Łukasz Gutkowski (z prawej) podczas zawodów PŚ
REKLAMA

Pięciobój

Kontuzja Gutkowskiego w półfinale PŚ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięcioboista Legii, Łukasz Gutkowski wziął udział w drugich w tym sezonie zawodach Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym, które rozgrywane są w nowej formule i odbyły się w bułgarskiej Albenie. Legionista w eliminacjach zdołał awansować do półfinału, w dużej mierze, dzięki świetnemu wynikowi w biegu ze strzelaniem (piąty wynik tej konkurencji), podczas której odrobił straty i awansował z 19 miejsca, zajmowanego po szermierce (201 punktów) i pływaniu (2:05,19).

Gutkowski niestety nie zdołał zakwalifikować się do finałowej 18-tki. Już podczas pierwszej konkurencji w półfinałach nasz zawodnik doznał kontuzji stopy i nie mógł kontynuować rywalizacji. Oficjalnie został sklasyfikowany na ostatnim, 18. miejscu w półfinałowej grupie A.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.