Lindsay Rose - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rose: Wiemy, dokąd zmierzamy

źródło: legia.com

- Czuję się bardzo dobrze, także mentalnie. Z przyjemnością dołączyłem do zespołu po przerwie zimowej i po przejściu covid. Moja głowa jest wolna, jestem szczęśliwy. Jestem nieco zmęczony, bo pracujemy ciężko, dużo biegamy - mówi podczas zgrupowania w Dubaju powracający do normalnych treningów Lindsay Rose.
- Wiemy, co robiliśmy wcześniej, gdzie jesteśmy i gdzie chcemy być za kilka dni, tygodni, miesięcy. Cała drużyna myśli tak samo. Wiemy, dokąd zmierzamy i zmierzamy tam wszyscy razem - dodaje.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
lemiesz - 19.01.2022 / 03:47, *.centertel.pl

oby nie do 1 ligi...

natomiast sam Rose to dla mnie żaden piłkarz, po tym co obserwowałem w trakcie minionej rundy. Jego gra wołała o pomstę do nieba! To .... pozorant i sabotażysta!

odpowiedz
o82 - 18.01.2022 / 20:02, *.mm.pl

Do II ligi ;)

odpowiedz
Darek - 17.01.2022 / 23:45, *.chello.pl

Tacy kopacze jak Rose czy Abu Hanna nigdy nie powinni tu trafić.Kolejni do pobrania pieniedzy.Nie ma z nich żadnego pożytku.
Jeśli mają tu sprowadzać takich kopaczy to niech lepiej nikt tu wiecej nie przychodzi.

odpowiedz
TRENER trenerów, mistrzów! - 17.01.2022 / 23:13, *.120.121

O TEN CO UDAJE BO WYCZUŁ NAIWNYCH LUDZI...ODEJDŻ NIE BLOKOWAĆ MIEKSCA I W SAMOLOCIE...

odpowiedz
e(L){ - 17.01.2022 / 20:22, *.vectranet.pl

...do doopy zmierzacie!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 17.01.2022 / 19:03, *.orange.pl

Nie wiedziałem, że wszyscy piłkarze są na wylocie. Ty na bank jesteś, więc jeśli zmierzacie razem to znaczy, że wszyscy odchodzą.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.01.2022 / 18:11, *.orange.pl

Do Zegrza?

odpowiedz
Surowy - 17.01.2022 / 17:26, *.centertel.pl

Bierz się do roboty leserze!
Nie przypominam sobie nawet połowy dobrze rozegranej w tej rundzie.

odpowiedz
Wolfik - 17.01.2022 / 16:48, *.play-internet.pl

"....Wiemy, dokąd zmierzamy..." - powiedział obrońca, który nie umie bronić.

odpowiedz
Krzeszczu - 17.01.2022 / 18:28, *.191.200

@Wolfik: "....Wiemy, dokąd zmierzamy..." - prosto do gabinetu fizjoterapeuty...

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 17.01.2022 / 19:35, *.191.199

@Wolfik: "....Wiemy, dokąd zmierzamy..." - prosto do gabinetu fizjoterapeuty.

odpowiedz
wyjazdowicz - 17.01.2022 / 16:39, *.master.pl

Rose: Wiemy, dokąd zmierzamy
jakby cytowac internetowe szambo ,albo moich kolegów to zmierzacie w przeciwnym kierunku niz wasz autobus jedzie
oby koledzy i szambiarze z internetu sie pomylili ,co by ich dupsko piekło jak sie utrzymamy
a propos utrzymania zrobcie to normalnie nie jak ostatnie mistrzostwa ktore ważyły sie do ostatniej kolejce
co by nie mowic walka o utrzymanie powinna byc zdecdowanie łatwiejsza niz walka o majstra wszak na dole sa teoretycznie łatwiejsi przeciwnicy

odpowiedz
Arek - 17.01.2022 / 14:51, *.centertel.pl

A ja napisze krótko:
Brawo Kuchy! Hehehe

odpowiedz
Kibolek - 17.01.2022 / 14:33, *.komputersat.pl

Ty na pewno lebiego od czerwca masz urlop płatny. A zmierzasz prosto do rezerw

odpowiedz
yyy - 17.01.2022 / 14:16, *.centertel.pl

skąd przyszliśmy? kim jesteśmy? dokąd zmierzamy?

odpowiedz
(L) - 17.01.2022 / 14:11, *.ilabs.pl

Zakazać im wywiadów.
Walczyć biegać i się starać!!! A jak nie to ....

odpowiedz
bum - 17.01.2022 / 13:18, *.235.73

Do 1szej ligi ....
Mioduski nie nadajesz się.... Raków podkupuje Legii zawodnika o którego Legia stara się od dwóch lat.... Ten klub jest głębiej niż sam mioduch nawet sobie wyobraża.....
Jak Legia się nie z Rakowem o piłkarza to ja już niemam pytań.... Hańba

odpowiedz
Wolfik - 17.01.2022 / 16:51, *.play-internet.pl

@bum: Pół biedy, jak się stara. Jaja będą jesli sie dogadają. Jak słusznie napisałeś, nasi dwa lata nie potrafią tego zrobić.

odpowiedz
Syn trenera - 17.01.2022 / 17:34, *.plus.pl

@bum: nieźle jaja z tym Sorescu..Gamon kucharski go 2 lata kupować.. A teraz jego następca się popisał.. W zamian za perspektywicznego gracza dostaniemy kejnego Portugalia z CSKA Sofia 29 lat ostatnio Bliski Wschód.. Dramat co się w Legii dzieje..

odpowiedz
Obiektyw - 17.01.2022 / 13:06, *.plus.pl

Oby nie do 1 ligi.

odpowiedz
Januszek - 17.01.2022 / 13:04, *.chello.pl

My tez wiemy...niestety

odpowiedz
ops2 - 17.01.2022 / 13:02, *.124.11

Jak będziecie tak grać jak dotychczas to proste - Do 1 ligi ?

odpowiedz