Josue, Jurgen Celhaka, Maciej Rosołek - fot. Woytek / Legionisci.com

Dubaj: Manewry taktyczne

Woytek, źródło: Legionisci.com

Pierwszy piątkowy trening legionistów w Dubaju rozpoczął się pół godziny wcześniej niż zwykle. O 9:30 zespół stawił się na boisku i po standardowej 40-minutowej rozgrzewce przystąpił do pracy nad taktyką. W zajęciach uczestniczyło 32 zawodników, czyli wszyscy, którzy są na zgrupowaniu.

Fotoreportaż z treningu - 22 zdjęcia Woytka

Na początku sześciu graczy przez ćwiczyło indywidualnie, ale Mattias Johansson, Lirim Kastrati, Filip Mladenović i Lindsay Rose wzięli normalnie udział w części taktycznej. Zadaniem piłkarzy było rozgrywanie piłki od obrony do ataku i zakończenie akcji celnym strzałem na bramkę strzeżoną przez Artur Boruca. Po 30 minutach rozpoczęła się gra kontaktowa, wówczas ci zawodnicy wrócili do treningu indywidualnego. Sztab podzielił zawodników na następujące składy:

Fioletowi: Noiszewski, Wieteska, Nawrocki - Kwiatkowski, Slisz, Josue, Hołownia - Rosołek, Pekhart, Luquinhas
Szarzy: Rose, Charatin, Grudziński - Skwierczyński, Sokołowski, Celhaka, Muci, Skibicki - Włodarczyk, Kamiński

Po południu legionistów czeka sesja w siłowni i na boisku. W sobotę o godzinie 13 czasu polskiego zmierzą się z bułgarskim Botew Płodwiw.

Fotoreportaż z treningu - 22 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Mat - 14.01.2022 / 16:44, *.com.pl

Rose udaje Emreliego? Będzie grał w ataku?

odpowiedz
Arek - 15.01.2022 / 00:02, *.tpnet.pl

@Mat: może lepiej niech nie udaje, co?

odpowiedz
tomciob - 14.01.2022 / 14:04, *.t-mobile.pl

Jest paru którzy się uśmiechają. Będzie dobrze na wiosnę.

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 14.01.2022 / 14:02, *.191.200

Ogladam te fotki, i tak sobie mysle: jaki to musi byc biedny kraj ta Polska.
No bo trzeba az do dubaju jechac zeby nareszcie mozna bylo potrnowac z guma albo pilkami lekarskimi. No i cale szczescie ze jest tez hotelowa silownia.
Rozczochraniec wybudowal Najlepsze W Tym Regionie Centrum Treningowe, a na gumki, pilki czy silownie juz go nie bylo stac. Czy moze nie pomyslal?
Nie wspomne juz nawet jaka bieda zapewne panuje w innych, nie-najlepszych w tym regionie centrach treningowych...

odpowiedz
Pawełek - 14.01.2022 / 13:31, *.netfala.pl

Starajcie się to może jeszcze mistrza obronicie!

odpowiedz
Vuko - 14.01.2022 / 13:41, *.net.pl

@Pawełek: Tak Pawełku, znowu macie zdalne nauczanie?

odpowiedz
wojti - 14.01.2022 / 12:42, *.chello.pl

Szysz , Poręba i Hładun.....wyciagnąć ich z Zagłębia Lubin póki czas....co do Szysza mam mieszane uczucia ale pozostali zrobią różnicę......TYLKO LEGIA!!!

odpowiedz
Jumbo - 14.01.2022 / 12:06, *.play-internet.pl

A Slisz co tam robi myślałem, że odejdzie na wypożyczenie albo do rezerw. Szkoda blokuje miejsce

odpowiedz
LG - 14.01.2022 / 15:34, *.chello.pl

@Jumbo: komu konkretnie blokuje miejsce?

odpowiedz