fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Cavrić blisko Legii

źródło: meczyki.pl

Aleksandar Cavrić zostanie zawodnikiem Legii Warszawa - poinformował Tomasz Włodarczyk z meczyki.pl. Klub dopina ostatnie szczegóły transferu. Z piłkarzem spotkał się Kosta Runjaić, który specjalnie w tym celu pojechał do Belgradu. Cavriciem zainteresowana poważnie była Crvena zvezda Belgrad, ale strony nie osiągnęły porozumienia.

28-letni serbski skrzydłowy od 2016 roku występuje w Slovanie Bratysława. Jego kontrakt wygasa w czerwcu Wcześniej grał m.in. w KRC Gent, Aarhus GF, Banacie Zrenjanin i OFK Belgrad. W zakończonym niedawno sezonie wystąpił w sumie w 42 spotkaniach, zdobył 4 bramki i zanotował 3 asysty.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
Kibic - 11.06.2022 / 22:37, *.net.pl

Statystyki z kariery i warunki fizyczne podobne do Wszołka, będzie pożytek z niego powodzenia ! Legia Mistrz

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 11.06.2022 / 12:38, *.cyfrowypolsat.pl

Ale niesamowita skuteczność. To dopiero będzie kocur.

odpowiedz
Kurak (L) - 10.06.2022 / 20:07, *.centertel.pl

Za pierwszym razem na szybko myślałem że Klafuric blisko Legii... Ufff. xD

odpowiedz
Arek - 10.06.2022 / 19:50, *.t-mobile.pl

Kolejny serbski ić.

odpowiedz
:o) - 10.06.2022 / 19:01, *.chello.pl

Ten nabór to jak do wojska za cara... Co siódmy z wioski idzie.

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 10.06.2022 / 14:02, *.play-internet.pl

Słowacy jakiś czas temu doje....nam w kwalifikacjach, także przychodzi z ligi silniejszej,buhaha

odpowiedz
Hiszpan - 10.06.2022 / 11:44, *.play-internet.pl

Szkoda że Kuchy nie wraca. Może grać na szpicy, skrzydle, prawej obronie. Chłopak z L w sercu.

odpowiedz
Adam - 11.06.2022 / 04:09, *.chello.pl

@Hiszpan: I miłością do sprzedawania szczegółów z szatni.

odpowiedz
Hiszpan - 11.06.2022 / 04:13, *.telnaptelecom.pl

@Adam: Tego nie wiem. Ale wypruwał żyły na boisku .

odpowiedz
Wiesz łatwo się mówi - 11.06.2022 / 10:40, *.vectranet.pl

@Adam: udowodnij to ,nie mówię ,że tak nie było ale łatwo się mówi

odpowiedz
Góral - 10.06.2022 / 11:08, *.t-mobile.pl

Rezerwowy z ligi słowackiej, brać!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Kalarepa - 10.06.2022 / 09:56, *.nile-online.net

No name. Ogóras. Bez historii.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 10.06.2022 / 09:53, *.chello.pl

No name, który jest do wzięcia za free. Koło Wszołka to on nawet nie stał, więc nie wiem po co on nam /

odpowiedz
K - 10.06.2022 / 06:32, *.t-mobile.pl

Jest serbem…

odpowiedz
ZenekL3 - 10.06.2022 / 01:14, *.chello.pl

Dobry technicznie, dość mobilny ale strasznie nieskuteczny, nawet te bramki co strzela to często jakieś rykoszety. Ewidentnie może być co najwyżej pomocnikiem na prawdę dobrego napastnika, dziwi trochę niewielka liczba asyst. Z pewnością zakup pod trenera i system 4-4-3 albo coś ala w podobie. No cóż na dziesiątą drużynę Ekstraklapy i to całkiem gołą musi wystarczyć.

odpowiedz
Vuko - 10.06.2022 / 04:53, *.tpnet.pl

@ZenekL3: te znawca, bez bramkarza grac nie mozna a ty 11 w polu wystawiasz....

odpowiedz
SEBO(L) - 10.06.2022 / 05:03, *.centertel.pl

@Vuko: ofensywnie, futbol na "tak"... ;)

odpowiedz
ZenekL3 - 10.06.2022 / 12:46, *.chello.pl

@ZenekL3: No trochę przyatakowałem ale trzeba coś robić żeby ta gra nie wyglądała tak żałośnie ja w minionym sezonie kiedy pojedyncza i niespecjalnie ciekawa akcja ofensywna była wydarzeniem komentowanym w ONZ. Musze zmienić na 4-3-3 ale niechętnie.

odpowiedz
SEBO(L) - 10.06.2022 / 15:06, *.centertel.pl

@ZenekL3: rozłóż akcenty na bardziej defensywne ustawienie, może 4-5-2...;) ?

odpowiedz
ZenekL3 - 10.06.2022 / 21:26, *.chello.pl

@SEBO(L): Defensywa to jest dobra na mecz z Belgią :).

odpowiedz
SEBO(L) - 10.06.2022 / 22:34, *.centertel.pl

@ZenekL3: defensywa tak,ale nie stojące i dziurawe krzaki i patyki. W tym gąszczu niemrawego chrustu nie pomogłoby nawet 14-5-2... :DD

odpowiedz
Mariot85 - 10.06.2022 / 00:07, *.cyfrowypolsat.pl

Liczby przemawiają za!Nie ma co buhaha

odpowiedz
SEBO(L) - 09.06.2022 / 22:07, *.centertel.pl

We wcześniejszych 5 sezonach zdobył około 30 goli i miał trzydzieści kilka asyst,rekordowy sezon 5 lat temu- 13 goli w 26 meczach. Nie można cudów od niego oczekiwać. O ile można oczekiwać czegokolwiek...

odpowiedz
SEBO(L) - 09.06.2022 / 21:47, *.centertel.pl

Będzie pochwała ode mnie - piłkarz z kraju,który wiadomo,gdzie można znaleźć na mapie. To ostatnio nie było oczywiste. I to tyle.
Chłop najlepszy czas dla piłkarza (grał tam już, gdy miał 22 lata) spędził na Słowacji,nie ma już w zasadzie potencjału sprzedażowego w przyszłości,i dawał konkret liczbowy drużynie co... szósty mecz... Mam z dawnych lat odpowiednika dla niego - Rudi Gusnič,pamiętacie go? W zeszłym sezonie udało się utrzymać, nie udało się spaść. Cieszmy się tym,co jeszcze mamy...

odpowiedz
Maverick - 09.06.2022 / 21:45, *.vectranet.pl

4 bramki plus 3 asysty.Czyli w punktacji kanadyjskiej 7 pkt.Te 7 pkt.na 42 mecze,czyli średnia wychodźi 1 pkt:asysta bądź bramka na 6 meczy.Bilans na poziomie naszego wybitnego snajpera Lopeza.Podobne cyferki miał Novikovas albo nawet i lepsze,to się go pozbyto.Nie dziwne ze Crvena Zvezda zrezygnowała z transferu Cavricia.Uważam ze nawet lepszym grajkami byli by obaj skrzydłowi z Lecznej:Wedrychowski oraz Lokilo.Przynajmniej znają już ligę polska.A ten będzie się jej uczył.
Jeśli legia będzie ściągać takich zawodników to max.środek tabeli.

odpowiedz
Bez szału - 09.06.2022 / 21:45, *.206.44

Liczby nie powalają i to w Slovanie…

odpowiedz
Zgred - 09.06.2022 / 21:22, *.02.net

Blisko napisali ... może na łyżwach był na Torwarze

odpowiedz
Sebas L - 09.06.2022 / 21:02, *.t-mobile.pl

Wkoncu jakiś porządny grajek może do nas zawita ...oby

odpowiedz
Milan - 09.06.2022 / 21:39, *.chello.pl

@Sebas L: Porządny grajek? Po czym wnosisz? Słabe liczby, w żadnym klubie nie błyszczał, ostatnie lata w słabiutkiej lidze słowackiej.

odpowiedz
@Milan - 09.06.2022 / 21:44, *.190.167

@Milan: Luquinhas mial 2 razy gorsze liczby niz on. Moze zacznij ogladac mecze a nie oceniac pilkarzy na podstawie wikipedii.

odpowiedz
Le Ja - 10.06.2022 / 01:04, *.orange.pl

@@Milan: 2 razy słabsze, w 3 razy mocniejszej lidze portugalskiej...

odpowiedz
tommy - 10.06.2022 / 20:53, *.toneticgroup.pl

@@Milan: to na jakim kanale ogladales lige slowacka?

odpowiedz
Misiowaty - 09.06.2022 / 20:58, *.orange.pl

Pożyjemy zobaczymy, tak samo było z Tibą, niby był blisko a na końcu wyszło jak wyszło. Także z nowinkami transferowymi trzeba ostrożnie.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 09.06.2022 / 22:27, *.plus.pl

@Misiowaty: tylko Tiba jest starszy od niego i wyszły problemy podczas badania. Gdyby podpisali umowę taką jak chciał i złapał kontuzje to każdy by krzyczał na JZ, że tak samo gówno warty dyrektor jak i kucharski.

odpowiedz
Jurek - 09.06.2022 / 23:00, *.inetia.pl

@Misiowaty: Ty chyba żartujesz z tym Tibą ? Na kiego wała nam kolejny szrot ?

odpowiedz
Arek - 09.06.2022 / 23:40, *.tpnet.pl

@Jurek: ale może najpierw byś przeczytał co rzeczywiście napisał, a dopiero potem brał się za odpisywanie.

odpowiedz