Mattias Johansson i Rafał Kurzawa - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Kursy na mecz

Punkty miłą niespodzianką

Woytek, źródło: artykuł sponsorowany

W niedzielę Pogoń będzie walczyła o utrzymanie się w walce o tytuł mistrzowski, a Legia będzie grała bez większego ciśnienia i celu. Nic dziwnego, że faworytem tego spotkania według bukmacherów Fortuny są "Portowcy". Kurs na Pogoń wynosi mniej niż 2, a na wygraną Legii niemal 4,5.

W rundzie jesiennej "Wojskowi" przegrali u siebie ze szczecinianami 0-2. W ośmiu ostatnich starcich z Pogonią wygrali zaledwie dwa razy.

Pełna oferta zakładów na mecz Pogoń - Legia

31.10.2021 Legia 0-2 Pogoń
03.04.2021 Legia 4-2 Pogoń
24.10.2020 Pogoń 0-0 Legia
19.07.2020 Legia 1-2 Pogoń
23.11.2019 Pogoń 3-1 Legia
21.07.2019 Legia 1-2 Pogoń
12.05.2019 Legia 1-1 Pogoń
13.04.2019 Legia 3-1 Pogoń

KURSY NA POGOŃ - LEGIA
FORTUNA: 1 1.92 X 3.50 2 4.45


Prosty bonus na start
Fortuna ma dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon składający na wygraną Legii z Pogonią za 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie, czyli ok. 2350 zł
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start

Betbuilder w Fortunie

Betbuilder jest czymś w rodzaju konstruktora zakładów bukmacherskich, który pozwala tworzyć własne spersonalizowane zakłady w ramach jednego wydarzenia sportowego. Po dodaniu kilku zakładów z jednego meczu bukmacher automatycznie przelicza kurs całkowity zbudowanego zakładu. W skrócie, tworzysz jeden zakład z wieloma zdarzeniami w ramach jednego spotkania/meczu.

Do swojego zakładu możesz dodać kilkanaście różnych selekcji z oferowanych rynków. Trzeba jednak pamiętać o tym, iż nie mogą się one bezpośrednio wykluczać. Mogą być to:
zwycięzca meczu
obie drużyny strzelą
suma goli, rzutów rożnych, kartek
dokładny wynik meczu
wynik do przerwy
podwójna szansa
wynik do przerwy/wynik końcowy
kto zdobędzie bramkę
kto dostanie kartkę

Taka opcja dostępna jest na wtorkowy mecz Pogoń - Legia.

Fortuna

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Kibic - 24.04.2022 / 15:57, *.torun.pl

Miłą niespodzianką, a przecież Pogoń grała z Rakowem w środk tygodnia. Vuko by już nie bał się głośno mówić, że ktoś terminarz specjalnie ustawia. Oni graja co 3 dni, więc na miękko wygrać musimy.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.