fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Za Braćmi jak w dym - film z oprawą

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na początku meczu Legia Warszawa - Radomiak Radom kibice z Żylety zaprezentowali oprawę z podświetlanym hasłem "Za Braćmi jak w dym". Prezentację ultras dopełniały małe flagi w barwach Radomiaka i Legii oraz pirotechnika. Zapraszamy do obejrzenia filmu.



Fotoreportaż z meczu - 67 zdjęć Mishki
Fotoreportaż z meczu - 43 zdjęcia Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z trybun - 26 zdjęć Michała Wyszyńskiego SKLW

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Szaki - 21.12.2021 / 13:14, *.centertel.pl

LEGIA I RADOMIAK RADOMIAK I LEGIA

odpowiedz
Hahaha - 20.12.2021 / 17:07, *.play-internet.pl

Grają piach, a oczywiście na trybunach super atmosfera i stadion pełny. Akurat po myśli właściciela. Płacicie za nic, ale oczywiście "Legia to my.." itp itd

odpowiedz
Ursus - 20.12.2021 / 12:42, *.vectranet.pl

Pierwsxy raz bylem naLEGII w wieku 7lat i kocham ja, dlatego sie pytam co wy ko... Robicie pajacyki piłkarzyki won

odpowiedz
zdzicho - 20.12.2021 / 11:23, *.16.195

co się dzieje z Sitkiem?

odpowiedz
Zzz - 20.12.2021 / 10:41, *.akamaitechnologies.com

Skopiowana…
Było już na innym stadionie „Za brata w każdy dym”
Poziom ultraski na Legii w tym roku bardzo słaby - podobnie jak z grajkami.

odpowiedz
quad74 - 20.12.2021 / 08:49, *.chello.pl

Świetna oprawa. Powinna trafić do kolejnego kalendarza.

odpowiedz
L - 19.12.2021 / 22:51, *.plus.pl

Ale czasy????????????

odpowiedz
Acab - 19.12.2021 / 21:17, *.play-internet.pl

Panowie, trzeba przyznać ze oprawa pierwsza klasa, jedynie zastanawia mnie, dlaczego oprawa zgodowa nie pojawiła się na meczu z Zagłębiem dwa lata temu, jakby nie patrzeć mamy ich przy sobie od kilkudziesięciu lat, i wiele razem przeżyliśmy, dlatego dziwi mnie ten fakt.

odpowiedz
Andrzej - 21.12.2021 / 20:05, *.tpnet.pl

@Acab: Oj , może tak po prostu wyszło , nie wszystko musi mieć jakieś drugie dno . Niech Zagłębie jak najszybciej wróci do Ekstraklasy , to można to wtedy też uczcić ekstra oprawą , masz rację . A ta oprawa świetna , Legia Radomiak ! Będzie dobrze , wszyscy damy radę ! (L) A w następnym sezonie już razem w tabeli (oraz Pogoń) dzielimy i rządzimy w Ekstraklasie . Teraz niech Radomiak atakuje podium , sześć punktów straty do Kartofli to nie tak dużo , da się nadrobić . A my bierzemy Puchar Polski w tym sezonie .

odpowiedz
Abcd - 19.12.2021 / 20:50, *.chello.pl

Na boisku to na boisku ale na trybunie ciągle najwyższy poziom.

odpowiedz