Kosta Runjaić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

W poniedziałek prezentacja nowego trenera

Woytek, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa zaprezentuje nowego trenera na konferencji prasowej w poniedziałek o godz. 15.

Klub podpisał już umowę z Kostą Runjaiciem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (51)

+dodaj komentarz
KrystekLegia - 23.05.2022 / 13:04, *.chello.pl

A co najważniejsze czy zostaje Josue i Kapustka, bo od nich by można zacząć budować mocna drużynę no i Maik a tak to 8 zawodników przynajmniej muszą szukać i to już bo zaraz nie będzie z czego wybierac.

odpowiedz
KrystekLegia - 23.05.2022 / 12:59, *.chello.pl

Ja jako kibic chciałbym tylko usłyszeć od nowego trenera ile będzie miał pieniędzy na transfery i czy wszystkie decyzję dotyczące drużyny będzie podejmował sam i czy my kibice będziemy rozlicza jego za wszyskto i drużynę czy jescze 4 innych będzie myśleć że jest trenerami.

odpowiedz
miodowe lata - 23.05.2022 / 11:49, *.230.191

Jest już prezes dyletant, a teraz będzie jeszcze trener bezjajić...

odpowiedz
ding - 23.05.2022 / 11:12, *.chello.pl

Marzy mi się, by takie wydarzenia odbywały się, jak na Zachodzie: kibice tłumnie witają nowego piłkarza/trenera na lotnisku, a potem podpisanie kontraktu na murawie przed tybuną wypełnioną kibicami.

odpowiedz
Fliper88 - 23.05.2022 / 13:45, *.play-internet.pl

@ding: to musiałby przyjść ktoś kto jest tego wart

odpowiedz
Kawaleria Powietrzna - stary serial z 1999 roku emitowany na TVP dot. Wojska Polskiego - 23.05.2022 / 10:42, *.52.135

podobno agent trenera skusił Miodka zapewnieniem, że nie przegra do wiosny żadnego meczu w europejskich pucharach

odpowiedz
WO(L)A - 23.05.2022 / 09:59, *.gov.pl

Trener do lata.

odpowiedz
Idealny trenerek na środek tabeli - 23.05.2022 / 09:02, *..

Nic nigdy nie wygrał, a jak nawet był wysoko w tabeli to zawsze dostawał w ryj i nic nie zdobył i nigdzie nie awansował.

Zielu, tak wygląda twoja dogłębna, przemyślana i konstruktywna decyzja? Raczej to był wybór tego wylokowanego przygłupa a Zielu jest tylko paprotkiem.

A co najbardziej jest żałosne to ten przegryw gorzej punktuje w lidze niż Vuko.

To są te zmiany na lepsze?

odpowiedz
SEBO(L) - 23.05.2022 / 06:36, *.centertel.pl

Mamy jeszcze wiosnę,ale już podczas jesiennej przerwy na kadrę (a taka chyba będzie) poznamy nowego trenera...

odpowiedz
niezadowoLeni - 23.05.2022 / 00:05, *.50.1

STAŁO SIE I MY KIBICE NIE MAMY WPŁYWU NA DZIALANIA TYCH CO UWARRZAJĄ SIE SRACZKI PRZEPRADZAM RACZEJ DZIALACZKI NA ZNAK PROTESTU DZIAŁAN MR MIODUSKIEGO ROBIMY BŁĘDY ORTO NA OPRAWACH I W ŚPIEWANIU HEEEJ!MIIIOOODUUUSKII OUUUT!ALALALALAEEEE!

odpowiedz
eL - 22.05.2022 / 22:42, *.vectranet.pl

Zamienił stryjek siekierkę na kijek

Nowy Romeo w PS:
Meczy: 169
Zwycięstwa: 74
Remisy: 47
Porażki: 48

Statystyki ma gorsze niż Vuko
Jeśli Vuko znajdzie robotę, to już nie będzie komu przychodzić ratować po blamażu jaki nas czeka.

Obym się mylił.

odpowiedz
Normalny - 22.05.2022 / 23:09, *.centertel.pl

@eL: Panie statystyka. Co Pan zamienił tą siekierkę ale co z sobą czy z innym wróżem Maciejem...? Jak tak to poproszę numery w dużego lotka na wtorek. Od środy chcę być bogaty także ogarnij temat miszczu...

odpowiedz
Kristianu Ronaldu - 22.05.2022 / 23:36, *..

@eL: Meczy to koza.

odpowiedz
Xyz - 23.05.2022 / 10:48, *.centertel.pl

@eL: Statystyki to tylko liczby - przejmował PS na ostatnim miejscu, po Skorży, który obecnie jest wychwalany za MP. Ot i całe statystyki.

odpowiedz
Marko - 22.05.2022 / 22:37, *.orange.pl

Mądry trener to jedno, inna sprawa jacy zawodnicy wzmocnią drużynę.
Jeżeli będą to transfery pokroju tego Syryjczyka czy bramkarza z Gruzji to w następnym sezonie znowu będzie walka o utrzymanie.

odpowiedz
Yeti - 22.05.2022 / 22:29, *.play-internet.pl

Trzeba życzyć powodzenia nowemu trenerowi a Mioduskiemu zmiany myślenia.

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera kto by to nie był - 22.05.2022 / 20:58, *.plus.pl

Wszystko zależy od tego czy mu pozwolą na transfery takie jak on chce i dadzą mu czas

odpowiedz
HOP - 22.05.2022 / 21:13, *.knc.pl

@Wielki fan nowego trenera kto by to nie był: chyba nie dociera jeszcze do niektórych w jakim miejscu jesteśmy. na transfery to trzeba mieć pieniądze a nie 200 baniek długu. Jedyne czym się martwię to czy stanie się cud i unikniemy bankructwa i rozpoczęcia od najniższej klasy rozgrywkowej.

(L)

odpowiedz
Ginka - 22.05.2022 / 21:36, *.chello.pl

@Wielki fan nowego trenera kto by to nie był:
a kto da pieniądze ?!
Pozdro dla @HOP.

odpowiedz
HOP - 22.05.2022 / 21:57, *.knc.pl

@Ginka: prawdopodobnie nikt a widmo zaczęcia od nowa wgniata w fotel.

(L)

odpowiedz
Ginka - 22.05.2022 / 22:30, *.chello.pl

@HOP: zaczniemy tradycyjnie, jak każdy gołodupiec, czyli "wzmacnianiem się" odrzutami z możniejszych klubów (vide:Tiba).
Owszem, wgnieciemy się, ale w średnią ekstraklasową i to jak sądzę na 2-3 lata. Perspektywa dla Kibiców iście miodowa...

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera kto by to nie był - 23.05.2022 / 05:07, *.plus.pl

@HOP: bardziej chodzi o to czy transfery będą z nim chociaż konsultowane czy na zasadzie bierzemy bo za darmo chociaż nie pasuje do koncepcji trenera? Jeżeli nie to będzie powtórka z chórzysty - 3 lewych a żadnego prawego itd.

odpowiedz
Zielu - 22.05.2022 / 20:55, *.centertel.pl

Jak w burd.lu nie idzie, to ku.wy zmienia a nie zasłonki w oknach....

odpowiedz
KIBIC - 22.05.2022 / 20:25, *.vectranet.pl

Przecież ten człowiek niczego nie dokonał. Sześć lat budował drużynę, która przez 6 lat nie zdobyła mistrzostwa. On sie tu nie sprawdzi

odpowiedz
Fan - 22.05.2022 / 20:51, *.plus.pl

@KIBIC: oczywiście że nie a ktoś myśli że tak?

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 23.05.2022 / 05:09, *.plus.pl

@KIBIC: nie sprawdzi się bo nie dostanie 6 lat na budowę proste

odpowiedz
ZenekL3 - 22.05.2022 / 19:59, *.chello.pl

W stosunku do Wukowicza to krok do przodu chociaż zawsze marzyłem o lepszym trenerze dla Legii. No ale w czasach zadłużenia i finansowej depresji Mioduskiego trzeba się cieszyć nawet z tego.

odpowiedz
Koray - 22.05.2022 / 20:32, *.telenet.be

@ZenekL3: lepiej bym tego nie ujął. Mioduski... ty wiesz co

odpowiedz
floyd - 22.05.2022 / 19:58, *.aster.pl

Runjac nawet się nie rozpakowuj...
Sprzedadzą za frytki Josue, Wieteskę, Misztę, odejdzie Perkhart i Wszołek, wzamian dostaniesz kilku paralityków którzy odbili się kiedyś od 2 Bundesligi i widzieli na YouTubie mecze Ronaldo. Oczywiście owe "wzmocnienia" nie będą się pokrywać z faktycznym zapotrzebowaniem brakujących pozycji, ale w sumie czemu napastnik nie może być lewym obrońcą?
W lidze będziemy mieli bilans 2-0-6, w PP ledwo ogramy 3 ligowca i po kolejnym bohaterskim wpier...lu od MIedzi 2:0 w mioduskim pustym łbie coś pęknie i polecisz ze stołka ( oczywiście przez kolejne dwa lata kosząc niezły hajs, bo ten debil w lokach podpisze z Tobą kontrakt na min dwa lata). A co zrobi nasz prezes tysiąclecia? no pewnie, zadzwoni do Brzęczka i to będzie projekt na lata... tzn. do lutego, kiedy to Legia będzie na miesjcu spadkowym, a na szybko zostanie zakontraktowany wyje...ny z Zagłebia Piotr Stokowiec, no bo to "doświadczony i sprawiedliwy' trener, którego "obserwowaliśmy już od dłuższego czasu...
i tak aż w końcu spier...limy się z hukiem do 1 ligi. Wtedy to okaże się, że mioduski boi się o własne życie bo mu ktoś pokazał fu...a przez szybę w aucie, i zmuszony będzie ogłosić niewypłacalność Klubu, wcześniej oczywiście rozkradając jakikolwiek majątek.
Herb i nazwa trafia na licytację, którą wygrywają kibice i Legia staruje na pastwiskach IV ligi...
Sounds real?

odpowiedz
Legia - 79 - 22.05.2022 / 20:18, *.centertel.pl

@floyd: A wiesz, że to MOŻE BYĆ REALNE !!!

odpowiedz
William Wallace - 22.05.2022 / 20:27, *.co.uk

@Legia - 79: taki scenariusz kiedyś przerobiła już Pogoń.

odpowiedz
Kosta - 22.05.2022 / 20:29, *..

@floyd: Dzięki kolego za ostrzeżenie.W takim razie nie będę się rozpakowywał,zjem tylko te frytki za Josue i resztę i będę czekał aż Prezes mnie zwolni,bo oczywiście podpisałem dłuższy kontrakt.Ma się łeb na karku,he he.

odpowiedz
Strateg Mioduski - 22.05.2022 / 19:45, *..

Runjaić."Niemiec"...

odpowiedz
Urs72 - 22.05.2022 / 19:42, *.chello.pl

W dup......z nim brak szacunku do klubu ,trener co zostawia drużynę kiedy awansowała do eliminacji, Miodek dał mu 10tys eur więcej niż miał w Pogoni i się połaszczyl podpisał umowę na 2 lata a wypier.....go we Wrześniu i będą znowu płacili do końca kontraktu kasę ot taka polityka Miodkowego klubu

odpowiedz
Mioduski jak ty mi zaimponowałes w tej chwili - 22.05.2022 / 19:22, *.plus.pl

O boże !!!

odpowiedz
Fan - 22.05.2022 / 19:21, *.plus.pl

Tylko niech nie gada po naszemu z kartki jak wczoraj.

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 22.05.2022 / 19:18, *.plus.pl

Czas pokaże oby wyciągnął wnioski z tego co zawalił w Pogoni.

odpowiedz
Realista - 22.05.2022 / 19:13, *.plus.pl

Legia Pogoń 4:2 ( do przerwy 4:0) Pogoń Amica 0:3 Pogoń raków 1:2 Pogoń bruk beta 2:2 Śląsk Pogoń 1:1 gdzie były szansę nawet na mistrza lub wicemistrza. Wymieniać dalej?

odpowiedz
Kolega po szalu - 22.05.2022 / 19:16, *.plus.pl

@Realista: zgadza się dobry trener ale tylko na grę w czołówce o mistrzu możemy zapomnieć z nim na ławce

odpowiedz
Mamut - 22.05.2022 / 19:11, *.t-mobile.pl

Dla mnie to jugol,a nie niemiec

odpowiedz
Anty Kosta - 22.05.2022 / 19:11, *.plus.pl

O nie!!! Trener o mentalności przegrywa. Przecież on w najważniejszych meczach nie trzyma ciśnienia i w popłochu przestawia zespół w najważniejszym meczu z Rakowem gdzie stoper gra na prawej obronie - Zech a gracze którzy są w formie lądują na ławie po dobrych meczach przez dziwne rotacje, ale ok jak mamy grać o miejsca 2-4 to proszę bardzo zawsze wyżej niż 10 miejsce w dopiero co zakończonym sezonie więc progres pewnie będzie he

odpowiedz
Wolfik - 22.05.2022 / 18:55, *.mm.pl

Kosta to dobry trener. Jeden z lepszych w naszej ekstraklasie. Powinien to byc dobry ruch, lecz trzeba być cierpliwym. Jeśli Mioduski będzie postępował tak jak zwykle, to jego zatrudnianie jest bez sensu.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.05.2022 / 21:41, *.petrotel.pl

@Wolfik: Miodek to będzie postępował coraz gorzej, bo klub jest coraz bardziej "zadłuzony" i nie będzie kasy z pucharów.

odpowiedz
Muranów (L) - 23.05.2022 / 10:02, *.2.6

@Wolfik: powinni ściągnąć na trenera Fornalika - tak, w reprezentacji sobie nie poradził ale Ruch wyciągnął swego czasu z niebytu, sprowadził im do drużyny piłkarzy z nizin, którzy okazali się tysiąc razy lepsi niż te przepłacane grajki zza granicy. Jak już sprowadził Niedzielana to niejednemu gały z orbit wychodziły jak zapier***** po boisku. No ale cóż, wszystko co kolorowe i zagraniczne to lepsze.

odpowiedz
grzesiek - 22.05.2022 / 18:47, *.centertel.pl

Pewnie nie przetrzyma września.

odpowiedz
Guido - 22.05.2022 / 17:57, *.cyfrowypolsat.pl

Pewnie jeszcze w tym roku i tak zawita kolejny-nowy trener, a Kosta będzie wisiał na liście płac.

odpowiedz
j-23 - 22.05.2022 / 16:44, *.246.40

ok

odpowiedz
Obcy - 22.05.2022 / 16:19, *.t-mobile.pl

Prezes Dariusz będzie przerabiał w Legii szkołę niemiecką. Tylko do kiedy? Stawiam, że kilka porażek co nie jest wykluczone i pan trener poleci w pizdu. A potem kolejna rewolucja.

odpowiedz
Juri - 22.05.2022 / 16:06, *.inetia.pl

Liczę na niemiecką szkołę.
Klopp i Tuchel to pokazują.

odpowiedz
Michał - 22.05.2022 / 15:45, *.t-mobile.pl

Jak będzie wyglądała delegacja Legii na Gali Ekstraklasy?
Klub będzie reprezentował znów tylko prezes? Czy może Runjaić przybędzie jako trener Legii, ewentualnie odebrać statuetkę za trenera sezonu w Pogoni? ???? Redakcja wie?

odpowiedz
Pogoń - 22.05.2022 / 15:31, *.chello.pl

Musicie uzbroić się w cierpliwość ale znając koncepcję pudla w nowym roku będziecie mieli nowego trenejro...

odpowiedz