Rui Vitoria - fot. Woytek / Legionisci.com

Rui Vitoria: Zagramy jak w meczach z Napoli i Leicester

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Niezależnie od tego w jakiej formie jest Legia, wyjdziemy na ten mecz skoncentrowani. Zakulisowe sprawy się nie liczą, nieważne kto jest faworytem - tak samo pochodziliśmy do meczu z Napoli - powiedział na przedmeczowej konferencji trener Spartaka Moskwa Rui Vitoria.

- Nie powiem dziś kto będzie grał w jutrzejszym meczu. Nie mamy do dyspozycji Ponce, Larssona, Sobolewa, ale w ofensywie mogą zagrać inni zawodnicy. Na boisku pojawią się ci, którzy na pewno będą walczyć.

- W Lidze Europy gramy bardzo dobrze, co pokazały mecze z Napoli i Leicester. Myślę, że w starciu z Legią pokażemy to samo. Jutro będzie pełny stadion, co mnie bardzo cieszy, musimy być w pełni skoncentrowani.

WYNIKI SONDYKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?
SUMA GŁOSÓW: 52838
START: 27.08.2021 / KONIEC: 09.12.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
kalosz - 09.12.2021 / 01:19, *.mm.pl

ale pewniak z niego:) posmatrim skazał sljepoj:)

odpowiedz
Olo - 08.12.2021 / 18:41, *.sky.com

Obowiązek dojechać ruskich i pyrow na boisku i poza nim!Legia grać!!!K...A Mac!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.