fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Rafael Lopes: Jesteśmy smutni, kibice są smutni

źródło: Legia Warszawa

- Nie wyciągnęliśmy zbyt wiele z pierwszej połowy. Dobrze rozpoczęliśmy mecz, tak jak przeciwko Zagłębiu Lubin. Różnica jest taka, że wtedy strzeliliśmy gola, a dziś mimo okazji nam się to nie udało. Radomiak zdobył bramkę po jednej sytuacji, po dograniu z rzutu rożnego. Po tym było im łatwiej. Nastawili się na kontrataki i czekali na nasze błędy - powiedział po meczu Rafael Lopes.

- Jesteśmy w trudnym momencie, mamy teraz dwa tygodnie, by spędzić je z rodziną i odbudować mentalność, która pozwoli nam wrócić silniejszymi.

- Jesteśmy smutni, kibice są smutni. Przed nami teraz czas, by się odbudować, będziemy pracować i wrócimy lepsi. Musimy przywrócić Legię na miejsce, na którym powinna być Legia.

WYNIKI SONDYCzy Legia Warszawa spadnie z Ekstraklasy w sezonie 2021/22?
SUMA GŁOSÓW: 41954
START: 22.11.2021 / KONIEC: 01.05.2022


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
komik_z_deprechą_ale_nie_grooby - 23.12.2021 / 06:35, *.orange.pl

Cały ten zaciąg uchodźców może co najwyżej jeździć taryfą po mieście i być milszym, niż ukraińce na robocie. Naprawdę, jestem serduchem za Legią już od wielu lat, a najlepsze uczucie było być motylem w specjalu do pyrlandii i z powrotem. Ale to co tu się dzieje, to groteska z najlepszym niespisanym scenariuszem. Bareja byłby dumny. Szaleństwem będzie, jeżeli ta drużyna utrzyma się w ekstraklasie, ponieważ szczurus z loczkiem nadal będzie bredził banały i zatrudniał przygłupów, którzy będą chuchać, dmuchać i kłamać! by namówić na grę azerowską, ukraińską, albo inną nacje, która nie rozumie co to znaczy honor, wieczna ściana w rozmowie z innymi. "Kłótnie, afery, naprawdę tracę wiarę czy ktoś tu pozostaje szczery". Czemu nie ma młodzików w składzie, którzy jak większość pisze i jest tego pewna, zostawi serce, płuca, kostki, złość, niekonwencjonalność w zagraniach/strzałach? Gdzie jest pracownik w klubie, którzy wytłumaczy, czym jest ZAPIE...LANIE do ostatniego tchu, zostawianie duszy na boisku dla klubu? Zwał jak zwał, niech się zowie motywator loczka albo inny szczurus z korpo, ale niech ma w sercu Legie! Naprawdę, nawet jeżeli Legia spadnie z ligi, trybuny będą nadal pełne! I może wtedy ktoś coś zrozumie! I TAK! Postawiłem kupon, że Lech mistrz, Legia spada, a Raków w pierwszej trójce. Z 300 zł 10k zł (j***ć podatek od zakładów bukmacherskich, poleciało 15 kuponów po 20 zł). I nadal będą na Żylecie zdzierał gardło za ten klub! Dajcie grać małolatom!

odpowiedz
Kiw - 20.12.2021 / 13:11, *.play-internet.pl

Pierwszy do odstrzału drewniak i tyle .

odpowiedz
heh - 20.12.2021 / 11:25, *.smgr.pl

LAST WORNING: WE ARE NOT SAD. WE ARE FUC*NG ANGRY!

odpowiedz
Paweł - 20.12.2021 / 10:18, *.tpnet.pl

Nie My nie jesteśMy smutni, My jesteśmy wqrwieni!!!!

odpowiedz
Wodz - 20.12.2021 / 10:14, *.play-internet.pl

Wy jesteście smutni, My jesteśmy smutni ale wamkasa na koncie się zgadza i jest git.

odpowiedz
Szymon - 20.12.2021 / 09:48, *.chello.pl

OT błazen jak inni

odpowiedz
Szpaku - 20.12.2021 / 09:37, *.net.pl

powiedział udając się do kasy Klubu po wypłate...

odpowiedz
Lipa - 20.12.2021 / 09:32, *.play-internet.pl

Wszyscy będą słodzić i przepraszać bo się boją liści

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 20.12.2021 / 09:18, *.tele2.se

Tak sobie czytam te komentarze. I czytam. I mysle.
Jeszcze 3 dni temu bylo ”Rafa git! Ma gosc jaja! Dostal liscia ale twardziel!”
A dzis?
Ja sie nie dziwie, bo takie choragiewkanke tutaj na forum to juz od wielu lat norma.
Zenada totalna.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 20.12.2021 / 08:50, *.orange.pl

Najgorszy typ wypowiedzi, taki którego wręcz nienawidzę. Rywal miał jedną okazję, a potem się bronił i kontrował. JEDNA WIELKA BZDURA, BRAK SZACUNKU DLA RYWALA I KIBICÓW. Radomiak przeważał od pierwszej do ostatniej minuty, jako jedyny stwarzał groźne sytuacje już od początku spotkania, a kiedy zorientował się jak bezzębna jest Legia, bo Josue znowu został cofnięty na szóstkę, a tak się nie da grać w tym składzie i przy takim poruszaniu po boisku to po prostu oddał Legii piłkę, bo ta i tak nie była groźna i po prostu wypunktował Legię. Jednostronny mecz, a Lopes gada, jakby to był jakiś fart. Wypier...ać.

odpowiedz
Stefan - 20.12.2021 / 08:22, *.chello.pl

Smutny to ty możesz być bo za rok wypadniesz ze swojego raju (chociaż mam nadzieję że szybciej) i nie znajdziesz drugiego takiego klubu który będzie tolerował paralitykow w swoich szeregach. My jesteśmy WKU.... a nie smutni.

odpowiedz
Działdowo - 20.12.2021 / 08:07, *.tpnet.pl

Kibice to są wkur..... !

odpowiedz
Kr - 20.12.2021 / 08:07, *.centertel.pl

Też się wzruszyłem, pięknie każdy piłkarz odpowiada, rozumiem z ich zapowiedzi że nic nie jest jeszcze stracone!!!111

Ps. Pensje zamrozić po rozegraniu 3 kolejek, a Dubaj to powinien być za ich pieniądze organizowany ????

odpowiedz
PLK - 20.12.2021 / 16:08, *.plus.pl

@Kr: a ja bym im Dubai zrobił w naszych Tatrach...

odpowiedz
yyy - 20.12.2021 / 08:06, *.centertel.pl

Się naoglądał janukiewicza. "Kibice są wk..., my jesteśmy wk..., trener jest wk... No ogólnie jedno wielkie wk..."

odpowiedz
heh - 20.12.2021 / 07:56, *.smgr.pl

Mi smutno nie jest. Ja tylko wkur*y jestem... nie wiem jak reszta?

odpowiedz
Mączyński0 - 20.12.2021 / 07:36, *.plus.pl

Rafael, a Ty od początku wszedłeś w mecz? Czy może biegając z przodu masz problemy ze wzrokiem i nie widzisz tego co z tyłu? Bo jesli dobrze widziałem to Radomiak już w 2 minucie dwukrotnie mógł objąć prowadzenie.

Dużo osób jedzie po Mladenoviciu, ale ten dał dwa rewelacyjne dośrodkowania w tum meczu na 5 metr od bramki przeciwnika i...? I żaden manekin nie był w stanie dołożyć nogi by padł z tego gol.

odpowiedz
Pablos - 20.12.2021 / 06:13, *.centertel.pl

Nieudacznicy woń ze stolicy !!!

odpowiedz
majusL@legionista.com - 20.12.2021 / 05:50, *.214.250

stary pakoj sie do dubaju. jeszcze kilka dni i wakacje !!! zasluzyles ...

odpowiedz
Zgred - 20.12.2021 / 04:15, *.02.net

Kibice to są wkur....ni

odpowiedz
Ben - 20.12.2021 / 00:34, *.inetia.pl

A co Boruc ma do powiedzenia?

odpowiedz
Micha(L) - 20.12.2021 / 00:23, *.chello.pl

Szerokos drogos!!!!

odpowiedz
kczeczu - 19.12.2021 / 23:43, *.205.233

pieknie powiedziane az sie wzruszyłem

odpowiedz
Stanko Svitlica - 20.12.2021 / 01:20, *.chello.pl

@kczeczu: zrobiłeś mi tym komentarzem wieczór :))))

odpowiedz