Yuri Ribeiro - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Yuri Ribeiro nie poleci do Dubaju

źródło: Legia Warszawa

Biorąc pod uwagę złe samopoczucie i wyniki laboratoryjnych testów Yuri Ribeiro, sztab medyczny podjął decyzję o wykonaniu piłkarzowi dodatkowych badań. W związku z tym piłkarz nie wyleci dziś z zespołem na zgrupowanie do Dubaju. Test na obecność COVID-19 dał u zawodnika wynik negatywny.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Afro - 07.01.2022 / 12:07, *.chello.pl

W plotkach jest że Martin odchodzi. Z nim pewnie Ribeiro pójdzie i Pan "lewa noga".

odpowiedz
Olomanolo - 07.01.2022 / 09:21, *.207.247

Dziwne zrządzenie losu że cała grupa bankietowa ma koronowirusa i nie leci do Dubaju -przypadek ?

odpowiedz
Mrok - 06.01.2022 / 22:28, *.play-internet.pl

Amatorszczyzna w zarządzaniu i prowadzeniu klubu daje kolejne owoce. Podobno zakażonych piłkarzy jest znacznie więcej i nie tylko Ribeiro nie leci do Dubaju.
Niech pani rzecznik klubu pochwali się ilu ogółem pracowników klubu zarówno w Książenicach jak i na Łazienkowskiej w ostatnich dwóch tygodniach miało wynik pozytywny. Niektóre z tych przypadków wymagały hospitalizacji. Włosy dęba stają! co za burdel, pewnie nawet nie wiedzą ile mają plusów i nie zdziwiłbym się gdyby się okazało, że nikt tego nie kontroluje.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.01.2022 / 01:10, *.t-mobile.pl

@Mrok: Wszyscy zostali poczęstowani nieświeżym batonem....

odpowiedz
Ja - 07.01.2022 / 09:38, *.inetia.pl

@Mrok: jakieś konkrety? Jakieś źródło?
Rzucasz hasła i nic z tego nie wynika. Akurat jeśli chodzi o badania Covid to test dający wynik pozytywny jest zgłaszany do sanepidu i ten nakłada kwarantannę więc raczej ciężko jest coś ukrywać.

Rzecznik klubu nie musi się chwalić tylko może informować. Jeśli maja pozytywne to co? Muszą się leczyć, szczepić itd.

odpowiedz
Mrok - 07.01.2022 / 13:00, *.play-internet.pl

@Ja: O zakażeniach pracowników wiem od źródła, o piłkarzach dziś już piszą na różnych portalach wygooglaj np "Alarm w Legii", a o burdelu w zarządzaniu wiedza wszyscy i to od dawna. Wake up!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.01.2022 / 22:05, *.t-mobile.pl

Dariuszu, emeryturę mam niewielką, chętnie podpisze kontrakt na podawanie piłek, na treningach, 3000 złociszek netto miesięcznie wystarczy. Niestety nie zobaczysz mnie w klubie, bo mam swoje lata i choroby. Ale to tak, jak z wieloma zawodnikami, niby są, a jakoby ich nie było. A kasiorkę przytulają co miesiąc...

odpowiedz
Y13 - 06.01.2022 / 23:45, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: Głupi czy jak??

odpowiedz
L - 07.01.2022 / 01:08, *.t-mobile.pl

@Y13: Czy jak, ale nie głupi.

odpowiedz
zion85 - 06.01.2022 / 21:34, *.play-internet.pl

ziom wygląda jak Stifler z Amierican Pie

odpowiedz
wie(L)uń - 07.01.2022 / 05:52, *.get.no

@zion85:Hahaha dokładnie ????

odpowiedz
Ben - 06.01.2022 / 21:15, *.inetia.pl

Szkoda bo ostatnio się wyrobił.

odpowiedz
Rafał z podrywaczy - 06.01.2022 / 20:44, *.plus.pl

Kłamstwo, jest sprawny tylko udzielił wywiadu zagranicznego krytykując klub i go zawiesili

odpowiedz
Ruc Haj Go - 06.01.2022 / 20:38, *..

Szkoda chłopaka. Pewnie najadł się lodów.

odpowiedz
Ibik - 06.01.2022 / 20:26, *.autocom.pl

Coś tu jest nie halo. Nie będzie grał wiosną?

odpowiedz
Chrzanię - 06.01.2022 / 20:03, *.centertel.pl

Ja też mam źle samopoczucie nie idę jutro do roboty prdl nie robię

odpowiedz
Daniel - 06.01.2022 / 23:07, *.centertel.pl

@Chrzanię : ale wiesz że masz do tego prawo?

odpowiedz
Baran - 07.01.2022 / 13:16, *.centertel.pl

@Daniel : i tak pójdzie

odpowiedz
haha - 06.01.2022 / 19:31, *.chello.pl

Z całym letnim zaciągiem non stop cos jest nie tak kontuzje choroby akcje z grupa bankietowa.. Jak cofnąć czas..

odpowiedz
Robert Szenfeld - 06.01.2022 / 19:27, *.centertel.pl

Mam nadzieję, że to jakiś chwilowy problem, bo zawodnik pod koniec rundy był jednym z niewielu grających

odpowiedz
Goclaw - 06.01.2022 / 18:43, *.centertel.pl

TO są QZWA JAJA !!!

odpowiedz