fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

Młodzież

12 czerwca nabory do Legia Soccer Schools (2008-16)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W niedzielę, 12 czerwca przy Łazienkowskiej, odbędzie się nabór do szkół piłkarskich ośrodków warszawskich Legia Soccer Schools. Na trening naborowy zapraszamy chłopców urodzonych w latach 2008-2016 oraz dziewczynki z roczników 2003-2015. Wzięcie udziału w treningu naborowym możliwe jest tylko po wcześniejszej rejestracji (do 6 czerwca włącznie), która prowadzona jest tutaj.

Po zalogowaniu się do systemu, należy wybrać lokalizację "Szkoły piłkarskie -> Nabór (wybrana lokalizacja)".

Udział w treningu naborowym jest bezpłatny. Koszty uczestnictwa w zajęciach Szkół Piłkarskich Legii to 399 zł wpisowego (w tym strój) oraz miesięczny abonament w wysokości od 249 zł. Zajęcia w ramach projektu Legia Soccer Schools prowadzone są przy Łazienkowskiej, na Bemowie, Pradze, Marymoncie, Targówku i Ursynowie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Byłem tam - 06.06.2022 / 11:51, *.com.pl

Pomysł dobry, wykonanie fatalne. Osoby zarządzające LSS powinny zrezygnować z pracy i zrobić miejsce dla ludzi z pasją i sercem na Legii.

Oglądałem wczoraj mecz ligowy z udziałem LSS. Drużyna tzw. "wiodąca" grała z nieznaną szkółką - też z Warszawy. Żal było patrzeć... Przegrali wysoko do zera, ale nie w ty, rzecz. U naprawdę niezłych technicznie chłopaków nie był widać mentalu, raczej zniechęcenie i bezradność. Po meczu głosy rodziców, że drużny raczej się rozpadnie, jeden idzie tu drugi tam... Nie zgadzam się, że syn ojca z furą za milion nie może zostać piłkarzem. Może, o ile ojciec i klub dziecku w tym pomogą. Największą łamagę można bardzo wiele nauczyć, ale musi być do tego klimat. W LSS z pewnością klimatu nie ma. Biznes się kręci ponieważ szkółka a jest często pierwszym wyborem dla rodziców będących kibicami. Pozostali chcą powiedzieć w pracy czy na Świętach w rodzinnych miejscowościach, że "syn gra w Legii". Z Legią w naszym rozumieniu nie ma to jednak nic wspólnego, nie to podejście, nie te wartości, nie ci ludzie. Amen.

odpowiedz
Śmichy po pachi a wybuchi po dachi - 04.06.2022 / 11:14, *.plus.pl

Za darmo ? Czy trzeba dać 1000 zł miesięcznie i 1500 zł aby grał w podstawie ? Dopóki nie będzie selekcji nowobogackich paralitów których rodzice wymarzyli sobie że w rodzinie będzie drugi Lewandowski .... choć Lewy wytrenował sukces .... w Legii nie będzie dobrej młodzieży bo jeden z 10000 tych co teraz przyjdzie za hajs taty czy mamy dojdzie do rezerw 2 drużyny..... prawdziwi piłkarze biegają od 5 roku życia na orlikach że zdartą piłką dziurawych turfach i głodni bo nie chce im się wracać do domu na obiad bo piłka od świtu do nocy... tu są talenty a nie cudaki których tatuś przywozi merolem za 1000000 ...

odpowiedz
Mamut - 05.06.2022 / 00:05, *.t-mobile.pl

@Śmichy po pachi a wybuchi po dachi: dokładnie, tatuś płaci i wymaga aby miernoty wyszła gwiazda

odpowiedz
Mamut - 03.06.2022 / 16:17, *.t-mobile.pl

Dziewczynki urodzone 2003r? 19 lat

odpowiedz
McA - 03.06.2022 / 16:43, *.tpnet.pl

Najładniejszy wiek.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.