Daniel Kołodziejczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Zbiórka dla trenera Kołodziejczyka

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Były szkoleniowiec siatkarzy Legii Daniel Kołodziejczyk, który prowadził stołeczny zespół w latach 2017-2019 i dotarł z nim do finału batalii o pierwszą ligę, uległ w niedzielę 12 czerwca bardzo poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu i potrzebuje pomocy.

Naprędce na portalu zrzutka.pl uruchomiono zbiórkę pieniędzy na rehabilitację ekstrenera legionistów. Wszyscy, którzy chcieliby się w nią włączyć, proszeni są o dokonywanie wpłat za pomocą tej strony.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.