-internet.pl

Spartak nas rozjedzie jak walec...

odpowiedz
Leszek - 06.12.2021 / 14:26, *.com.pl

Za Twoim przewodem złączym się z obwodem... mazowieckim kilka klas niżej

odpowiedz
mex - 06.12.2021 / 14:15, *.play-internet.pl

Kolejny trener zafiksowany na waleniu głową w mur. Dał się wciągnąć w taktykę cracovii . Reszta zespołów robi od dawna to samo 9 obrońców, kontry plus stałe fragmenty i to wystarcza na Legię. Co się stało Skibickiemu? Dostaje piłkę ma przed sobą pół pustego boiska i zastanawia się czy biec?

odpowiedz
HOP - 06.12.2021 / 14:11, *.knc.pl

Podziękuj za szansę.
Na dzień dzisiejszy to nie twój rozmiar kapelusza i podaj się do dymisji jeśli rzeczywiście zależy Ci na dobru Legii.

(L)

odpowiedz
Leszek - 06.12.2021 / 14:10, *.com.pl

Tako rzecze Zulu- Gula. Dzięki, nie wiedziałbym miły Panie G(o)łąbku. W sumie sympatyczny gość.

odpowiedz
Echhhh - 06.12.2021 / 13:57, *.35.103

Jak ja lubię takie wypowiedzi. Przecież wszyscy wiemy, że straciliście bramkę po stałym fragmencie gry, wiemy też, że nie udało się wam wyrównać (wystarczyło obejrzeć mecz), oraz to że od sierpnia na wyjazdach gracie piach. Po co Pan o tym mówi? Niech Pan jeszcze wymieni kto grał w tym meczu, w jakich graliście koszulkach i z kim graliście. Wspomniał bym też, że na murawie było dwóch bramkarzy i po dziesięciu zawodników z pola z każdej drużyny. Niech Pan powie coś czego nie wiemy. Albo dlaczego tak się dzieje, że gracie piach.
Po co mówić oczywistą oczywistość.

odpowiedz
Kicek - 06.12.2021 / 13:28, *.chello.pl

Pewnie za ten wpis obrzucicie mnie kamieniami i ukrzyżujecie ale większość pisze, że w Legii nie ma charakterów i tylko A.Boruc jest ok no to ja się pytam dlaczego nie wstrząśnie towarzystwem. W Celticu potrafił przypier...lić gościowi bo się stawiał a tutaj tylko jakieś wrzutki na Twiterze. Ok na TT to sobie można pisać do usranej że za przeproszeniem ch...j jest a nie gra ale człowieku dla większości jesteś legendą a nie ciągniesz tego wózka. To samo z szanownym A. Jędrzeczykiem co na boisku groźne miny robi i macha łapkami a za kulisami to cichutko. Dajcie spokój w tej drużynie nia ma dobrych i perspektywicznych Polaków a zagranica to już zupełny skład węgla i papy. Co do takiego B. Slisza to cóż, wielkiego dealu nie będzie, może ktoś się da naciągnąć i chociaż część kosztów się zwróci. Stary jestem, pierwszy mecz na Łazienkowskiej oglądałem z Lechem we wczesnych latach 80-tych, to były czasy jak taki Bałtyk jeszcze grał w 1 lidze, dawno w cholerę ale takiej serii to nie pamiętam.
Legia nie spadnie to pewne ale sezon stracony, do zapomnienia z tym że pytanie co będzie dalej?

odpowiedz
Echhhh - 06.12.2021 / 13:59, *.35.103

@Kicek:
przy takiej grze z tym "na pewno nie spadnie" to bym się jeszcze wstrzymał :-)

odpowiedz
Kicek - 06.12.2021 / 14:56, *.chello.pl

@Echhhh: Miodek ma świadomość, że to by była porażka 100-lecia także w zimie sypnie grosza i będą jakieś transfery. On dobrze wie też, że kasa w ekstraklapie bez porównania z 1 ligą. Chociażby forsa za prawa od canal+ także się wykosztuje i jakoś się obronimy :)

odpowiedz
wolnystrzelec - 06.12.2021 / 17:42, *.com.pl

@Kicek: Piszesz, ze stary jesteś ? Ja pamiętam II p. lat 60-tych gdzie Legia za mocno nie przędła. I przyszli Deyna i Gadocha. Z niższych klas. I od razu rozruszali ekipę. I tak się zastanawiam: czy nie ma w Polsce w nizszych klasach podobnie utalentowanych ? Których można by sprowadzić zamiast zagranicznego chłamu.
.

odpowiedz
Rany po operacjach kolan - 06.12.2021 / 19:12, *.centertel.pl

@wolnystrzelec: oczywiscie ze sa tylko tym darmozjadom nie chce sie jezdzic po wiochach wola cieple kraje ...

odpowiedz
Kicek - 07.12.2021 / 19:54, *.chello.pl

@wolnystrzelec: No ja pokolenie połowy lat 70-tych :) ... Pewnie w niższych ligach są jakieś diamenciki ale wiesz jak jest, sam talent nie wystarcza, trzeba mieć wiele samozaparcia, etos pracy, wiele szczęścia no i dobrego menago. Niemniej mi się wydaje że Legia nie szuka w ten sposób, postawili mocno na LTC i czekają aż coś "wyhodują" tylko że jednocześnie oczekują efektów na już. O tranferach "dojarzałych" produktów nie wspominam bo wszyscy widzimy jak to wygląda.

odpowiedz
Jot - 06.12.2021 / 12:14, *.sekocin.pl

Ten zespół gra wolno jak grubasy po 50-tce. Normalnie liga amatorów.

odpowiedz
Jakub znad Wisły - 06.12.2021 / 11:17, *.orange.pl

W sumie szkoda chłopa. Kudłaty go wsadził na dziurawy ponton i każe wiosłować do Europy... Bez wioseł.

odpowiedz
Lokaty dziad z Legiolasu - 06.12.2021 / 17:06, *.chello.pl

@Jakub znad Wisły: dał wiosła, tylko dziurawe.

odpowiedz
Łuki - 06.12.2021 / 11:07, *.tpnet.pl

A to dopiero początek. Czas przywyknąć.

odpowiedz
Karuzela co niedziela. - 06.12.2021 / 10:53, *.worldstream.nl

No panie Gołębiewski, jak się chce ratować wynik trzecioligowymi rezerwami, to takie są efekty, przecież oni nie dają rady z Unią Skierniewice albo GKS-em Wikielec, a mieliby wygrać z Cracovią?

odpowiedz
Skierniewiczanin - 06.12.2021 / 18:05, *.play-internet.pl

@Karuzela co niedziela.:
Proszę nie obrażać Unii Skierniewice.

odpowiedz
lol - 06.12.2021 / 10:31, *..

cale to dziadostwo sprzedac. zatrudnic dobrego trenera i zaczynac budowac sklad !!!!

odpowiedz
grzesiek - 06.12.2021 / 09:03, *.centertel.pl

Kiedys dawno temu jak przyjezdzala Legia to pilkarzom gospodarzy wiązało to nogi. Teraz jest na odwrot.

odpowiedz
Vako - 06.12.2021 / 12:04, *.t-mobile.pl

@grzesiek: Kiedyś tak jak mówisz czy Legia jechała czy ktoś zawitał na Łazienkowska to zastanawiał się ile Legia im wrzuci oby był to najniższy wymiar kary. A teraz!? A teraz człowiek zastanawia się czy poradzą sobie z 2 ligową drużyna w Pucharze albo że słabsi w lidze oczywiście nikomu nie ujmując.

odpowiedz
Luk - 06.12.2021 / 18:55, *.timplus.net

@Vako : Kiedy było to kiedyś? Bo ja pamiętam nie jedną porażkę z odrami czy innymi stomilami, a i jakoś mistrzostwa nie wpadały seryjnie. Nigdy nie jest aż tak źle jak się wydaje i nigdy nie było tak dobrze jak to wielu opisuje. Było coś na starej Żylecie, że jak przyjezdni wchodzili na murawę to od razu z kupą w majtach, ale to były inne czasy. Były mecze wygrywane kilkoma bramkami, ale były też porażki z ogórkami.
Mnie się osobiście wydaje, że będzie z nami jak z Wisłą niedawno, wróżono im spadek, ale w końcu doczłapali się do środka tabeli, ten sezon jest już stracony, niech się kończy i z nowym sezonem może po jakiś zmianach personalnych w góry (zawsze warto mieć nadzieję)... będzie kolejny sezon więc kiełbasy do góry i golimy frajerów ;]

odpowiedz
mirek - 06.12.2021 / 22:58, *.chello.pl

@Luk:
nie jest tak źle jak się wydaje? wiesz o czym piszesz?
tak jak z Wisłą? Wisła bankrutowała my mamy kolejny rok największy budżet w lidze tyle że w rękach idiotów

odpowiedz
Filipek - 06.12.2021 / 08:47, *.co.uk

A ja się pytam gdzie są cięcia finansowe z płac piłkarzy płaci sie im za grę na boisku a nie za wychodzenie na boisko !!!

odpowiedz
Coachbiedronka - 06.12.2021 / 09:16, *.play-internet.pl

@Filipek : My kibice żądamy cięć finansowych,to jest komedia z dramatem w jednej odsłonie,trzeba zrobić. Klub kokosa niech biegają po schodach,jak nie maja siły biegać to niech zakończą kariery,i dlaczego piłkarze typu emreli przechodzą obok meczu ,w normalnym zakładzie pracy za sabotaż jest dyscyplinarna. I w nagrode za sabotaż oni jadą do Dubaju,a czym na to zasłużyli.

odpowiedz
Artur - 06.12.2021 / 08:43, *.t-mobile.pl

Teraz wyszło że Legia przez te ostatnie lata nie była taka mocna tylko reszta była słabiutka, te wszystkie mistrzostwa zamydliły nam oczy . Ty nie pomoże nawet Czerczesow bo trzeba wypier...ic kopaczy ,

odpowiedz
Wawa - 06.12.2021 / 08:43, *.chello.pl

Gołębieski co ty Bredzisz
Nie masz pojęcia o taktyce jak u ciebie takie asy wychodzą jak Skibicki slisz holownia to jest dramat
Ty nie potrafisz czapki poprawnie założyć
A Legię chcesz trenować
Loczek ci naprawdę krzywdę zrobił

odpowiedz
Eryk - 06.12.2021 / 08:01, *.master.pl

Za tak infantylne wypowiedzi na konferencji...liga powinna karac...zero wlasnych mysli...

odpowiedz
Jano - 06.12.2021 / 07:19, *.orange.pl

Panie Gołębiewski! Niech Pan odejdzie z tej pracy bo z tymi patałachami i Prezesem stracisz Pan całkiem nazwisko!

odpowiedz
D91 - 06.12.2021 / 06:03, *.play-internet.pl

Tak jak zawsze winiłem trenerów po tylu porażkach tak teraz to sam nie wiem co o tym myśleć. Ale coś mi mówi że grajkom nie chce się grać.
Ogólnie jest grubo, nawet z Albanem nie byliśmy w tak czarnej dupie.
Zastanawia mnie dalej fakt że nie ma tu jeszcze zatrudnionego Czerczesowa bądź innego tyrana który by wziął za łeb te grające panienki.
Miodkowi serio zależy na tym żeby Legia spadła z ligi?
Ciekawe co tu dalej się wydarzy

odpowiedz
Kibic(L) - 06.12.2021 / 11:51, *.inetia.pl

@D91:
Czerczesow nie chce przyjść do Legii, to chyba oczywiste. Poza tym Miodek ma na kontrakcie Vukovica, Michniewicza i teraz Gołębiewskiego. Ilu ma jeszcze zatrudnić? A zmiana trenera nic gwarantuje. Sam Miodek to jedna wielka niekompetencja. Jego ludzie to samo. Pościągany zawodniczy szrot. Tu najlepszy trener nie pomoże beż gruntownych zmian w samej strukturze organizacyjnej klubu.

odpowiedz
arek - 06.12.2021 / 03:44, *.chello.pl

To bardzo ważne że była konferencja prasowa. Dowiedzieliśmy się że przegraliśmy że straciliśmy gola i nie udało się wyrównać i że nie zdobyliśmy żadnego punktu. Już chyba canal plus powinien zacząć stawiać warunki żeby nie zatrudniano na stanowisku trenera idiotów bo to im psuje produkt i tak sportowo dość słaby a tu jeszcze tacy bystrzacy na konferencjach.

odpowiedz
NEW FUTURE LEGIA TIME - 06.12.2021 / 02:23, *..

NAJPIERW ZCIĄGANO PIŁKARZY CO MIELI SIE ODBIĆ LUB WRÓCIĆ DO FORMY TERAZ TRENEREM JEST UCZEŃ PIŁKI NOŻNEJ, DAREK!PRZEPIEPRZASZ LEGIJNY CZAS!ŻEŚ WŁAŚCICIEL TO MOŻESZ WSZYSTKO!?

odpowiedz
żegnamy - 06.12.2021 / 02:01, *.chello.pl

To była wypowiedź "trenera" czy zdawkowa relacja z meczu w jakimś radiu?
Miej honor człowieku i podaj się do dymisji. Miej honor i godność.
Jednym słowem: WY....J!!!

odpowiedz
L - 06.12.2021 / 01:48, *.tpnet.pl

Może zamiast Josue powinien grać ten Ciepiela. Nie najgorzej wyglądał, przynajmniej biegał i pokazywał się do gry co w tej drużynie jest rzadkością.

odpowiedz
Wolfik - 06.12.2021 / 00:49, *.mm.pl

Intencje rozumiem, chociaz z tymi "ofensywnymi zmianami" to tak srednio wyszło. No bo jeśli nadzieją ma być niejaki Gomez.... to rzeczywiscie pora witac sie z Polsatem Sport.

odpowiedz
jacq - 06.12.2021 / 00:09, *.play-internet.pl

Weź już lepiej chłopie zrezygnuj,bo tylko się wstydu najesz. I w sumie nie ze swojej winy.

odpowiedz
AAA - 06.12.2021 / 00:07, *.chello.pl

Do większości przedmöwcöw;
Trener w-f ale badania okresowe przeszedl?
No chyba na Targowej...
Jedna jedyna przesłanka dlaczego gra niejaki Skibicki?
Panie trenerze odpisz Pan dlaczego gra ten typ?
Jakie są przesłanki że ten idiota wychodzi w 1 składzie Legii Warszawa?

odpowiedz
Po(L)di - 06.12.2021 / 00:12, *.t-mobile.pl

Skibicki to jeszcze szczaw, można go jeszcze czegoś nauczyć, ale dlaczego emreli jest w 11 wyjściowej tego nie rozumiem, ani talentu ani szczęścia nie ma.

odpowiedz
Lolo - 06.12.2021 / 04:14, *.plus.pl

@Po(L)di: a czego Ty nauczysz takiego kołka? Nie pisz głupot. Zobacz jak on się zachowuje na boisku! Zmęczony.

odpowiedz
Po(L)di - 06.12.2021 / 00:01, *.plus.pl

Panie Marku zrezygnuj, bo tylko wstydu się pan najesz. W tym klubie obecnie nikt nic nie wymyśli, a tylko CV pan sobie zepsuje.

odpowiedz
Zibi - 05.12.2021 / 23:50, *.t-mobile.pl

Ludzie wy tu jedziecie po trenerze a prawda jest taka że za granicą rządzi trener a u nas rządzą grajki imprezowicze. Żaden trener na dłużej tu nie da rady chyba że dostanie naprawdę 200% władzy i na każdą pozycję równorzędnych graczy którzy będą rywalizować. Na dzień dzisiejszy Magiera lub Vuko wróć

odpowiedz
Jasnowidz - 06.12.2021 / 01:50, *.168.108

@Zibi : Też tak uważam szkoda gołębia spali się teraz na grajkach a póżniej będzie miał kiepskie CV. Oprócz skiby natychmiast slisz ten gamoń kosztował dużo hajsu i jest grajkiem do dup... z niego już nic nie będzie a robi ferment brak pomysłu na grę i zero techniki nędza z bidą. Dziwiła mnie postawa Artura dziwnie spokojny był ????

odpowiedz
Gienek - 05.12.2021 / 23:44, *.vectranet.pl

Przegraliśmy kolejny bardzo ważny mecz. Nic nowego.

odpowiedz
tomciob - 05.12.2021 / 23:33, *.vectranet.pl

Gra jaką prezentuje zespół jest niestety fatalna. Cracovia była słaba ale Legia jeszcze słabsza. Z taką grą i jej poziomem w wykonaniu piłkarzy Legii Warszawa trudno szukać jakiegokolwiek optymizmu na najbliższą przyszłość czyli następny mecz, pomijając już Spartaka. Co można by zmienić? Nie wiem ale cudu od Pana nie oczekuję. A może by tak się skupić na tym aby nie przegrać następnego ligowego meczu. Już nie wygrać, nie oczekuję zwycięstwa, ale chociażby remisu. Zdaję sobie jednak sprawę, że mam bardzo wysokie oczekiwania. Jest Pan w stanie powalczyć na poważnie o remis?

odpowiedz
Wolfik - 06.12.2021 / 00:46, *.mm.pl

@tomciob: Nie, nie jest. Jesli w zespole nie ma PO, Jeden ze środkowych jest świeżo po kontuzji a na pozycji LO gra człowiek zagadka to trudno nawet o remis. A wybijac piłke tez trzeba "z głową". Przez 90 minut z hakiem nie wybronimy, zwłaszcza że zazwyczaj dostajemy gola w 1-ej połowie.

odpowiedz
antek - 05.12.2021 / 23:28, *..

wystarczylo powiedziec nie nadaje sie troche samokrytyki czlowieku

odpowiedz
Marek Gołębiewski (trener Legii): - 05.12.2021 / 23:28, *..

Woda jest mokra.

odpowiedz
Olomanolo - 06.12.2021 / 08:04, *.207.247

@Marek Gołębiewski (trener Legii):: po prostu musi przyjść trener który te gwiazdeczki złapie za pysk i ustawi do pionu bo na razie to gwiazdeczki rządzą i szatnią i trenerem

odpowiedz
Ss85 - 05.12.2021 / 23:27, *.logitus.pl

Powiedział co wiedział, a że gówno wie to jest gównianym trenerem

odpowiedz
Po(L)di - 05.12.2021 / 23:44, *.plus.pl

Emreli gola nie strzeli!

odpowiedz
Rojowawa - 05.12.2021 / 23:23, *.orange.pl

Słaby warsztat trenera to fakt. Ale jak ma się zachowywać wiedząc że za chwilę nie będzie trenerem. Pytanie jest jedno. Jak Czesio przygotował drużynę do sezonu? Według mnie tylko na awans do pucharów a potem jakoś to będzie i stąd teraz te kłopoty. Trener to funkcja dla ludzi z charyzmatycznych z wiedzą i osobowością. Trener MG tego nie ma a poprzednik poszedł w stosunki przyjacielskie.

odpowiedz
Vako - 05.12.2021 / 23:10, *.chello.pl

Czego tu oczekiwać od gościa który nie liznął poważnej piłki i nie ma warsztatu. Jak tak dobrze popatrzeć to Legia od tamtego sezonu nie ma pomysłu na grę tylko teraz przegrywa seryjnie a tak nic się nie zmieniło. Mi się bynajmniej wydaje że strasznie źle dobierani i kupowani są piłkarze. Słabo się patrzy trudno się ogląda i człowiek co niedziele chodzi zagotowany.

odpowiedz
Pacaniszcze - 06.12.2021 / 01:05, *.com.pl

@Vako: sprawdź znaczenie słowa: bynajmniej.

odpowiedz
D91 - 06.12.2021 / 06:08, *.play-internet.pl

@Vako: BYNAJMNIEJ XD
co za nieuk z Ciebie

Bynajmniej przynajmniej jeszcze nie spadli z ligi? XD

Weź człowieku zajrzyj do słownika

odpowiedz
Darek - 05.12.2021 / 22:53, *.chello.pl

Pan od wf-u nie ogarnia tematu.Ciekawe czy pojedzie z drużyną na wakacje do Dubaju?

odpowiedz
Pan prezes - 05.12.2021 / 22:52, *.autocom.pl

Panie Gołębiewski pakuj się Pan

odpowiedz
Vako - 05.12.2021 / 23:17, *.chello.pl

@Pan prezes: Już na Dubaj pewnie torba spakowana :)

odpowiedz
K(L)uczbork - 05.12.2021 / 22:50, *.242.194

Panie Marku,
Rozumiem iż jest Pan tylko "słupem" w sytuacji trudnej do pozazdroszczenia ( wiadomo dlaczego Pańska kandydatura została zgłoszona , bo niestety naszej drużyny nie chciałby obecnie prowadzić nawet Robert Makłowicz ) ale naprawdę nie da się oglądać tak bezradnego zespołu , pozbawionego jakiegokolwiek planu !
Josue dostrzegam zaczyna pajacować z każdym meczem coraz bardziej wyraźnie , Skiba z całym szacunkiem mógłby mieć w tej formie problemy w GKS Wikielec ...ale co najgorsza piłkarzy będących w formie jest niestety 5% i to nie licząc już Jarzebowskiego na ławce .
Przykro tak po prostu ..

odpowiedz
Szpaku - 05.12.2021 / 22:49, *.net.pl

Poszli za ciosem. Wszystko się zgadza.

odpowiedz
robert60 - 05.12.2021 / 22:49, *.chello.pl

Trener bez warsztatu więc trudno by coś sensownego wymyślił. Od czasu jak Josue jest podstawowym zawodnikiem Legia nic nie wygrała z przeciwnikami, którzy murują bramkę. Wieteska wchodzi w pole karne a Josue pcha piłkę do tyłu. Paranoja. Ustawienie Luquinhasa w środku zamiast na skrzydle to porażka. Mladenowic na skrzydle bez dobrych dośrodkowań. W środku jeden napastnik kontra dwóch - trzech stoperów i na dodatek bez dobrych podań. Nawet Lewandowski by nie dał rady, a co dopiero ci których mamy. Skrzydła nie grają. Nie ma kontry. Nie ma ataku bo trudno za atak uznać sporadyczne indywidualne akcje Luguinhasa. Słaba obrona, a każdy początkujący trener wie, że zespół trzeba budować od tyłu. Trener nie ma dobrego pomysłu na grę, a to co proponuje to dramat. Najlepsze co może zrobić to złożyć rezygnację, wtedy prezes będzie musiał znaleźć trenera. Chyba, że Mioduski z Kucharskim sami zaczną być duetem trenerskim (kiedyś był duet trenerów w reprezentacji Danii o ile się nie mylę).

odpowiedz
Mączyński - 05.12.2021 / 22:46, *.plus.pl

A co to za "siłę ofensywną" wpuścił Pan, Panie Gołębiewski po przerwie? Nawotke i Garcie? Debiutantow ligowych? Jacy gracze, taka jakosc pogoni za wynikiem.

odpowiedz
PLK - 06.12.2021 / 00:58, *.156.70

@Mączyński: a co najciekawsze to Nawotka był jednym z nielicznych wyróżniających się piłkarzy!!!
Chłop przyszedł ułożyć dwójkę a zaczyna brylować w jedynce!!! Potrzebny trener z jajami co uspokoi Josue, bo gościowi się zaczyna przywracać w bani!!!! A LOK W KUBEŁ!!!!!

odpowiedz
Krawiec - 05.12.2021 / 22:45, *.tpnet.pl

Krawiec szyje z tego co ma.

odpowiedz
PLBBOY - 05.12.2021 / 22:43, *.inetia.pl

Ten człowiek zmienił się z Marek "no name" Gołębiewski w Marek "wyjątkowy nieudacznik" Gołębiewski.

odpowiedz
peru123 - 05.12.2021 / 22:39, *.plus.pl

Seria trwa i pewnie trwać będzie, bo z kim Legia ma wygrywać, posiadając skład na walkę o utrzymanie w 1 lidze.

odpowiedz
ehhh - 06.12.2021 / 00:44, *.aster.pl

@peru123: z zaglebiem lubin, łęczną, wartą i termaliką. To jest jeszcze większe gówno niż my

odpowiedz
zaba285 - 05.12.2021 / 22:36, *.grupaping.pl

z tej drużyny która wygrała w Moskwie nie zostało już nic...

odpowiedz
Olo - 05.12.2021 / 22:58, *.chello.pl

@zaba285: Fartem tam wygrali, byli dużo gorsi.

odpowiedz
Kibic - 05.12.2021 / 22:32, *.tkchopin.pl

Panie Miodulski gołym okiem widać że nie ma drużyny. Pierwszy wielki hamulcowy to Josue. Zwalnia grę w większości niecelne lub nic nie wnoszące podania (oprócz jednego do Skibickiego) mało biegania. A co najważniejsze patrząc na jego zachowanie to osobiście nie chciałbym z nim grać (ciągle pretensje do innych tylko nie do siebie). W obecnej sytuacji bardziej popracować nad schematami gry i wypracowaniem nawyków. Pozdrawiam.

odpowiedz
Sen o - 05.12.2021 / 22:27, *.play-internet.pl

Szatniarz lepiej by kierował tym kabaretem. Gdyby Skibicki strzelił setkę były by inne humory. Brak Bortnika to jest problem.

odpowiedz
Kiero - 05.12.2021 / 22:26, *.play-internet.pl

Trenerze czy Ty wogóle siebie słyszysz ? Błąd błędem . W drużynie jest brak ładu i składu . To co gramy to patologia piłki . Na chodzonego i bez pomysłu meczy się nie wygra . Dużo by pisać ale szkoda nerwów .
Pomysł na Spartaka jest taki : Zaskocz ofensywą i albo się uda i będą Ci to pamiętać albo ustaw drużynę jak piz...y co jest na codzień i Ci tego nie zapomną .

odpowiedz
Brat - 05.12.2021 / 22:23, *.chello.pl

Ja pier.... on na konferencji streścił mecz. Czy na tym mają polegać wypowiedzi trenera na konferencji? WF-isto, nie wk... ludzi.

Kur... co ten Mioduski zrobił z naszym kochanym klubem. :(

Bracia, zróbmy coś z tym! Ile można się biernie przyglądać jak wkłady hańbią nasz klub?!

odpowiedz
Dsk - 05.12.2021 / 22:21, *.chello.pl

Pan jest trenerem czy komentatorem? :D Serio typ relacjonuje mecz i koniec, wychodzi?
Co za upadek.

odpowiedz
Ks Piaseczno - 05.12.2021 / 22:20, *.play-internet.pl

Mareczku, wracaj tam gdzie Twoje miejsce.
Legia jeszcze nie teraz..

odpowiedz
Jared - 05.12.2021 / 22:20, *.klikom.net

Ustalony skład i dokonane zmiany świadczą o bardzo słabym trenerze. Człowieku miej jaja i ratuj ten klub podając się do dymisji!

odpowiedz
Kosmit - 05.12.2021 / 22:36, *.chello.pl

@Jared: pytanie czy dobór składu i zmian to decyzje trenera czy tylko polecenia korpodyrektora z korpoprezesem

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 05.12.2021 / 22:19, *.cyfrowypolsat.pl

Było blisko kompromitacji, ale ostatecznie udało się faworytowi spotkania - Cracovii pokonać amatorów z Warszawy, którzy udają grę w piłkę

odpowiedz