Karol Rawiak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Rawiak: Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna


Karol Rawiak: Na pewno pojedynek z Będzinem stanowił nasz najważniejszy mecz do tej pory, ponieważ mógł okazać się tym ostatnim. Cieszę się, że prezentowaliśmy się odważnie i mądrze, ale przede wszystkim, że zagraliśmy jako drużyna. Wszyscy dołożyliśmy cegiełkę do tego, że nie zakończyliśmy sezonu w sobotę i za to pełny szacunek.
Play-offy to dla nas nagroda za pracę w tym sezonie, w którym były różne momenty i panowały różne nastroje. Teraz nie ma to już jednak znaczenia. Mamy świadomość, że pozostało nam kilka spotkań do rozegrania w tym gronie, dlatego chcemy spuentować ten rok jak najlepszym wynikiem.
To zawsze miłe uczucie, kiedy podczas celebrowania prywatnej uroczystości [Karol Rawiak obchodził urodziny w dniu meczu z Będzinem – przyp. LL!] udaje się także osiągnąć sukces siatkarski, jednak na prawdziwie świętowanie przyjdzie czas po sezonie. Teraz nie skończyliśmy się jeszcze bić. Znając tę drużynę, nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.