Joel Abu Hanna, Leandro - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

24. urodziny Abu Hanny

Redakcja, źródło: Legionisci.com

24. urodziny obchodzi dzisiaj Joel Abu Hanna. Urodzony w Niemczech obrońca do Legii Warszawa trafił w maju 2021 roku. Zadebiutował w lipcu ubiegłego roku w wygranym 1-0 meczu z Wisłą Płock. Obecnie wraca do zdrowia po urazie. Z okazji urodzin składamy najlepsze życzenia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Po(L)ubiony - 25.01.2022 / 12:16, *.aster.pl

Hankę polecał Jozak. Nikt jak on, nie zna się na kobiecej piłce.

odpowiedz
powiś(L)e - 24.01.2022 / 09:35, *.aster.pl

Jako prezent urodzinowy niech Zielu zafunduje mu przejazd Uberem na lotnisko Okęcie.Niech leci gdzie chce.

odpowiedz
jarekk - 22.01.2022 / 16:39, *.metrointernet.pl

To na druga nozke

odpowiedz
olew - 22.01.2022 / 14:57, *.vectranet.pl

Dużo zdrowia ! miłości i LM z Legią !

odpowiedz
Zdzicho - 22.01.2022 / 14:03, *.tpnet.pl

Łubudubu łubudubu Kto sprowadza takich gamoni do mojego klubu?

odpowiedz
Kibolek - 22.01.2022 / 13:06, *.it-home.pl

A kto ty jesteś. Wracaj skąd przyszedłeś .

odpowiedz
Lalalala - 22.01.2022 / 11:25, *.chello.pl

Zdrowia !

odpowiedz
k(L)eo - 22.01.2022 / 11:23, *.t-mobile.pl

Wróci do 11tki = zero z tyłu. Wracaj do zdrowia i na boisko Joel, byle szybko i najlepiej przed końcem sezonu, albo i wcześniej !!

odpowiedz
Ja - 22.01.2022 / 16:34, *.vectranet.pl

@k(L)eo: a jak wróci do jedenastki wraz z Lindsayem i Matthiasem jednocześnie, to z tyłu nawet 0,7 będzie! I to na samo wejście!

odpowiedz