Aleksandar Vuković i Paweł Wszołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Legia wypożyczy Wszołka?

źródło: meczyki.pl

Legia Warszawa nie odpuściła tematu sprowadzenia Pawła Wszołka. Według informacji portalu meczyki.pl trwają zaawansowane rozmowy z Unionem Berlin w sprawie wypożyczenia 29-latka do końca sezonu.

Wszołek ma wysokie notowania u Aleksandara Vukovicia i można przypuszczać, że z marszu otrzymałby miejsce w wyjściowej jedenastce w prawym wahadle.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (78)

+dodaj komentarz
Gienek - 26.01.2022 / 11:06, *.223.1

@grzesiek:

jest na ich profilu facebook z dnia 19.11.2021

odpowiedz
grzesiek - 26.01.2022 / 14:07, *.centertel.pl

@Gienek: link podaj ze zdjeciem zanim znajde w necie to wielkanoc bedzie

odpowiedz
Lol - 26.01.2022 / 10:48, *.t-mobile.pl

To juz jest smieszne

odpowiedz
Coachbiedronka - 26.01.2022 / 10:48, *.play-internet.pl

Oni chcą się utrzymac z wypożyczonym wszolkiem a po sezonie odejdzie Nawrocki,Wszolek,Lopes,pekhart,boruc. Poza tym mo zdaniem Tobiasz jest lepszy od miszty.

odpowiedz
grzesiek - 26.01.2022 / 14:10, *.centertel.pl

@Coachbiedronka: kto odejdzie a kto zostanie to wiele bedzie zalezec od tego czy zfobedziemy chociazby PP. A on cisgle jest do zdobycia. I mozna go zdobyć po frajersku wygrywajac 1:0 i robiac autobus w bramcr. Albo po mistrzowsku wygrywajac 5:0 w finale

odpowiedz
jonek krk - 26.01.2022 / 10:48, *.217.144

Nie życzę wam źle ale nie przypuszczałem że legia może a tak nisko upaść.
Czyżbyście nie mieli innych chętnych do grania??

odpowiedz
Zdzicho - 26.01.2022 / 14:52, *.tpnet.pl

@jonek krk: i tak zawsze bedzie lepiej niz w scacovii i skislej

odpowiedz
Dzidek - 26.01.2022 / 10:36, *.icpnet.pl

To jakaś patologia? Co się dzieje w naszej Legii!!! Wszolek był u nas. Pozbywamy się go a potem wypożyczamy. No Benny Hill!!!

odpowiedz
Gienek - 26.01.2022 / 10:32, *.223.1

Byłem zwolennikiem jego powrotu do nas, bo to dobry zawodnik jak na esktraklasę, ale po tym jak zobaczyłem jego występ na filmiku promującym obchody 110 lecia czarnych chwile po tym jak poszedł do Unionu, to aż mnie skrzywiło..... widac że Pawełek dalej jest zapatzrony w klubik z konwiktorksiej, więc niech sie idzie odbudowywać do 4 ligi...

odpowiedz
grzesiek - 26.01.2022 / 10:51, *.centertel.pl

@Gienek: pokaz ten filmik chetnie obejrze

odpowiedz
Pab(L)o - 25.01.2022 / 22:16, *.mm.pl

Podobno jutro testy

odpowiedz
Szyszko - 25.01.2022 / 21:43, *.chello.pl

Paweł rób karierę tam gdzie uciekłeś, dobrze ci idzie

odpowiedz
grzesiek - 25.01.2022 / 20:05, *.centertel.pl

Zobaczymy szanowni kibice Lecha i Ksp udzielajacy sie na tym forum jak na wiosne Legia zdepcze ten wasz leszek a Paweł Wszołek strzeli decydujacego o zwyciestwie gola. Elo

odpowiedz
Adam - 26.01.2022 / 09:46, *.chello.pl

@grzesiek: 'ktoś ma inne zdanie niż, więc będę go obrażał'.

Muszę też zapytać - jesteś agentem Wszy... znaczy Wszołka, czy tylko jego kolegą?

odpowiedz
grzesiek - 26.01.2022 / 10:02, *.centertel.pl

@Adam: mordo ja na prawde jestem tolerancyjny, ale ak ktos uwaza ze wszolek mial slabe statystki w Legii to ma cos z glowa po prostu. Za Vuko byl jednym z najlepiej punktujacych w klasyfikacji kanadyjskiej. Za michniewicza nawet jak mial slabe wyniki no to chyba nie bez przyczyny jak gruby na niego nie stawiał...
Wartosciowy pilkarz w dodarku Polak. Ale dalej zleeeeee. Nie dogodzi wam.

odpowiedz
Wawa - 25.01.2022 / 19:26, *.chello.pl

Ale jest moc w tych naszych transferach
O Słyszu i Porębie możemy zapomnieć
zabojady zgarną ich a czemu bo mają kasę
A my się podniecamy Wszolkiem które nigdy nie oda serca za Legię

odpowiedz
niestety - 25.01.2022 / 18:26, *.179.212

Jastrzembski miał być w Legii a poszedł do Śląska,
Sorescu miał grać w Legii a wybrał Raków ....... oni wolą grać o mistrza i puchary niż bronić się przed spadkiem!!!!

odpowiedz
Legion - 25.01.2022 / 17:22, *.chello.pl

Podsumujmy. Pół roku temu wydano ok. 2,5 mln Euro na dwie w ogóle niepotrzebne łamagi, z których żaden nie jest przewidywany do gry w pierwszym składzie, tj. Kharatina i Kastratiego. Jednocześnie jako istną mission impossible przedstawiano zakup Sorescu, który jakoś bez problemu i za mniejsze pieniądze niż Kastrati poszedł teraz do Rakowa. Kto za to odpowie? Przecież to jest oczywista niegospodarność. Rozumiem, że Kucharski został pogoniony, ale on tam przecież sam nie pracował i to nie swoje pieniądze na nich wydawał. Tymczasem teraz na miejsce, które niby miał chyba zajmować Kastrati mamy ściągnąć Wszołka, a na pozycji na której niby miał grać Kharatin będzie nasz były wychowanek Sokołowski. Ten klub za Mioduskiego to jest mem. A teraz jeszcze poszukiwanie bramkarza, więc czekam tylko aż będzie jakiś Antolovic wersja 2.0.

odpowiedz
grzesiek - 25.01.2022 / 17:56, *.centertel.pl

@Legion: mordko, ogolnie spojrzmy jakie transfery zostaly przeprowadzane odkad samodzielnym prezesem zostal Mioduski, czyli jakos od LM 2016. Nędza. Zadnych wartosciowych transferow. Nie bylo prakrycznie zadnego pilkarza ktory pogralby tutaj dluzej. Co runda duza rotacja bo przeciez trzeba jakims cudem sprzedac takie łamagi jak kulenović i takich zadzierajacych nosa jak carlitos. Kiedy oatatnio przyszedl ktos pokroju Ljiboji i VOO a no nie przyszedl.
Za wszystko odpowiedzialny kucharski. Ogromna ulga ze go tu nie ma i ze Mioduski w koncu sie jorgnal co tu nie gra. Nie bylem nigdy fanem mioduskiego a raczej cisnąłem go. Ale pozbycie sie kucharskiego oraz przekazanie wladzy Zielkowi oraz powrot vuko na lawke trwnera to juz uwazam za dobre posuniecia. Narazie w miodku podoba mi soe to ze sie nie poddal kiedy kazdy by sie na jwgo miejscu poddal ....oraz to ze nie żydzi kasy tak jak poprzednicy. Transfery za 1 mln eueo to juz niezla kwota jak na polskie kluby przyzwyczajone do sicafania logos za maks 0,5 mln zl

odpowiedz
Siwers - 26.01.2022 / 00:07, *.sky.com

@grzesiek: Bo wszyscy na Leśnego narzekali a co by nie było dał jeden z najlepszych okresów w historii Legii.Dziekuje

odpowiedz
Pójde boso - 25.01.2022 / 17:03, *.cyfrowypolsat.pl

Witam jesli oni chcą sprowadzic Wszolka to jestesmy w totalnej d...e. Nie mają pomysłu zeby kogos sprowadzic Wszołek pare miesiecy temu sie na nich wypioł a oni teraz go chcą .Pan dyrektor miał sprowadzac jakosciowych zawodników a tu widze odgrzewane kotlety słabo Panie Zieliński tez kłamiesz.

odpowiedz
Pab(L)o - 25.01.2022 / 14:38, *.t-mobile.pl

Jak już mają wypożyczyć to czym szybciej tym lepiej, a nie dwa dni przed ligą, ponad pół roku bez gry, do formy fizycznej wróci w kwietniu,a w czerwcu stanie się wolnym zawodnikiem i podpisze np w emiratach

odpowiedz
Rafix - 25.01.2022 / 13:59, *.chello.pl

Pół roku temu był za słaby aby grać w Legii, minęło pół roku zawodnik przez ten czas nie grał i teraz jest na tyle dobry żeby był to kandydat do pierwszego składu.
Podobna sytuacja co z Rosołkiem.
Za chwilę będziemy ściągać Kante, Łukasika, czy Eduardo :)

odpowiedz
Atmosferić - 27.01.2022 / 17:50, *.orange.pl

@Rafix: Aspiracje klubu się zmieniły - z corocznej walki o tytuł będzie coroczna walka o utrzymanie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.01.2022 / 11:52, *.t-mobile.pl

Żył kiedyś król, który czego się nie dotknął, zamieniał w złoto. Tutaj ciężko gościa nazwać choćby paziem, a wszystko czego się dotknie, zamienia się w coś, co okrutnie śmierdzi przez lata...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.01.2022 / 11:37, *.t-mobile.pl

Chciałem nawiązać do wpisu jednego z kolegów. Rzeczywiście, działacze nie tylko nie potrafią dobierać odpowiednich zawodników, ale też i ich sprzedać w odpowiednim momencie, choćby za 350, cz 500 tysi E. To jest totalna tragedia - analiza praktycznie każdych działań klubu, prowadzi w rejony patologii. Zarząd, który przytula ogromne pieniądze za nic, (były) dyrektor sportowy nie odbierający telefonu, człowiek, którego praca opiera się na kontaktach z ludźmi, ma je w tyłku. Saga w trenerami, szkoda o tym znowu pisać. Wywalone kolejne pieniądze w błoto. Akademia, która oprócz kosztów, nie przynosi żadnego pożytku. Nawet tam nie potrafiono dobrać odpowiednich ludzi, do jej rozwoju. Ogromne długi, brak perspektyw. A na koniec zobaczyłem radosną minę pana darka. Cieszmy się i chwalmy wspaniałego gospodarza klubu. Tylko dlaczego choinki za chwilę upadną, w piwnicy pijani menele grają w karty, a mysz wychodzi z bochenka chleba. A najgorsze, co można sobie uświadomić, że podobni ludzie stoją na czele naszego państwa...

odpowiedz
WETERAN - 25.01.2022 / 12:05, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: No to czemu się dziwisz? Czemu tylko przyjrzysz się bliżej - ten sam syf. Miłe wyjątki - w sporcie i niekiedy w kulturze - podtrzymują optymistyczne marzenia. Brawo Iga Świątek! Brawo Miuosh! Brawo Sinfonia Varsovia! :)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.01.2022 / 15:11, *.t-mobile.pl

@WETERAN: Już nic mnie dziwi. Nawet usuwanie wpisów, gdy piszemy prawdę.

odpowiedz
Atmosferić - 25.01.2022 / 11:15, *.orange.pl

To jak beznadziejny jest skauting w Legii pokazuje ta sytuacja... jak można zabiegać o takiego leszcza - ani razu nie miał nawet przyzwoitych liczb jak na skrzydłowego... a ci walczą o niego jak o niepodległość zamiast poszukać młodszego, lepszego i tańszczego w innych ligach...

Legia jest żałosna w swoich działaniach transferowych. Wpierw to trzeba zatrudnić skautów, zamiast polegać na układach menadżerskich i ich rekomendacjach. Jak patrze jak inne kluby w ekstraklapie z malutkimi budżetami robią dobre transfery a Legia z przyzwoitym budżetem skupuje takie gówno to mnie krew zalewa.

Nieudolność mioduskiego i jego ludzi to jest jakiś rekord świata.

odpowiedz
Darek - 25.01.2022 / 10:50, *.chello.pl

Pół roku temu się na nas wypìął.Wodził całą Legię za nos.Ważniejszy był niż cały klub.Pamietamy sagę z nim.Czy jaśnie pan piłkarz przedłuży kontrakt czy nie.Z tygodnia na tydzień przekładał decyzję.A teraz gdy od pół roku zagrał 17 minut my na kolanach się prosimy by wrócił.Gonić gościa.Odbuduje formę do maja a w czerwcu znowu się na nas wypnie i podpisze kontrakt z innym klubem.

odpowiedz
grzesiek - 25.01.2022 / 12:56, *.centertel.pl

@Darek : to Legia go wodziła za nos to po pierwsze na co on odpowiedzial tym samym, a to ze Michniewicz nie widzial go w skladzie , coz Janka Muchy trenera bramkarzy tez nie widzial. A wssyscy wiemy jak po zwolnieniu Muchy i kogos tam prezentowali sie nasi bramkarzy. Zanim cod napiszecie przeanalizujcie dobrze sytuacje.
Ktos napisal ze Wszolem mial slabe liczby ? Kur** skad wy sie urwaliscie dzieci, pewnie Lindsay Rose albo Kastrati ma dla was lepsze liczby. Moze liczby juz wam sie poprzestawialy w glowach? Dobry lekarz potrzebny tutaj e komentarzach

odpowiedz
Pawlo - 25.01.2022 / 10:42, *.mm.pl

@Sputnik 44: No tak masz rację

odpowiedz
Po(L)ubiony - 25.01.2022 / 09:31, *.aster.pl

Wypożyczanie, to najbardziej niekorzystny sposób kontraktowania piłkarzy. Ryzyko ogromne, finansowo - to spłata transferowych błędów klubu, który wypożycza. To desperacja bankrutów.

odpowiedz
Singspiel - 25.01.2022 / 09:42, *.plus.pl

@Po(L)ubiony: najgorszy sposob to kupienie pilkarza, ktory do niczego sie nie nadaje i podpisanie z nim kilkuletniego kontraktu. Zeby daleko nie szukac: Obradovic

odpowiedz
Curragh - 25.01.2022 / 09:46, *.plus.pl

@Po(L)ubiony: od 1 lipca Wszolek bedzie za darmo

odpowiedz
Po(L)ubiony - 25.01.2022 / 12:13, *.aster.pl

@Singspiel: Kupienie Obradovica to znak firmowy Moduskiego. Gdyby poszedł na pierwszego w zasięgu orlika, zamknął oczy, wskazał palcem na jednego z kopiących tam gałę i krzyknął "mój ci on jest", to zrobiłby 100 razy lepszy interes. Takiego numeru jak on odwala, to żaden kozak w ekstraklapie nie robi(ł). Ale umówmy się: to nie jest prowadzenie klubu...

odpowiedz
Singspiel - 25.01.2022 / 19:19, *.plus.pl

@Po(L)ubiony: zgoda. Prezes nie jest orłem biznesu. Ale jednak znany Wszołek lepszy niz jakaś kolejna zagadka. I za free

odpowiedz
e(L)o - 25.01.2022 / 09:26, *.vectranet.pl

Podobno chcą też radovicia

odpowiedz
grzesiek - 25.01.2022 / 08:24, *.centertel.pl

A co on niby odwalil przy odejsciu hahaha. To Michniewicz duzo odwalil a nie Wszolek

odpowiedz
Vuko dostał 3 świąteczne bombki od Banasika - 25.01.2022 / 07:16, *.t-mobile.pl

następny który pokazał że "odda serce" za Legię. ściąganie Wszołka na Ł3 po tym co on odstawił to kolejny pokaz braku szacunku do samych siebie. Qvo vadis Legio?

odpowiedz
Kikis - 25.01.2022 / 09:54, *.t-mobile.pl

@Vuko dostał 3 świąteczne bombki od Banasika: a co On niby odwalił? Obnażył politykę transferową czasów Miodka i Kucharskiego? Piłkarza albo się sprzedaje rok przed zakończeniem kontraktu żeby na nim zarobić albo się przedłuża kontrakt rok przed jego wygaśnięciem a jak na razie od kilku lat walczymy o miano frajerów dekady bo wszystkich oddajemy za darmo.. za Gwillie, Wszołka, Veso można było zarobić pieniądze.. zarządzający woleli oddać ich za darmo.. a takich piłkarzy ostatnio się tu przewinęło mnóstwo.. Pekhart i reszta teraz też odejdzie za darmo zamiast od łebka brać chociaż po 200-300 tys euro w najgorszym wypadku.. akurat było by na tego wahadłowego który poszedł do Rakowa..

odpowiedz
Alan - 25.01.2022 / 06:28, *.t-mobile.pl

A 'nieomylni' wyrazili zgodę na transfer ? Wkoncu Wszołek grał kiedys w klubie 'ktorego nie ma w Warszawie ' co za każdym razem było mu wypominane nawet po tylu latach....

odpowiedz
eLo - 25.01.2022 / 16:13, *.play-internet.pl

@Alan: ty alanik szanuj klawiaturę...

odpowiedz
Adam - 25.01.2022 / 00:59, *.play-internet.pl

Za ten cyrk przy odejściu może sobie dalej siedzieć na ławce.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.01.2022 / 23:58, *.t-mobile.pl

I tak to będzie wyglądać - będziemy żebrać o wypożyczenie zawodnika na pół roku...

odpowiedz
Singspiel - 25.01.2022 / 09:48, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: chyba nie. Union chce sie go pozbyć. A od lipca bedzie wolnym zawodnikiem

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.01.2022 / 11:40, *.t-mobile.pl

@Singspiel: Słowo ,,chyba,, robi ogromną różnicę...

odpowiedz
Singspiel - 25.01.2022 / 11:49, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: gość jest ma wylocie i taka prawda. Pytanie czy jest gotowy do gry?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.01.2022 / 11:54, *.t-mobile.pl

@Singspiel: A jak myślisz? I czy pasuje do klubu, który go nie chciał, i w którym też sam do końca siebie nie widział? Takie miałem wrażenie...

odpowiedz
Arek - 24.01.2022 / 23:32, *.tpnet.pl

Plus taki, że jest w treningu. A czy nam pomoże, nie wiem.

odpowiedz
NEW!LEGIA!TIME! - 24.01.2022 / 22:52, *.133.77

JESZCZE WARCHOŁA , I INNYCH NIECHCIANYCH, TERAZ WYPŁYWAJĄ ZBIORY KOLEGI OD KIELISZKA, DOBRZE ŻE NIE MA KUCHARSKIEGO I ZACZYNAMY WSZYSTKO OD NOWA...

odpowiedz
(L)ukasz - 26.01.2022 / 08:24, *.t-mobile.pl

@NEW!LEGIA!TIME!: Akurat nie trafiłeś, bo to że Warchoła oddaliśmy to kryminał.

odpowiedz
Kibolek - 24.01.2022 / 22:13, *.telefonica.de

Mioduski nie znasz siena tym , wracaj do.rodzinnego izraela

odpowiedz
Sputnik 44 - 24.01.2022 / 23:23, *.vectranet.pl

@Kibolek : cokolwiek pijesz - albo to odstaw albo idź spać! Twoje wpisy kompromitują przede wszystkim wychowanie jakie odebrałeś (lub wciąż odbierasz) od rodziców! O twojej polonistce nawet nie wspominam...

odpowiedz
Piotrek Ochota - 25.01.2022 / 07:17, *.net.pl

@Sputnik 44: Jakiej polonistce, zobacz z jakiego kraju i co pisze.

odpowiedz
Kibolek - 25.01.2022 / 09:24, *.telefonica.de

@Piotrek Ochota: A co za różnica z jakiego kraju czy miasta . Kibicem się jest A nie bywa . A wam chyba na rękę rządy Oszusta mioduskiego

odpowiedz
Sputnik 44 - 25.01.2022 / 11:03, *.vectranet.pl

@Kibolek : nikt nie pieje tu na cześć Prezesa Tysiąclecia. Chodzi o twój rynsztokowy sposób wypowiedzi i gwałt na języku polskim. Ale to tylko o tobie świadczy...

odpowiedz
Kibolek - 24.01.2022 / 22:12, *.telefonica.de

Mioduski wypier dalej jak najdalej z warszawy

odpowiedz
Kibolek - 24.01.2022 / 22:06, *.telefonica.de

MIODUSKI LICHWIARZU WON Z LEGII

odpowiedz
Pawlo - 24.01.2022 / 21:58, *.mm.pl

Na pół roku wypożyczenia jak ma kontrakt do 30 czerwca 2022 r ,??? To potem jest wolnym zawodnikiem i może sobie odejść do innego klubu ??? !!!To jaki to ma sens ???!!! to nie mogą go teraz wykupić a nie jakieś dziwne wypożyczenie???!!!

odpowiedz
Sputnik 44 - 24.01.2022 / 23:20, *.vectranet.pl

@Pawlo: dla Unionu też ma to sens - przez kilka miesięcy nie będą płacić człowiekowi z którym nie mają najmniejszego zamiaru przedłużyc umowy. Z naszej strony - Bóg jeden wie w jakiej on jest formie po kilkumiesięcznym wysiadywaniu na ławce. A już na pewno nikt nie wie kto będzie trenerem Legii 1 lipca 2022...

odpowiedz
Curragh - 25.01.2022 / 09:50, *.plus.pl

@Sputnik 44: zwykle pensję placi pracodawca, czyli Union. Byc moze Legia cos tam dołoży, ale raczej niedużo

odpowiedz
Cyniek - 24.01.2022 / 21:36, *.vectranet.pl

Poco nam zawodnik na pół roku który pół roku albo i więcej nie grał z całym szacunkiem dla Pawła ale to zły pomysł

odpowiedz
tekken (L) - 24.01.2022 / 21:10, *.chello.pl

I gitara. To był najlepszy zawodnik w Legii jak grał. Nadaję się i jest skuteczny. W Legii został niedoceniony wcześniej. Vuko go lubi i tu teraz nie ma co gdybać trzeba walczyć o punkty.

odpowiedz
ko(L)o - 24.01.2022 / 20:47, *.vectranet.pl

KUCHARSKI ..... co ...... WRACAJ

odpowiedz
Danielo - 24.01.2022 / 20:55, *.myvzw.com

@ko(L)o: spadaj

odpowiedz
Kibolek - 24.01.2022 / 22:08, *.telefonica.de

@ko(L)o: kucharski prostytuto mioduskiego obydwie WON Z LEGII

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 24.01.2022 / 20:28, *.play-internet.pl

Ja..................... p........ l........e. Co za dzban to wymyslil, gościa który zlał Legie i odszedł w najważniejszym momencie... teraz beziemy wypozyczac i to przypomne polonistę... Juz o wzgledach sportowych nie wspomne, że gośc pól roku placu nie powąchał.. dramat, pół rundy bedzie się odbudowywal, a potem pójdzie do ligi Norweskiej.. Bramkarze wszyscvy po kolei odmawiają... napastnika nie ma. A wokoło WSZYSCY nawet Zagłebie Lubin... kupuja konkretnych zawodn8ików.. Kto bedzie strzełał bramki?

odpowiedz
Cyniek - 24.01.2022 / 22:33, *.vectranet.pl

@Trener Bramkarzy: nie zapominaj że Legia też go zlewała

odpowiedz
matwij - 25.01.2022 / 09:32, *.chello.pl

@Trener Bramkarzy: przecież go Legia zlała Wszołka, a nie odwrotnie. Posadzili go na ławie by ogrywać szrot, a później się Czesiek obraził że Chłop powiedział mu co o tym myśli.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.01.2022 / 11:47, *.t-mobile.pl

@matwij: Panowie, niech tak będzie - klub go olał. I teraz co? Na kolanach do niego przyszedł? To jest normalne? Co on pomyśli o tym wszystkim? Jak to wygląda? Oby tylko Carlitosa nie ściągnęli, bo zostanie przyspawany do ławki rezerwowych. Czas się ogarnąć z tym wszystkim.

odpowiedz
Jurek - 24.01.2022 / 19:59, *.inetia.pl

I Kowala do ataku . A jak .

odpowiedz
Do (L) - 24.01.2022 / 19:51, *.com.pl

Ty też.

odpowiedz
(L) - 24.01.2022 / 21:36, *.ilabs.pl

@Do (L):

Mioduski won, odejdź. Zabierz swoich alikotow ze sobą.
WON!!!

odpowiedz
Sputnik 44 - 24.01.2022 / 23:25, *.vectranet.pl

@(L): Alika kota to ma kaczysyn... Nie myślałeś może o akolitach??

odpowiedz
(L) - 25.01.2022 / 08:22, *.ilabs.pl

@Sputnik 44:

Zwał jak zwał.
Mioduski niech odejdzie. Im szybciej tym lepiej.
Za rozwalenie drużyny jaka dostał w 2017. Dziś Wieteska wtedy Pazdan. Dziś Miszta wtedy Malarz. Dziś Josue wtedy Vadis etc itp itd

W drobny mak rozpier...lił współczynnik w Europie.
Z hegemona Ligii staliśmy się chłopcem do bicia.
Z top marketing jesteśmy na poziomie Wigier/Mielca/Polkowic. Bez obrazy dla wymienionych.

Na każdym polu jest zapaść: piłkarsko marketingowo czy finansowo.

On tylko pier...li głupoty o DNA. My tego dna sięgamy i je przebijamy.

Za to co mamy? Mamy extra długi zrobione przez dyletanta i człowieka który nic a nic się na tym nie zna. Zero znajomości tematu zero pojęcia. Nic.

Mioduski odejdź, precz!

odpowiedz
Kibolek - 25.01.2022 / 09:37, *.telefonica.de

@Sputnik 44: A byłeś już na spacerze z kotem i szczurem mioduskiego

odpowiedz
(L) - 24.01.2022 / 19:49, *.ilabs.pl

Mioduski, odejdź!!!

odpowiedz