Oprawa na meczu Legia - Spartak - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

UEFA ukarała Legię za mecz ze Spartakiem

Woytek, źródło: UEFA

Komisja dyscyplinarna UEFA ukarała Legię Warszawa za mecz 6. kolejki fazy grupowej Ligi Europy ze Spartakiem Moskwa. Na stołeczny klub nałożona została kara 17,5 tys. euro za obraźliwe przesłanie, które zostało zaprezentowane w trakcie spotkania.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (41)

+dodaj komentarz
Kibol - 30.01.2022 / 13:21, *.chello.pl

Ta oprawa byla fatalna.

odpowiedz
Darek - 30.01.2022 / 13:13, *.chello.pl

Oprawa była prostacka i poniżej jakiego kolwiek poziomu. Co innego ta z Leicester.To było mistrzostwo świata. Oprawa bardzo przebiegła i frafiona w sedno.
Aż nie chce się wierzyć że te same osoby robiły te oprawy.
Co do kar.I tak by sprowadzili za te pieniądze trzecioligowego hiszana który by tylko u fizjoterapeutów leżał i się masował.Resztę by rozkradli menedżery i dyrektory na prowizję dla siebie.

odpowiedz
Mrok - 29.01.2022 / 15:22, *.chello.pl

Gdy brakuje pomysłów na oprawę lepiej nie robić oprawy.
Celna przytyk, riposta, szydera - tak, to cecha mistrzów! ale prostackie ubliżanie? to jak spadek z ligi.

odpowiedz
Leon - 29.01.2022 / 18:34, *.vectranet.pl

@Mrok: Przypomnij sobie co Rosjanie krzyczeli u siebie jak ich Lech nauczył dwóch słów po Polsku.

odpowiedz
Atmosferić - 29.01.2022 / 23:32, *.orange.pl

@Leon: A ty musisz się zniżać do poziomu rosjan nie?

odpowiedz
Kap - 29.01.2022 / 09:05, *.orange.pl

UEFA to mafia.
Doceniam NS za ich oprawy bo są najlepsze w Polsce i jedne z najlepszych na Świecie, ale ten przekaz to był tak mniej więcej na poziomie gimnazjalistów.
Stać was na zdecydowanie więcej.

odpowiedz
MADE IN LEGIA - 29.01.2022 / 01:38, *.37.113

MIODUSKI A TERAZ KREDYT ŻYCIA U PREZESA SILNEJ POLSKI BO ON I JEGO BRAT ZAWSZE BYLI ZA LEGIĄ, I TU AKURAT POLITYKA NIE MA NIC DO TEGO...

odpowiedz
Arek - 29.01.2022 / 00:13, *.tpnet.pl

Brawo NS!

odpowiedz
Alan - 29.01.2022 / 07:10, *.t-mobile.pl

@Arek:
Jak ktoś wywiesza flagę anty Legia to kompleksy a jak NS robi oprawę obrazajaca na 2 trybuny to jak to nazwiemy ?

odpowiedz
GrzeLeg - 29.01.2022 / 08:51, *.157.171

@Alan: Misiu kolorowy to było hasło zagrzewające do walki, a że przeciwnik był z krainy zsyłek i ojczyzny czerwonych zbrodni to został nazwany po imieniu. To było zwykłe okazanie braku szacunku, na który nie zasługują.

odpowiedz
Alan - 29.01.2022 / 10:33, *.tpnet.pl

@GrzeLeg:
No to zagrzał do walki ......przypomnij mi wynik ? I przypomnij ilu Polaków grało w w składzie którzy zrozumieli to co było napisane ?

odpowiedz
GrzeLeg - 29.01.2022 / 13:10, *.157.171

@Alan: To już inna sprawa ilu z nich to zrozumiało, a zaangażowanie w walkę na boisku skończyło się liściami w autobusie po pamiętnym meczu w Płocku. Udzieliłem odpowiedzi na pytanie, a Ty dalej szukasz ch.. ja w du...e. Zapamiętaj sobie jedno, żeby nie pluć na swoich. W internecie za to nie ma nic, na trybunie i ulicy będziesz za to rozliczony. Nienawidzimy wszystkich i jazda z ku...mi!!!

odpowiedz
oLaf - 29.01.2022 / 13:39, *.vectranet.pl

@Alan: z piłkarzy to zapewne 90% nic nie zrozumiało, nie ma szans : (((

Pomysł tej oprawy był kiepski od początku do końca.

odpowiedz
Alan - 29.01.2022 / 16:05, *.tpnet.pl

@GrzeLeg:
Po Twoich wpisach odrazu widać że ferie się zaczęły.....
Ps. Na nikogo nie pluje i nikogo nie obrazam poprostu zauważam pewne rzeczy których jak widać Ty nie widzisz no ale wyrośniesz z tego mam nadzieję i czego Ci zycze.

odpowiedz
Arek - 29.01.2022 / 20:26, *.tpnet.pl

@Alan: wysłać Ci chusteczkę?

odpowiedz
GrzeLeg - 30.01.2022 / 07:50, *.157.171

@Alan: Przez czterdzieści lat nie wyrosłem, wręcz przeciwnie ale co taka ci...a może o tym wiedzieć jak Ty relacje z wyjazdów i innych wydarzeń w internecie studiujesz. Pędź balonie bo szpilą pogonie.

odpowiedz
Alan - 30.01.2022 / 21:50, *.tpnet.pl

@GrzeLeg:
40 latek powielający teksty w stylu nienawidzimy wszystkich.... naprawdę więcej pytań nie mam a co do wyjazdów to mam ich ok 50 i to w końcówce lat 90 i poczatku 2000 wiec duzo innych niż te obecne z eskortą policji.....

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 28.01.2022 / 22:43, *.btcentralplus.com

F&&k uefa, gw i tvn !!!!!!!

odpowiedz
Sfinks - 29.01.2022 / 00:45, *.t-mobile.pl

@MIODUSKI OUT !!!!: i gazeta polska i sieci i inne popłuczyny!

odpowiedz
(L) - 29.01.2022 / 05:53, *.plus.pl

@Sfinks:

Jeszcze krzyknij wolne sądy i konstytucja z ... widelcem w ręku (pewnie tego nie przechodziłeś/nie przechodzisz)

Popluczyno

odpowiedz
lol - 29.01.2022 / 13:24, *..

@Sfinks: tak jest

odpowiedz
Kruszyna - 28.01.2022 / 21:28, *.tpnet.pl

F.ck uefa!!!

odpowiedz
ty(L)ko - 28.01.2022 / 21:17, *.jmdi.pl

Chyba odebrali to bardzo osobiście, że aż kare nałożyli... uderz w stół, a nożyce...:)

odpowiedz
(L) - 28.01.2022 / 23:50, *.chello.pl

@ty(L)ko: 100/100

odpowiedz
olek - 28.01.2022 / 20:54, *.chello.pl

UEFA nie zna Polskiego.Kto im przetłumaczył? wybiórcza ,czy ta stacja co ma siedzibe na lotnisku w Amsterdamie?

odpowiedz
Piotr - 28.01.2022 / 22:45, *.eurotel.cz

@olek: musisz być debilem. Być może nawet podstawówki nie skończyłeś

odpowiedz
Rado - 28.01.2022 / 23:17, *.com.pl

@Piotr:za to po twoim wpisie od razu widać, że habilitację zrobiłeś. Olek dobrze napisał. Jakieś sprzedajne .urwy musiały nas podpierdzielić.

odpowiedz
Boniek - 28.01.2022 / 23:41, *.centertel.pl

@Piotr: Czemu go obrażasz? Przecież prawdę napisał.

odpowiedz
Sfinks - 29.01.2022 / 00:44, *.t-mobile.pl

@olek: o różnych translatorach kolega nie słyszał? Serio nie trzeba urojonych agentór żeby zrozumieć dosłownie przesłanie tej kiepskiej oprawy...

odpowiedz
Greg81 - 29.01.2022 / 02:00, *..

@olek: tylko Tusk mógł wytłumaczyć;)

odpowiedz
Greg81 - 29.01.2022 / 02:04, *..

@olek: Ten który nie chce aby w Polsce było dobrze

odpowiedz
Piotr - 29.01.2022 / 09:34, *.eurotel.cz

@Boniek: haha. Kolejny "inteligent" . Napewno znający życie, tyle że mający IQ żaby. Haha

odpowiedz
L - 30.01.2022 / 04:36, *.play-internet.pl

@olek: co ty żeś wymyślił? Wystarczy wpisać w Google translator…..

odpowiedz
(L) - 28.01.2022 / 20:17, *.ilabs.pl

Jazda z ... nimi!

odpowiedz
Grodzisk Maz - 28.01.2022 / 20:05, *.centertel.pl

a kto ich polsku nauczył czytać że nas karzą ?

odpowiedz
K - 28.01.2022 / 19:51, *.play-internet.pl

Nie takie sumy padały .... na melanzach

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 28.01.2022 / 19:19, *..

Karać za coś co człowiek mysli i uważa ? Serio :D

odpowiedz
Sfinks - 28.01.2022 / 20:38, *.t-mobile.pl

@Mądrala 0,7 : nie za poglądy, tylko za sposób ich wyrażania.

odpowiedz
oLaf - 28.01.2022 / 19:12, *.vectranet.pl

raz, dwa, trzy... płaczki startują z narzekaniami!!! ; P

odpowiedz
Sfinks - 28.01.2022 / 20:36, *.t-mobile.pl

@oLaf: rozumiem, że masz wolne 17.500 Euro i bierzesz karę na siebie?

odpowiedz
matwij - 29.01.2022 / 00:22, *.centertel.pl

@Sfinks: nie, to jeden z tych co piwa od poniedziałku nie pije żeby mieć na bilet na sobotni mecz. Ale jutro będzie płakał że transferów nie ma...

odpowiedz