fot. Krewcy Legioniści
REKLAMA

W sobotę zbiórka krwi na Legii

KHDK Krewcy Legioniści

Serdecznie zapraszamy na kolejną zbiórkę krwi, która odbędzie się już w najbliższą w sobotę, 26 lutego w godzinach od 9:00 do 14:00 na stadionie Legii Warszawa. Akcja tradycyjnie organizowana jest przez KHDK Krewcy Legioniści we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa.

Legia Warszawa przeznaczyła dla wszystkich krwiodawców bilety na mecz Legia Warszawa – Śląsk Wrocław (7.03.2022 godz. 19:00).

Z uwagi na niski stan zapasów krwi w woj. mazowieckim Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie podstawi na Legię aż 3 autokary, pozwoli to skrócić czas oczekiwania dla krwiodawców. Ponadto RCKiK przygotowało dla krwiodawców naszej akcji prezenty - niespodzianki. Oczywiście, jak zawsze, nasi krwiodawcy otrzymają pamiątkowe podziękowania.

Widzimy się na stadionie Legii!


Plakat zbiórka krwi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Qarx - 24.02.2022 / 18:05, *.t-mobile.pl

Drodzy koledzy i koleżanki, w obliczu wojny na Ukrainie, możeby zorganizować dodatkową zbiórkę dla naszych sąsiadów przy udziale PCK lub innej organizacji, która wzięła by na siebie ciężar transportu...

odpowiedz
Autor - 24.02.2022 / 20:39, *.Gawex.PL

@Qarx: Nie lepiej się nie agażować, Wołyń pamiętamy

odpowiedz
jarekk - 25.02.2022 / 04:32, *.116.4

@Autor: Daj spokój. ja też pamiętam o Wołyniu. Z tym policzymy się w innym czasie. Teraz trzeba ludziom pomóc tak po ludzku bo tracą wszystko jak to na wojnie. To nie angażowanie się tylko humanitarna pomoc.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 25.02.2022 / 17:03, *.aster.pl

@jarekk:

W Polsce - z powodu korony - są krytycznie niskie stany krwi... tak - to dobry pomysł dzielić się czymś, czego nie mamy

odpowiedz
Adam - 25.02.2022 / 17:36, *.chello.pl

@Autor: Ośmieszasz się kolego.

odpowiedz
Qarx - 25.02.2022 / 22:18, *.cyfrowypolsat.pl

@Adam:
Do mnie napisałeś, że się ośmieszam?

odpowiedz
Qarx - 25.02.2022 / 22:36, *.cyfrowypolsat.pl

@Adam: czym się ośmieszam?

odpowiedz
wrt - 24.02.2022 / 03:51, *.vectranet.pl

W Warszawie można krew oddawać codziennie https://www.rckik-warszawa.com.pl/gdzie-i-kiedy-oddac-krew Biletu na mecz nie dostaniesz ale paczkę 10 czekolad! No i nagle jesteś kimś!

odpowiedz
kibic L z Wrocławia - 21.02.2022 / 19:23, *.52.135

Pisałem już o tym pod poprzednim wpisem, ale nie dostałem odpowiedzi - czy mogę oddać krew w innym mieście i podrzucić jakieś zaświadczenie by jakieś dziecko dostało bilet np. z domu dziecka przy Zamienieckiej czy jakieś inne?

odpowiedz
(L)! - 21.02.2022 / 21:24, *.chello.pl

@kibic L z Wrocławia:
Technicznie raczej będzie to trudne. Jeśli chodzi o wychowanków domów dziecka i innych tego typu placówek to mogą się zgłosić (jako zorganizowane grupy) na Legię i z pewnością otrzymają bilety.

odpowiedz
Leon - 21.02.2022 / 23:53, *.vectranet.pl

@kibic L z Wrocławia: To jest technicznie nie możliwe,bilety dostają tylko Ci co mają kartę kibica i oddają krew na miejscu.

odpowiedz