Bartłomiej Ciepiela i Radosław Kucharski - fot. Janusz Partyka / Legia.com
REKLAMA

Ciepiela z nowym kontraktem

źródło: Legia.com

20-letni pomocnik Bartłomiej Ciepiela podpisał z Legią Warszawa nowy kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku.

Urodzony w 2001 roku Bartłomiej Ciepiela w meczu z Wisłą Kraków w sierpniu br. zadebiutował w Legii Warszawa. Do tej pory 20-letni środkowy pomocnik wystąpił w trzech meczach pierwszego zespołu (dwa w PKO Bank Polski Ekstraklasie i jeden w Fortuna Pucharze Polski). Ciepiela trafił do Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa w czerwcu 2016 roku. Przez pierwsze lata występował w Centralnej Lidze Juniorów, a od sezonu 2019 roku w rezerwach klubu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
T75 - 08.12.2021 / 13:09, *.stansat.pl

Czy to coś nazywające się dyrektorem sportowym musicie pokazywać?

odpowiedz
Bie(L)any - 08.12.2021 / 12:33, *.lsas.aero

... co oznacza ten numer 2024 na koszulce ?
... datę do kiedy podpisał kontrakt Ciepiela czy liczbę zawodników których za swojej kadencji załatwił do Legii Kucharski ?

odpowiedz
Lokoko - 09.12.2021 / 06:37, *.tpnet.pl

@Bie(L)any: oznacza to wszechstronność i wszedobylność. Gość w jednym meczu może grać na pozycji nr 20 jako bramkarz, 21 - obrońca, 22 - pomocnik, 23 - skrzydłowy i 24 - napadzior.

odpowiedz
BUSZA!SZYKOWAĆ!DO! JEDYNKI!A RESZTE KUPIĆ! - 07.12.2021 / 19:52, *..

Prowadzona przez Rafała Lasockiego reprezentacja Polski do lat 15 wygrała 5-1 (2-1) z Irlandią w ostatnim meczu turnieju towarzyskiego rozgrywanego w Hiszpanii. Jedną z bramek zdobył legionista, Igor Busz.

U-15: Polska 5-1 (2-1) Irlandia
Damian Sokołowski 36, 59, Igor Stankiewicz 38, Igor Brzyski 57, Igor Busz 74 -

odpowiedz
Dmdm - 07.12.2021 / 21:44, *.t-mobile.pl

@BUSZA!SZYKOWAĆ!DO! JEDYNKI!A RESZTE KUPIĆ!: kupować bo jedna bramkę strzelił ? Ochłoń

odpowiedz
FUTURE LEGIA !AND GOODBAY! !KUCHARSKI! - 07.12.2021 / 23:27, *..

@Dmdm: TO TY OCHŁOŃ W 1 LIDZE, A TERAZ SZUKAĆ TRZEBA MLODYCH LEWANDOWSKICH

odpowiedz
Doradca loczka - 09.12.2021 / 07:29, *.tpnet.pl

@BUSZA!SZYKOWAĆ!DO! JEDYNKI!A RESZTE KUPIĆ!: Brać Igora!!!

odpowiedz
kktomekk - 07.12.2021 / 19:34, *.telefonica.de

kilka kontaktow z pilka w meczu z Cracovia i widac, ze gosc umie grac. Dobry ruch klubu.
Ale jego dobre wejscie uswiadomilo mi przy okazji, jak cala reszta jest aktualnie kiepska. Oczy bola...

odpowiedz
Wawa - 07.12.2021 / 19:09, *.chello.pl

Loczek i te jego inwestycje po co nam taki zawodnik który 21 lat ma na karku i pojęcia nie ma o grze na poziomie EX a kasę trzepie pozbyć się takich jak slisz witeska holownia Skibicki chyba że bedza trenowali za najnisza krajowa dopóki nie osiagna określonego poziomu

odpowiedz
KLanik - 08.12.2021 / 12:38, *.chello.pl

@Wawa: przestań bredzić, pozbyć to się trzeba zagranicznego szrotu, albańców i portugalców, cwaniaków o posturze i o charakterze małych cyganów.

odpowiedz
Banan - 07.12.2021 / 19:08, *.tpnet.pl

Rudy to i pewnie kabluje jak Bastjan Obsztyfitykultykiewicz z Blok Ekipy...

odpowiedz
cyniek - 07.12.2021 / 18:47, *.vectranet.pl

zawodnika na lkata juz mamy teraZ pozostaje trener

odpowiedz
Kok - 07.12.2021 / 18:46, *.plus.pl

A ten obok Ciepieli na zdjeciu jeszcze tu pracuje?

odpowiedz
Rafa lopes - 07.12.2021 / 18:38, *.t-mobile.pl

Kur...koleś jeden strzał oddał, I to niecelny nic nie grał w pierwszej drużynie i już kontrakcik leci nowy.....żałosne

odpowiedz
sisi - 07.12.2021 / 18:18, *.chello.pl

Całkiem nieźle gra,dziwie się,że nie dostaje więcej szans.Zdecydowanie w lepszej formie niż połowa naszych grajków.

odpowiedz
KaroL - 07.12.2021 / 18:15, *.chello.pl

Niech chłopak gra bo napewno więcej da niż ten martins który wszystko gra do tyłu i spowalnia gre całe szczęście że ostatnie mecze jest przyspawany do ławki.

odpowiedz
bronek49 - 07.12.2021 / 18:03, *.chello.pl

ten zawodnik powinien grać częściej widać że ma spore możliwości

odpowiedz
Gregor - 07.12.2021 / 17:08, *.kabel-deutschland.de

Ten niższy niech wypad uskuteczni...

odpowiedz
Ju(L)ius - 07.12.2021 / 16:57, *.vectranet.pl

Nie ufajcie ludziom, którzy mają oczy tak blisko siebie....

odpowiedz
Arek - 07.12.2021 / 16:35, *.tpnet.pl

Jeszcze Włodar.

odpowiedz
Lupus - 07.12.2021 / 16:17, *.centertel.pl

Jeszcze Włodarczyka podpisujcie, aby nie uciekł!

odpowiedz