fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Przygotowania do meczu z Jagiellonią

Woytek, źródło: Legionisci.com

W środowym treningu pierwszej drużyny Legii wzięło udział 21 zawodników z pola i 3 bramkarzy. Zajęcia rozpoczęły się w samo południe i potrwały nieco ponad godzinę. Ten czas zagospodarowany był przez rozgrzewkę, gierki na małej przestrzeni i większej grze 11 na 11 na połowie boiska. Zajęcia zakończyły się seriami strzałów na bramkę strzeżoną przez Boruca, Misztę lub Sobczuka.

Na boisku zabrakło Bartosza Kapustki, Joela Abu Hanna, Lirima Kastratiego, Filipa Mladenovicia, Maika Nawrockiego, Yuriego Ribeiro, Richarda Strebingera i Michała Grudzińskiego.

Mecz Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa odbędzie się w piątek, 13 maja o godzinie 20:30.

Fotoreportaż z treningu - 15 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Bentley - 12.05.2022 / 10:13, *.home-net.pl

Jest wyjazd do Bialegostoku?

odpowiedz
Wypad do siebie - 12.05.2022 / 11:47, *.net.pl

@Bentley: Tak, w sobotę o 12:00 z Dworca Głównego w Poznaniu. Są jeszcze miejsca.

odpowiedz
Wodz - 12.05.2022 / 08:54, *.play-internet.pl

Tylko żeby dali radę grać bo jak się przemeczaą to będzie lipa.

odpowiedz
Urs72 - 12.05.2022 / 08:00, *.chello.pl

Zaśpiewajmy wszyscy razem :. To już jest koniec Nie ma już Nic Jesteście Wolni Możecie już Iść to już jest Koniec Nie ma już Nic Jesteście Wolni Możecie Już Już Już Iść Iść razem z Miodkiem i całym szacunkiem dla Zielińskiego który też może już ISC bo nie nic do Powiedzenia ,. Pozdro na nowy Sezon

odpowiedz
PO CO SZKOLIĆ UMIEJĘTNOŚCI JEŚLI JUŻ PO LIDZE...MIODUSKI POWIADA - 12.05.2022 / 01:30, *.252.27

NO TAK POLITYKA MIODUSKIEGO I JEGO OTACZAJĄCYCH ANTYLEGIJNYCH PARTNERÓW, UTRZYMALI SIE NO TO WAKACJE....

odpowiedz
Arek - 11.05.2022 / 22:52, *.tpnet.pl

Ja to bym dał tytuł: - przygotowania do urlopów.

odpowiedz
jo - 11.05.2022 / 22:23, *.tpnet.pl

Ależ emocje...

odpowiedz
Kryniek76 - 11.05.2022 / 20:42, *.plus.pl

Zajęcia trwały trochę ponad godzinę. Rozruch to się nazywa

odpowiedz
Jurek - 11.05.2022 / 20:24, *.tropolys.de

Byłoby pięknie gdybyśmy pokonali Jagiellonię w tym niezwykle dla nas nieudanym sezonie.

odpowiedz
Korek - 11.05.2022 / 21:48, *.chello.pl

@Jurek: wątpię, tym bardziej, że dzisiejszy trening trwał ok. 60. min., a mecz to ok. 95 min. Trudno być optymistą z tak skąpym zaangażowaniem.

odpowiedz
KRÓTKA HISTORIA RZĄDÓW 5 LETNICH I REKORDU PORAŻEK... - 11.05.2022 / 20:24, *.252.27

NIC SIE NIE ZMIENI JEŚLI MIODUSKI ZOSTANIE W LEGII, CZY ON NIE ROZUMIE ŻE NIE MA TEGO CZEGOŚ ?PONOĆ WSZYSTKO SIE ZACZEŁO PSUĆ OD KIEDY ZACZOL SŁUCHAĆ ŻONY...

odpowiedz
PRECZ Z OBIBOKAMI W LEGII! - 11.05.2022 / 20:20, *.252.27

STRZAŁEK, DZIĘGIELEWSKI,GRUDŻINSKI JUŻ POWINNI NA STAŁE GRAĆ W JEDYNCE ZA TOMASA I LOPESA I SLISZA...

odpowiedz
SEBO(L) - 11.05.2022 / 20:16, *.centertel.pl

Jeszcze aktualny mistrz Polski,który w tym sezonie godnie upamiętnił okrągłą,30. rocznicę ostatniej obrony przed spadkiem,zawodnicy którego czarowali nas przez ostatnie miesiące porywającymi akcjami i cudownymi golami,słowem- umieją wszystko, trenują sobie godzinkę,żeby mieć czas po południu na wydanie troszkę kasy z wczorajszej wypłaty...
CAŁOROCZNY WAKACYJNY KLUB SENIORA LEGIA MA SIĘ DOBRZE cały czas!

odpowiedz
Hiszpan - 11.05.2022 / 19:20, *.telnaptelecom.pl

Katorżnicza praca. Kat Hubert Wagner byłby dumny z naszych herosów.

odpowiedz
Virus - 11.05.2022 / 18:44, *.t-mobile.pl

K..wa serio? Trenowali aż ponad godzinę??? BRAWO!!!

odpowiedz
Obcy - 11.05.2022 / 18:38, *.t-mobile.pl

Mioduski daj się pożegnać Arturowi z kibicami. Cieciu jeden. Nie masz za grosz przyzwoitości. Może dyrektor Zieliński coś wytłumaczy temu impertynentowi.

odpowiedz
powiś(L)e - 11.05.2022 / 17:17, *.aster.pl

3/4 tych grajków niech sobie jedzie na grzyby.

odpowiedz
Hiszpan - 11.05.2022 / 19:31, *.play-internet.pl

@powiś(L)e: Tylko 3/4,?
Optymistycznie :_)

odpowiedz
Filipek - 11.05.2022 / 19:55, *.play-internet.pl

@powiś(L)e: W maju na grzyby ??

odpowiedz
Siłka - 12.05.2022 / 10:09, *.24.122

@Filipek:
Oczywiście że są

odpowiedz