Szymon Marciniak - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Marciniak sędzią meczu z Jagiellonią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Szymon Marciniak sędzią meczu Jagiellonia - Legia. #JAGLEG został wyznaczony do sędziowania meczu 33. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Jagiellonią Białystok i Legią Warszawa. Na liniach pomagać mu będą Paweł Sokolnicki i Paulina Baranowska, sędzią technicznym będzie Albert Różycki, natomiast w wozie VAR zasiądą Daniel Stefański i Dawid Golis.



Obsada sędziowska 33. kolejki:

Cracovia - Wisła Płock, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec)
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa, sędzia: Szymon Marciniak (Płock)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Warta Poznań - Lech Poznań, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin, sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Stal Mielec - Śląsk Wrocław, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)
Górnik Zabrze - Górnik Łęczna, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków)
Radomiak Radom - Wisła Kraków, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
AAA - 14.05.2022 / 12:16, *.chello.pl

Obejrzyj powtórki łysa gnido i popatrz czy słusznie wskazałeś na wapno.

odpowiedz
Jerry - 13.05.2022 / 19:19, *.t-mobile.pl

Słaby sędzia z wielkim ego.

odpowiedz
OLaf - 13.05.2022 / 14:32, *.tpnet.pl

Marciniak? To już lepszy by był sygnał z Warszawskiego ZOO niżten amator...

odpowiedz
WSL - 13.05.2022 / 14:22, *.tpnet.pl

Sedzia z Plocka z regionu Mazowsze i nie chce pomoc LEGII moze w dzisiejszym meczu zobaczymy jak bedzie wygladac sedziowanie !!!

odpowiedz
Paco - 13.05.2022 / 10:13, *.190.43

Co tym razem odwali ? Karny z kapelusza czy ślepota na faule ?

odpowiedz
exsa - 13.05.2022 / 08:49, *.tpnet.pl

@ Mr Martini : Zgadza sie ! To prawda odnosnie karnych - Pozdrawiam "L" !!!

odpowiedz
PANIE MARCINIAK TYLKO SUPER WZOROWE SĘDZIOWANIE URATUJE CIE PRZED GILOTYNĄ... - 13.05.2022 / 00:17, *.120.119

MARCINIAK ZA OSTATNIE EUROPEJSKIE BŁĘDY W CZASIE MECZY, ZOSTAŁ NA ZAWSZE SKREŚLONY, WIĘC TERAZ W BIAŁYMSTOKU POPROWADZI WZOROWO BO DUPA MU SIE PALI...POPROSTU KOMISJA SĘDZIOW TEŻ POWINNA GO SKREŚLIC I NA EMERYTURe go...

odpowiedz
HUGON - 12.05.2022 / 23:21, *.vectranet.pl

Najgorsza gnida wśród sędziów

odpowiedz
Arek - 12.05.2022 / 23:27, *.tpnet.pl

@HUGON: znam gorszą. Np. ta z Torunia.

odpowiedz
Mr Martini - 12.05.2022 / 22:09, *.orange.pl

No to mamy już rzut karny przeciwko Legii. Marciniak, już podyktował kilka karnych z powietrza. Ostatnio, w meczu z Rakowem.Teraz pewnie da przeciwko Legii w Białymstoku. A może taka trójka sędziowska: Marciniak jako główny, a na liniach Frankowski i Boniek. Z taką trójką byłby chyba wałek roku.

odpowiedz
jo - 12.05.2022 / 22:24, *.tpnet.pl

@Mr Martini: a jakie to ma ku#w@ znaczenie... ??? Złotą patelnię ktoś wygra ???

odpowiedz
exsa - 12.05.2022 / 20:39, *.tpnet.pl

P.Sedzio prosimy o obiektywne sedziowanie i korzystanie z " VAR " !!!!

odpowiedz
Kibic L - 12.05.2022 / 18:30, *.t-mobile.pl

Jakiś info odnośnie przedziału dla otwartej sprzedaży?

odpowiedz
Jano - 12.05.2022 / 16:42, *.orange.pl

no to jaga się utrzyma! Nie ma bata!

odpowiedz
Felek - 12.05.2022 / 15:18, *.netfala.pl

A Siejewicz gdzie?

odpowiedz
kierowniku - 12.05.2022 / 15:58, *.centertel.pl

@Felek: obstawia xd

odpowiedz
Januszek - 12.05.2022 / 14:46, *.centertel.pl

Najlepszy polski sedzia, sedziuje zebysmy czasem nie spuscili Jagi do strefy spadokowej jestem spokojny o wynik ;) panowie u buk jutro "jedyneczka"

odpowiedz
marecki - 12.05.2022 / 15:41, *.home-net.pl

@Januszek: Nie było jeszcze meczu Jagielloni "sędziowanego" przez Marciniaka, w którym nie wykręcił by on jakiegoś BABOLA!!

odpowiedz
T75 - 12.05.2022 / 14:39, *.171.7

Temu "panu" pomoc w wozie VAR nie jest potrzebna. On przecież najlepiej się na wszystkim zna i nikt mu nie będzie mówił czy był faul czy nie.

odpowiedz
Alan - 12.05.2022 / 14:36, *.t-mobile.pl

Sędzia mający swoje 5 minut szczególnie w Europie bo wiadomo jaki poziom prezentuje nasza eklapa....

odpowiedz
Tomek - 12.05.2022 / 14:55, *.113.189

@Alan: Nie ma nawet swoich 5 minut, gdyby tak było to dostałby chociaż do sędziowania finał tego śmiesznego pucharu Konferencji...

odpowiedz