Richard Strebinger - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Strebinger: Mogę tylko przeprosić

źródło: legia.com

- Możemy być bardzo źli na siebie. Mieliśmy dobry fragment po dwudziestu minutach. Stworzyliśmy sobie sytuacje, ale musimy poważnie porozmawiać o tym, co wydarzyło się po czerwonej kartce. Mieliśmy jednego zawodnika więcej i powinniśmy kontynuować naszą grę. Niestety, się zatrzymaliśmy. Pogoń miała jakość w pojedynkach jeden na jeden. Musimy być jednak bardzo źli na to, co się wydarzyło - powiedział po spotkaniu z Pogonią Szczecin bramkarz Legii, Richard Strebinger.

- Z mojej perspektywy ciężko cokolwiek powiedzieć. Przestaliśmy dobrze grać, gdy Pogoń straciła jednego zawodnika. Moim zdaniem nie stworzyliśmy sobie żadnych sytuacji po czerwonej kartce dla rywali. Powinniśmy kontynuować dobrą grę. Byliśmy w stanie to dziś zrobić, dlatego tym bardziej jestem zły. Mogę tylko przeprosić. Do momentu czerwonej kartki graliśmy dobrze, a ostatecznie przegraliśmy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
exsa - 02.05.2022 / 09:35, *.tpnet.pl

P.Strebinger tak sie nie gra w poblizu bramki !!!!

odpowiedz
UZL - 26.04.2022 / 13:37, *.vectranet.pl

Michniewicz otyły patałachu na spółę z Mioduskim nam Legię spier..eś!

odpowiedz
Miki - 29.04.2022 / 15:56, *..

@UZL: Michniewicz został zwolniony 25 października 2021, ten mecz odbył się 24 kwietnia 2022, akurat okrągłe pół roku strzeliło, w tym sezon przygotowawczy.

„Wina Tuska”?

odpowiedz
Olomanolo - 25.04.2022 / 19:55, *.207.228

Rysiek Ty jeszcze mało wiesz na jakiego konia Ciebie wsadzili .

odpowiedz
bronek49 - 25.04.2022 / 17:36, *.chello.pl

w obronie to te trzy bramki padły przy udziale babola Wieteski on prawie w każdym meczu kiedy zespół traci bramkę on ma w tym udział

odpowiedz
exsa - 25.04.2022 / 15:48, *.tpnet.pl

P.Strebinger to nie jest Pana wina tylko obrony ktora dopuscila do takich sytuacji w ktorych nie bylo szans obrony !!!!

odpowiedz
grzesiek - 25.04.2022 / 15:21, *.centertel.pl

Przedstawie swoją opinię:
1. Ktoś z zewnątrz poleca do trenowania Legii Michniewicza, aby ją pogrążyć. Michniewicz robi swoją robote przegrywa 7 meczów ligpwych z rzedu. To on odpowiada za cały syf oczywiscie razem z mioduskim
2. Kucharski nie byl taki zly jak go malują. Za jego kadencji Legia zdobyla rok w rok MP wiec nie mogl byc slabym dyrektorem ds transferow. W ostatnim okienku jednak mu sie noga powinela i na niego poszlo cale zlo.
3. Zielu jest slabym dyrektorem ds transferow.
4. Jak Vuko nie daje rady to tutaj zaden trener juz tego nie ogarnie a za rok spadamy z ligi :(

Smutne ale OBY nieprawdziwe

odpowiedz
oLaf - 25.04.2022 / 20:05, *.vectranet.pl

@grzesiek: niestety jak nasz "gieniusz z Oxfordu" teraz zacznie oszczędzać (bo nie ma gry w LE etc. etc.) to z tym składem (minus Wszołek i Maik i Austriak) to rzeczywiście za rok spadniemy... : O

odpowiedz
Mateusz z Gór - 25.04.2022 / 10:43, *.orange.pl

Kolejny mecz, w którym trudno w pierwszej kolejności winić bramkarza, ale i tak ma swoje za uszami. Owszem, cała Legia przestała grać, ale to on wpuścił śmieszny strzał Grosickiego, bo rzucił się w powietrze zamiast wybić z ziemi i lecieć do słupka. Co to miała być za interwencja, przecież bramkarz jeśli chce dolecieć do słupka musi wybić się w bok, a nie skoczyć w bok. On wykonał skok jak amator. A w poprzednim meczu odwrócił głowę przy bramce, bo bał się piłki. Nic jeszcze nie wybronił. To, co wyjął wyjęłoby również 95% innych bramkarzy Ekstraklasy. Co on tutaj robi?

odpowiedz
KLanik - 25.04.2022 / 10:07, *.chello.pl

Pogoń w dziesiątkę strzela nam dwa gole, obrona dramat, bramkarz dramat.

odpowiedz
KLanik - 25.04.2022 / 10:00, *.chello.pl

Przecież psy wieszaliście sami na Boruca i na innych naszych bramkarzy. Chcieliście zagraniczniaka, no to macie i wielbić i nie marudzić.

odpowiedz
Robin(L) - 25.04.2022 / 09:49, *.t-mobile.pl

Kibicow macie w dupie.
Kasa jest dla was wazniejsza.
Kopiecie się po czołach od początku sezonu.
Leją was aż furczy w tej ciężkiej lidze. Umiejętności i ambicji - Brak
I jeszcze co mecz opowiadacie to samo jesteśmy źli mieliśmy przewagę ale nie wykorzystaliśmy i inne bzdury.
Prawda jest taka że jesteście słabi żeby dostadnuj tego nie powiedzieć. Wy w pierwszej lidze byście sobie nie poradzili i zbierali baty z taką formą co teraz pokazujecie.
Gwiazdy dwóch meczów w Puchara i jak widać myśleliście że wszyscy przed wami będą klękać co??? To macie rekord 16 porażek to są wasze wyczyny profesjonaliści.

odpowiedz
mietowy - 25.04.2022 / 08:18, *.t-mobile.pl

sorka ale TY chyba jeszcze nie rozumiesz mentalnosci Legionistow
zawsze gramy o zwyciestwo a wy po prostu macie nas w dupie
tylko kaska sie liczy dla was

odpowiedz
xbox - 25.04.2022 / 02:14, *.mm.pl

przeproś za to że olaliście kibiców i oddaliście mecz...

odpowiedz
Cyrk - 25.04.2022 / 00:29, *.plus.pl

Mam nadzieję że nie przedłużą tego ręcznika, a Runjac dogada się z Arturem. Wukowicz tępi wszystkie legendy, które są większe od niego, więc nie ma tu dla tej jugolskiej parówy miejsca.

odpowiedz
1234 - 25.04.2022 / 01:01, *.tpnet.pl

@Cyrk: Człowieku w co ty wierzysz? Artur sam już nie chce przedłużać kontraktu to go mamy błagać na kolanach o łaskę? Jeszcze jakby prezentował poziom godny Legii ale obecnie to Strebinger umiejętnościami go zjada na śniadanie.

odpowiedz
Cyrk - 25.04.2022 / 04:13, *.plus.pl

@1234: właśnie wczoraj było widać. Trzy bramki jego. Ręcznika Misztę brakiem doświadczenia chociaż można było tłumaczyć.

odpowiedz
Sebo(L) - 25.04.2022 / 04:56, *.vectranet.pl

@Cyrk: 3 bramki Strebingera? Hahaha. Człowieku co Ty bierzesz? Może przy drugiej bramce mógł lepiej się zachować ale piłka po koźle zawsze jest ciężka do obrony. Przy dwóch pozostałych nie miał szans. Boruc w wieku 42 lat i z nadwagą ma być zbawcą Legii?! Chłopie zejdź na ziemię.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 25.04.2022 / 05:59, *.aster.pl

@Sebo(L) : To prowokator, troll. Olej go.

odpowiedz
Cegiełka - 24.04.2022 / 23:28, *.t-mobile.pl

Ależ to jest ręcznik w bramce. Pierwszy gol - wypluł piłkę przed siebie. Drugi - piłka idzie w środek, a ten rzuca się w bok. Trzeci gol nawet Artek z nadwagą wybroniłby.

odpowiedz
matwij - 25.04.2022 / 07:50, *.chello.pl

@Cegiełka: powiedział co wiedział. Mecze z Lechią albo Lechem oglądałeś?

odpowiedz
Juras - 24.04.2022 / 22:57, *.plus.pl

Co by nie mówić, ale 3cia bramkę to nasz grubasek Artur wyciągnąłby z palcem w d....

odpowiedz
Marco(L)io - 24.04.2022 / 22:26, *.bahnhof.se

Tak mialo byc!Troche ta czerwona kartka”narozrabiala”,bo glupio troche bylo przegrywac,grajac w przewadze????
No ale skonczylo sie zgidnie z planem????
Szkoda tylko ze srubujemy niechlubny rekord!
Ale pobilismy juz wszystkie haniebne rekordy w tym sezonie,ze gorzej juz pewnie nigdy nie bedzie!I to jedyny powod do radosci..????

odpowiedz
Szymon - 25.04.2022 / 04:12, *.chello.pl

@Marco(L)io: a pewny jesteś?. Jest jeszcze wiele rekordów do pobicia a oni udowodnili że potrafią

odpowiedz