fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zgrupowanie

Dubaj: Pierwszy trening za Legią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Piątek był pierwszym dniem treningowym dla piłkarzy Legii Warszawa podczas zgrupowania w Dubaju. Legioniści dotarli do Zjednoczonych Emiratów Arabskich wcześnie rano i przedpołudnie spędzili na odsypianiu podróży. Sztab szkoleniowy zaplanował zajęcia na godzinę 17. Potrwały one ok. 1,5 godziny. - Dziś adaptujemy się do większych obciążeń, które zaaplikujemy od jutra - mówił Aleksandar Vuković.

Fotoreportaż z treningu - 34 zdjęcia Woytka

Spośród 27 zawodników, którzy przybyli do Dubaju nie trenował jeden - Rafael Lopes. Portugalczyk od pewnego czasu walczy z urazem ścięgna Achillesa i nie jest jeszcze gotowy, by wybiec na boisko.

Zajęcia rozpoczęły się kwadrans po godzinie 17 od kilkuminutowej odprawy Aleksandara Vukovicia. Następnie Piotr Zaręba wraz z Bartoszem Bibrowiczem i Radosławem Gwiazdą poprowadzili półgodzinną część rozgrzewkową. Zawodnicy rozciągali się na rolkach oraz wykonywali różne ćwiczenia na czterech stacjach przygotowanych przez szkoleniowców.

Następnie biegali 80-metrowe odcinki i kończyli je wymianą podań z jednym z dwóch trenerów - Aleksandarem Radunoviciem lub Inakim Astizem. Osobno ćwiczyła trójka bramkarzy. Artur Boruc, Cezary Miszta i Kacper Tobiasz. Pracował z nimi duet Krzysztof Dowhań i Jan Mucha.



Ćwiczeń z piłkami nie wykonywał jeszcze Artur Jędrzejczyk, który wraca do formy po złamaniu obojczyka. Jeszcze długo będziemy musieli poczekać na Bartosza Kapustkę, który dołączy do kolegów w połowie zgrupowania. Nieco bliżej powrotu do treningów jest Joel Abu Hanna. W Warszawie w ostatniej chwili pozostał Yuri Ribeiro. Portugalczyk poczuł się gorzej, ale nie ma to związku z koronawirusem. Przed ostatnim meczem rundy jesiennej także był osłabiony. Na razie nie wiadomo nic więcej o jego stanie zdrowia.

Po zajęciach trener Vuković przyznał, iż spodziewa się, że na zgrupowanie niebawem dołączą nowi zawodnicy.

Sobotni poranny trening zaplanowano na godzinę 10:00, a popołudniowe zajęcia odbędą się w dwóch grupach na siłowni i na boisku.


Fotoreportaż z treningu - 34 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Dzidek - 08.01.2022 / 10:25, *.icpnet.pl

To jak wrócą z dalekich krajów, to ich nikt nie pozna. A w tekście malo było jakie są warunki? Czy dużo słońca? Żeby się trochę opalili. Paranoja!!! Do sezonu przygotowania w temperaturze powyżej 25 stopni. A w lutym trzeba będzie grać w temperaturze +3. Czy ktoś tu jest normalny? I znowu pierwsze mecze dostaniemy w plecy.

odpowiedz
skrzat - 08.01.2022 / 07:29, *.centertel.pl

Stasiek to by ich zabrał na Syberię tory układać,a jakby musiał wybrać Dubaj to na sam szczyt khalifa by wbiegli.

JA TEZ CHCE TAKIE WCZASY.....

odpowiedz
KOCHAM POLSKE, ALE! JESZCZE BARDZIEJ LEGIIIEEE!KOOCHAAM!WAAARSZAAAWEEE! cuLt ! - 08.01.2022 / 02:16, *.120.63

JEŚLI DARIUSZ MIODUSKI CZUJE SIE KIBICEM LEGII TO POWINIEN CHOĆ NA WEEKEND ZABRAĆ DRUŻYNE CAŁĄ LEGIE W ZAKOPANEDWA DNI DWA TRENINGII I DWIE INTERGRACJE KLUBOWE WYNIK MOCNIEJ!LEGIIAA!!LEGIA!ZAKOPAAAANEEEE!HEEEJ!GÓRALE!I!GÓRALKI!LEEEGIIIA!ZAAAKOOOPAAANEEE!

odpowiedz
Prawdziwy obóz w ZAKOPANYM ! - 07.01.2022 / 22:34, *.com.pl

Obóz kondycyjny w Zakopanym jest dla prawdziwych fajterów , Do Dubaju jadą tylko same panienki !

odpowiedz
BRL - 07.01.2022 / 18:55, *.chello.pl

Baju, baju, złapią formę w Dubaju.

odpowiedz
skreem - 07.01.2022 / 18:35, *.chello.pl

Białe skarpetki w klapkach basenowych są chyba w modzie u niektórych naszych gwiazd ;-)

odpowiedz
Adam - 07.01.2022 / 18:48, *.chello.pl

@skreem: idź się pier...ol. Coco Chanel się znalazł. Każdy się ubiera jak chce.

odpowiedz
Kaczynski - 07.01.2022 / 19:58, *.vectranet.pl

@Adam: od zawsze jestes debilem?

odpowiedz
Sadi - 07.01.2022 / 20:49, *.18.56

@Adam: ale tak to chyba u ciebie na wsi

odpowiedz
kanabis - 07.01.2022 / 18:22, *.vectranet.pl

witam,male spostrzeżenie tylko nie biczujcie od razu. wiem ze arturro boruc to legenda ale nie wydaje wam się ze nie powinien swojej stópki trzymać(zdjęcie nr 2) na koszulce Legii? czy pamiętacie jak w złości sportowej na wynik czy grę kante rzucił koszulką i jaka była draka,a tu sytuacja taka żeby nie pobrudzić sobie bielutkiej skarpetuni i co,to wtedy nie wyraz braku szacunku?pozdro

odpowiedz
Antyzygo - 07.01.2022 / 18:47, *.vectranet.pl

@kanabis: dobre oko, tez to zauważyłem.???? czekam teraz na taka samą reakcje jak w przypadku Kante.

odpowiedz
Sputnik 44 - 07.01.2022 / 21:54, *.vectranet.pl

@kanabis: ludzie dajcie żyć! Czy wy rzeczywiście nie macie większych problemów!?

odpowiedz
Darek - 07.01.2022 / 17:52, *.chello.pl

Pół dnia przespali.Po popołudniu pól godziny truchtania,kilka sprintów i dzionek zaliczony.
Teraz zapewne leżą w basenach albo u masażystów.Po kolacji granie w fife do 2 w nocy.
Na razie dają chłopaki radę. Jak im Vuko dokręci śrubkę to sciemnią jakiś drobny uraz i będą mieli więcej czasu na turnieje w fife.

odpowiedz
Adam - 07.01.2022 / 18:19, *.play-internet.pl

@Darek : Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Mieli trenować 5 godzin w dniu przylotu?

odpowiedz
Sputnik 44 - 07.01.2022 / 21:56, *.vectranet.pl

@Adam: Nie warto dyskutować - to taki ekspert co w szkole miał zwolnienie z WF-u...

odpowiedz
antek - 07.01.2022 / 17:42, *..

w lutym opaleni na lige beda

odpowiedz
Hiszpan - 07.01.2022 / 17:16, *.play-internet.pl

Katorżnicza praca. Gladiatorzy. A kiedy kurs machania łapami u Josue?

odpowiedz
Kibic CWKS - 07.01.2022 / 17:45, *.aster.pl

@Hiszpan :
Ty, a wiesz do kogo On macha tymi łapami i do kogo?
Czy oglądasz mecze z pozycji kanapy, albo ich w ogóle nie oglądasz, a się wypowiadasz?

odpowiedz
Hiszpan - 07.01.2022 / 19:25, *.telnaptelecom.pl

@Kibic CWKS: Oglądam wszystkie mecze na stadionie od tylu lat że jak zacząłem to mówiłeś jeszcze na chleb BEP.

odpowiedz
Legion - 07.01.2022 / 16:57, *.chello.pl

Czy pastuch kóz dostał już karę dyscyplinarną za niestawienie się na obozie?

odpowiedz
Ja1916 - 07.01.2022 / 17:49, *.vectranet.pl

@Legion: to jest bardzo dobre pytanie . Gosć ma podpisany kontrakt, dostaje kasę , a nie stawia się w pracy - bo ma focha jak nastolatka i grać nie będzie, obraził się, tupnął nóżką i zbija bąki.
Pogonić tą miękką fajkę to roboty, bo nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.01.2022 / 16:54, *.orange.pl

Dlaczego oni wszyscy są tacy smutni? Po urlopach, to pownni urywać papardele z radości.

odpowiedz
Adam - 07.01.2022 / 18:21, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Mhm. A gdyby byli radośni to napisałbyś 'z czego się cieszą'?

odpowiedz
Kermit - 07.01.2022 / 20:52, *.chello.pl

@Adam: jak głupi do sera :)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.01.2022 / 22:54, *.t-mobile.pl

@Adam: Napisałbym, że cieszą mordki, bo dostali po batonie w samolocie.

odpowiedz
L - 08.01.2022 / 03:14, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: no widzisz, czyli nie dostali batona!

odpowiedz