Aleksandar Vuković i piłkarze - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Dubaj: Gierka wewnętrzna i interwały [VIDEO]

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wczorajsze wieczorne zajęcia legionistów trwały długo i były bardzo wyczerpujące, dlatego też sztab szkoleniowy na poniedziałek zaplanował tylko jedną jednostkę treningową.

W niedzielę w Dubaju działo się naprawdę dużo. Podczas drugiego treningu zawodnicy zagrali wewnętrzną gierkę na nieco skróconym polu gry 2 razy 20 minut. Jedyną bramkę zdobył z główki Tomas Pekhart. Intensywność była naprawdę duża i pod koniec dało się zauważyć mocne zmęczenie każdego z zawodników. Legioniści rywalizowali w składach:

Zieloni: Boruc – Nawrocki, Charatin, Wieteska – Rosołek (Kwiatkowski), Slisz (Rosołek), Sokołowski, Hołownia – Josue (Muci), Luquinhas - Pekhart

Szarzy: Miszta (Tobiasz) – Kwiatkowski (Srzałek), Noiszewski, Pierzak, Grudziński – Skibicki, Ciepiela, Celhaka, Skwierczyński – Muci (Kamiński), Włodarczyk

- Jeszcze tylko 10 minut, pracujcie na maksa - mobilizował zawodników "Vuko". Tymczasem jego ostatni gwizdek, który piłkarze przyjęli z ulgą, wcale nie oznaczał końca treningu. Pałeczkę przejął Piotr Zaręba i urządził zawodnikom kilkanaście minut biegania interwałowego.

- Na dziś już wystarczy - komentowali wykończeni zawodnicy w drodze do autokaru.

Poniżej możecie obejrzeć materiał filmowy podsumowujący trzeci dzień zgrupowania Legii Warszawa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.



fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
paz - 11.01.2022 / 15:00, *.net.pl

jak takie patalachy niktore moga grac w Legii... zal za dupe sciska

odpowiedz
1 - 11.01.2022 / 14:59, *.net.pl

do 4 liga , dokladnie , do tych barkow wyskakuja jakby mieli 2 kilo w majtkach

odpowiedz
4 liga - 11.01.2022 / 14:56, *.net.pl

lepiej sie ruszaja pilakarze w 4 ligach na treningach niz polowa tych grubasow co tu gra , ledwo sie od ziemi odbijaja niektorzy ...

odpowiedz
kyle - 11.01.2022 / 02:22, *.orange.pl

obejrzałem filmik z treningu i... słabo to wygląda. Za mała intensywność. I jeszcze ten brzuch Josue... czy temu kolesiowi nie wstyd? Zawodowy piłkarz, z wysoką pensją i ma taki bebech...

odpowiedz
fd - 10.01.2022 / 18:50, *.inetia.pl

szmaciarze nawet piłka im przeszkadza

odpowiedz
cuLt WARsaw - 10.01.2022 / 18:28, *.57.98

OK, JAK JUŻ SAW DUBAJU TO VUKO POWINIEN ZORGANIZOWAĆ CHOĆ GODZINNY TRENING A MOŻE MECZYK NA PUSTYNI..DOBRZE BY TO WSZYSTKIM ZROBIŁO A NIE ŻE WIELBLĄDY BY TO OGLĄDALY?MOŻE HAHA I WYCIECZKA A I OCZYWIŚCIE WSZYSCY BIAŁE NAKRYCIA JAK PRAWDZIWA LEGIA CUDZOZIEMSKA NA PUSTYNI MOŻNA?CZY SF/TYLKO HEHE , DLA KREATYWNEGO SZTABU TO COŚ INNEGO ALE PEWNIE DALEJ BĘDA TRENOWAĆ W LUXUSIE...

odpowiedz
Jasio - 10.01.2022 / 17:55, *.centertel.pl

Nie udane to zdjęcie nie udane zdjęcie. Nie ma co dorabiać teorii, o artystycznej wersji. Serwujecie ludziom syf fotograficzny.

odpowiedz
ZenekL3 - 10.01.2022 / 15:11, *.chello.pl

Kadrowo obóz przypomina letni w Leogangbangu, chroniczny brak piłkarzy praktycznie na każdą pozycję aż się słabo robi. Ciekawe jak to będzie potem z ustalaniem składu na ligę i czy też bedą grali ci którzy nie trenowali porządnie na obozie?

odpowiedz
EN57 - 10.01.2022 / 12:11, *.plus.pl

Paradise Island luz bluz wakacje pokopią piłkę rekreacyjnie spoko nawet nie spoko nawet się nie spoko lok płaci sparingi pokażą jak ten "wysiłek" buduje zespół.

odpowiedz
Pawlo - 10.01.2022 / 11:46, *.mm.pl

Zieloni wygrali w szarych ręcznik Miszta parodia bramkarza !!!

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 10.01.2022 / 11:42, *.gigainternet.pl

Gdzie te wzmocnienia?

odpowiedz
gleg - 10.01.2022 / 11:30, *.tpnet.pl

Ale za....ją !!!!!!!
aż trudno zrobić im wyraziste zdjęcia
Widać tylko jednego który trzyma bat
:)

odpowiedz
asa - 10.01.2022 / 10:35, *.com.pl

on to teraz dwa dni wolnego im dać.. panienki pomęczone

odpowiedz
Czaro - 10.01.2022 / 10:34, *.net.pl

Cześć, sorki, że nie na temat. Na starej krytej, chyba sektor B lub C grała taka mini-orkiestra. Pamięta ktoś co się z nimi stało? Czemu przestali? Kiedy przestali?
Jeśli pomyliłem sektory to przepraszam - wtedy chodziłem na Żyletę a na krytej byłem okazjonalnie. Regularnie chodziłem tylko jak była budowa na Żylecie. Pamiętam, że wtedy jeszcze grali.

odpowiedz
miles - 10.01.2022 / 10:36, *..

@Czaro: Trybuna E górna.

odpowiedz
abc - 10.01.2022 / 11:25, *.52.135

@Czaro:

a to nie była orkiestra reprezentacyjna z batalionu reprezentacyjnego(obecnie pułk rep.)?

odpowiedz
Czaro - 10.01.2022 / 11:33, *.net.pl

@abc: nie pamiętam. Człowiek milion razy koło nich przechodził "ze szlugiem w gębie i we flayerze przerzuconym na pomarańczową stronę" i nie zwracał na nich uwagi. A teraz, 20 lat później, się przypomniało. Jeśli ktoś coś wie to podzieliłby się info :)

odpowiedz
Cyniek - 10.01.2022 / 14:10, *.vectranet.pl

@abc: To nie była żadna orkiestra reprezentacyjna z tego co mi wiadomo to była jakaś grupa muzyków kibiców Legii tak się nawed spodobało to uwczesnym władza że wejściówki mieli za darmo ale nieam.pojecia co z nimi

odpowiedz