Josue, Jurgen Celhaka, Maciej Rosołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Dubaj: Manewry taktyczne

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Pierwszy piątkowy trening legionistów w Dubaju rozpoczął się pół godziny wcześniej niż zwykle. O 9:30 zespół stawił się na boisku i po standardowej 40-minutowej rozgrzewce przystąpił do pracy nad taktyką. W zajęciach uczestniczyło 32 zawodników, czyli wszyscy, którzy są na zgrupowaniu.

Fotoreportaż z treningu - 22 zdjęcia Woytka

Na początku sześciu graczy przez ćwiczyło indywidualnie, ale Mattias Johansson, Lirim Kastrati, Filip Mladenović i Lindsay Rose wzięli normalnie udział w części taktycznej. Zadaniem piłkarzy było rozgrywanie piłki od obrony do ataku i zakończenie akcji celnym strzałem na bramkę strzeżoną przez Artur Boruca. Po 30 minutach rozpoczęła się gra kontaktowa, wówczas ci zawodnicy wrócili do treningu indywidualnego. Sztab podzielił zawodników na następujące składy:

Fioletowi: Noiszewski, Wieteska, Nawrocki - Kwiatkowski, Slisz, Josue, Hołownia - Rosołek, Pekhart, Luquinhas
Szarzy: Rose, Charatin, Grudziński - Skwierczyński, Sokołowski, Celhaka, Muci, Skibicki - Włodarczyk, Kamiński

Po południu legionistów czeka sesja w siłowni i na boisku. W sobotę o godzinie 13 czasu polskiego zmierzą się z bułgarskim Botew Płodwiw.

Fotoreportaż z treningu - 22 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.