Grzegorz Kulka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Gala Energa Basket Ligi: Legioniści wyróżnieni

Fumen, źródło: Legionisci.com

Wczoraj odbyła się Gala Energa Basket Ligi, która wieńczyła sezon. Uhonorowano zawodników i zawodniczki w najwyższej klasie rozgrywkowej, pogratulowano najlepszym drużynom w Polsce, a także podziękowano sponsorom. W gronie wyróżnionych znaleźli się także legioniści - Grzegorz Kulka, Robert Johnson i Łukasz Koszarek.

Legioniści zostali wyróżnieni w kategoriach
Największy postęp: Grzegorz Kulka
Najbardziej spektakularny rzut: Robert Johnson
Najbardziej wytrwały zawodnik: Łukasz Koszarek
Złote usta Energa Basket Ligi: Łukasz Koszarek

Ponadto nagrodę za II miejsce w minionym sezonie otrzymała Legia Warszawa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.