Lindsay Rose i Rafael Lopes - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Rose: Daliśmy z siebie wszystko

źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

- Nie wiem, czy był to mój najlepszy mecz w Legii, ale czułem się bardzo dobrze - mówi po meczu z Lechem Poznań Lindsay Rose.

- Kiedy gram regularnie, czuję, że moje ciało jest we właściwej dyspozycji. Coraz lepiej rozumiem się też z partnerami z obrony. Czułem się naprawdę dobrze.

- To był wielki mecz, przed tysiącami kibiców. Lech naciskał na początku. W każdym meczu takiej wagi musisz przetrwać ten ciężki moment i my wróciliśmy do gry w dobrym stylu.

- To dla nas ważny punkt, zdobyty na terenie zespołu, który gra o mistrzostwo. Chcieliśmy wygrać to spotkanie, bo Legia chce wygrać zawsze. Podtrzymaliśmy serię ligową, daliśmy z siebie wszystko. W ostatnim meczu pucharowym zostawiliśmy wiele wysiłku, Lech miał jeden dzień więcej na odpoczynek, a to też ma znaczenie. Musimy być fair i docenić ten punkt.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.