fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Robert Pich zostanie piłkarzem Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com, Przegląd Sportowy

Robert Pich wkrótce powinien zostać ogłoszony piłkarzem Legii Warszawa. 33-letni Słowak trafi do stołecznego klubu jako wolny zawodnik, ponieważ w czerwcu wygasł jego kontrakt ze Śląskiem Wrocław.

W poniedziałek Pich stawił się w Legia Training Center. Pomyślnym przejściu testów medycznych i po podpisaniu kontraktu wyruszy z drużyną do Austrii.



Robert Pich
ur. 12 listopada 1988, Svidník (Słowacja)
Wzrost / waga: 173 cm / 68 kg
Pozycja: pomocnik

Kariera:
MŠK Tesla Stropkov (juniorzy) (Słowacja)
2007/08-(j) 2008/09 SK Slavia Praga (Czechy)
(w) 2008/09 FO ŽP Šport Podbrezová (Słowacja)
2009/10- (j) 2010/11 FK Dukla Bańska Bystrzyca (Słowacja)
(w) 2010/11-(j) 2013/14 MŠK Žilina (Słowacja)
(w) 2013/14(j) 2015/16 Śląsk Wrocław
(j) 2015/16 1.FC Kaiserslautern (Niemcy)
(w) 2015/16 Śląsk Wrocław
(j) 2016/17 1.FC Kaiserslautern (Niemcy)
(w) 2016/17-2021/22 Śląsk Wrocław

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (150)

+dodaj komentarz
ikerrr93 - 21.06.2022 / 18:17, *.151.167

stary słowak i może xD

odpowiedz
Piorun - 21.06.2022 / 18:15, *.orange.pl

Nawet Radomiak przeprowadza ciekawsze transfery. Dno.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 21.06.2022 / 17:42, *.plus.pl

Tak to jest jak trener mówi po niemiecku a dyrektor po polsku a prezes/wlasciciel się wypowie po okienku transferowym że jest zbilansowany skład i ogólnie super, Pich jest szybszy od Kastratiego, starszy to bardziej doświadczony a w ogóle to trenerem na lata miał być Magiera i Papszun ale to Kosta będzie trenował tyle co Ferguson w Man Utd :D hahaha

odpowiedz
Arek - 21.06.2022 / 17:40, *.tpnet.pl

Jak tam eksperty widzicie ten transfer? Bo wcześniej przy jakimś newsie o nim napisałem, że będą z Jasurem rywalizować, kto się pierwszy rozsypie. Tylko, że, z tego co słychać, Jasur cały czas trenuje.

odpowiedz
Staszek Levy - 21.06.2022 / 17:31, *.plus.pl

I tak będzie lepszy niż Kastrati i Skibicki :) jeszcze Sobota i Mączyński są do wzięcia hehehe

odpowiedz
Kolega po szalu - 21.06.2022 / 17:34, *.plus.pl

@Staszek Levy: były plotki też o tym że interesował nas Golla na szczęście to tylko plotki chociaż...?

odpowiedz
13 - 21.06.2022 / 17:07, *.204.37

Uwielbiam lament lamusów, pipuniek, paziów itp etc i tym podobnych pajaców.

odpowiedz
sochaczew444 - 21.06.2022 / 17:02, *.interkam.pl

Stajemy sie takim Gornikiem Leczna lub nizej bo oddaja Praszelika potem Wlodarczyka teraz Kochalski a walczymy o Picha Tibe co lata swietnosci maja za soba.Wzieli Koste co pewnie jeszcze ze dwoch 34latkow sobie zazyczy a mlodziez.....mlodziez w Pogoni Lechu Cracovii

odpowiedz
majusL@legionista.com - 21.06.2022 / 16:54, *.174.42

Ale patologia !!! Oddajemy młodych- bierzemy starych i kulawych . Dramat.

odpowiedz
lol - 21.06.2022 / 16:33, *..

zbroimy sie !!!!!!

odpowiedz
Paco - 21.06.2022 / 14:25, *.190.43

To jest kasztan , czym się jaracie , kudłaty buduje solidnego średniaka . Co za upadek

odpowiedz
Stul pysk - 21.06.2022 / 15:37, *.plus.pl

@Paco : spację stawia się po znakach interpunkcyjnych, a nie przed. Kasztanie.

odpowiedz
olew - 21.06.2022 / 16:47, *.vectranet.pl

@Stul pysk: stawia się różnie, grajek interesujący, LEGIA MISTRZ !

odpowiedz
ZenekL3 - 21.06.2022 / 12:46, *.chello.pl

To będzie milowy krok w kierunku Brukobetonizacji Legii Warszawa.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 21.06.2022 / 11:51, *.cyfrowypolsat.pl

Chłop ma 33 lata i biologii nie oszuka. Drugiej młodości nie przeżyje. W tym wieku to już jest równia pochyła i może być tylko gorzej. Jeżeli teraz gral piach to co będzie za pół roku?

odpowiedz
Mateusz z Gór - 21.06.2022 / 11:47, *.orange.pl

Legia chciała go od zawsze, dopięła swego kiedy jest już stary...

odpowiedz
Darex1916 - 21.06.2022 / 11:32, *.virginm.net

33 letni Słowak, to są te transfery?
Kolejny sezon stracony.

odpowiedz
Ddc - 21.06.2022 / 16:30, *.centertel.pl

@Darex1916: popłacz się i wróc jak będzie sukcesu kibicu

odpowiedz
tekken (L) - 21.06.2022 / 10:46, *.230.92

Może być. Weźcie jeszcze Młodego Kosę (rozwiązał kontrakt z Motorem), może grac na każdym skrzydle przyda się. Coś dla nas kibiców tez powinno być.

odpowiedz
farba 82 - 21.06.2022 / 12:47, *.play-internet.pl

@tekken (L): Skąd mają wziąść kasę na transfery nikt inny nie przyjdzie trzeba się z tym pogodzić

odpowiedz
tekken (L) - 21.06.2022 / 13:30, *.230.92

@farba 82: Ja się z tym godzę, dlatego piszę kogo chce w Legii i staram się realnie patrzeć.

odpowiedz
1234 - 21.06.2022 / 13:53, *.t-mobile.pl

@tekken (L): Kuba już nic w drugiej lidze nie pokazywał, to co dopiero w ekstraklasie. Z całym szacunkiem dla niego ale jemu zależy już tylko na tym żeby gdzieś pozarabiać pieniądze a nie na tym by trzymać wysoki poziom sportowy.

odpowiedz
targówek - 21.06.2022 / 09:52, *.orange.pl

Panie dyrektorze Zieliński , a ja panu wierzyłem
To nie są Wigry Suwałki
Idż pan w ch..... !!

odpowiedz
Jak to było? - 21.06.2022 / 09:50, *.plus.pl

Emeryci i renciści to są sami ……..

odpowiedz
jasiek - 21.06.2022 / 08:41, *.play-internet.pl

Jeszcze tylko Vasiliev z Tallina, Arek Piech do ataku i Rzeźniczak i ruszamy na podbój Europy.

odpowiedz
iiii - 21.06.2022 / 15:26, *.interkam.pl

@jasiek: i Baskirov z Lubina

odpowiedz
Pawciu - 21.06.2022 / 07:17, *.mm.pl

W Slasku sie wyroznial, w Legii jak wielu innych zostanie/bedxie sredniakiem ale przynajmniej pare lat gra w Polscr i doskonale wie czym jest Legia i jakie sa tu wymagania

odpowiedz
1234 - 21.06.2022 / 13:54, *.t-mobile.pl

@Pawciu: 5 lat temu się wyróżniał!

odpowiedz
Ju(L)ius - 21.06.2022 / 05:58, *.vectranet.pl

Upić to się trzeba, żeby te wasze komentarze przeczytać... Ciągle płacz i lament... Jak stare zrzędliwe baby...

odpowiedz
Przemo - 21.06.2022 / 07:41, *.201.80

@Ju(L)ius: Są ku temu podstawy:-)

odpowiedz
mirek - 21.06.2022 / 09:23, *.centertel.pl

@Ju(L)ius:
wyniki ostatniego sezonu czynią te narzekania niezrozumiałymi? nie bądź osłem!!! mieliśmy najsłabszą kadrę od niepamiętnych czasów, teraz mamy jeszcze trochę słabszą czego ty nie rozumiesz?

odpowiedz
olew - 21.06.2022 / 09:31, *.vectranet.pl

@Ju(L)ius: To jest od lat ściana śmiechu, tutaj każdy jest Guardiolą, póki co terminującym w Biedrze, no ale nosi buławę w .... Ciekawym rysem jest nienawiść do Legii, jej grajków, trenerów , właściciela, no taki syndrom frankowicza z Gołdapi, z całym szacunkiem dla Gołdapian...

odpowiedz
Lopez - 21.06.2022 / 05:53, *.tpnet.pl

Transfery do walki o utrzymanie narazie...

odpowiedz
Mierda Humana - 21.06.2022 / 03:03, *.net.ar

Trzeba się upić, bo na trzeźwo przyjmować takich newsów się nie da. Miodupski robi z Legii jakieś przytulisko dla upadłych aniołów ekstraklapy, z Tibą nie wyszło, bo za bardzo zużyty, to przyjdzie następny weteran do odcinania kuponów. To chyba fanaberia Runjaicia, bo już miał go kiedyś pod swoimi skrzydłami, tyle, że przez 8 lat wiele wody w Wiśle upłynęło, a gostek już młodszy nie będzie. Mam nadzieję, że do wzmocnienia rywalizacji, a nie jako pewny wybór w podstawie.

odpowiedz
ZenekL3 - 21.06.2022 / 00:55, *.chello.pl

Ch..j, d..pa, kamienie i do tego jeszcze Pich.

odpowiedz
robert60 - 21.06.2022 / 00:24, *.174.207

Absurdalny transfer. Nie dający nic na przyszłość. Koncepcja budowania drużyny jak w Warcie czy Górniku Łęczna oparta na starych wyjadaczach, którzy będą walczyli o bezpieczne miejsce w tabeli? I czekanie nie wiadomo na co? Przecież Mioduski nie wyłoży za rok czy dwa więcej kasy bo nie ma... Chyba, że chodzi o dotrwanie aż pojawi się nowy właściciel? Oby tylko zdążył, bo potem będzie jak na Konwiktorskiej....

odpowiedz
Olo - 21.06.2022 / 02:10, *.plus.pl

@robert60: Akurat na Konwiktorskiej obecnie zero długów, a wręcz niezła sytuacja finansowa. Słaby przykład...

odpowiedz
Bolek - 21.06.2022 / 00:21, *.58.90

Ale zobaczycie, on się broni liczbami i nam też te liczby zapewni. Przecież w tym sezonie tylko Ekstraklasa, wystarczy

odpowiedz
Wolfik - 21.06.2022 / 00:15, *.mm.pl

Cóż...to jest Miś na miarę naszych obecnych możliwości.

Było się pozbywac Cholewiaka? Ten przynajmniej biegał....

odpowiedz
robson - 21.06.2022 / 00:03, *.chello.pl

ale bieda

odpowiedz
Dezerter - 20.06.2022 / 23:53, *.t-mobile.pl

To i tak będzie ,,najlepszy,, transfer...

odpowiedz
Władeczek - 20.06.2022 / 23:33, *.vectranet.pl

Europo drżyj faken!

odpowiedz
shai - 20.06.2022 / 23:15, *.centertel.pl

Ja się dziwię ludziom, że się dziwią... Za Mioduskiego nigdy dobrze nie będzie, nigdy! Jedyne światełko w tunelu za Mioduskiego to nadjeżdżający pociąg ekspresowy :(

odpowiedz
Ding - 20.06.2022 / 23:07, *.play-internet.pl

Przykro patrzeć, jak Zielu rozmienia na drobne swoją legendę jako słup Mioduskiego

odpowiedz
(L)eon - 20.06.2022 / 23:07, *.com.pl

Staropolskie przysłowie" Kto nie ma miedzi, ten na du..ie siedzi " sprawdza się dziś w 100%. I tyle w temacie.
A miedzi " nie ma i nie będzie". Zostaje walka o przetrwanie, jakieś wyższe loty , to może za dekadę, przy korzystnych zmianach właścicielskich i odrobinie szczęścia. W historii Legii bywały już okresy ponad dwóch postnych dekad, świetnie pamiętam.
Dla pokrzepienia serc przypominam - po wojnie nigdy nie spadliśmy z najwyższej rozgrywkowej, nie ma drugiego takiego klubu w Polsce.

odpowiedz
Carrington - 20.06.2022 / 23:36, *.tpnet.pl

@(L)eon: Jest jeszcze jedno przysłowie '' Pieniądze to nie wszystko '' . Ambicja - piłkarze powinni ją mieć , a jak nie mają to Trener powinien im ją narzucić . Myślę , że są w historii przykłady , że bez ogromnych/dużych nakładów też można zbudować formę i stanąć na podium , najwyższym zresztą . Gramy jak zwykle o Mistrza , trudna sytuacja nie może nas zmienić , nie z nami te numery (przetrwanie to za mało) . Byle by nie grać jednym wysuniętym napastnikiem (defensywnie) : dwóch napastników ma być , inaczej popadniemy w jeszcze większy kryzys . Ciułanie punktów jest zgubne . Może Trener poprowadzi drużynę ofensywnie , zobaczymy . Oby !

odpowiedz
Zlb - 20.06.2022 / 22:42, *.t-mobile.pl

Panowie skąd ten płacz nagle?Czego się spodziewaliście?Niestety brak Naszej zdecydowanej reakcji na to co wyprawia Nasz prezes doprowadziła do katastrofy!Czas Bracia na LEGIA TO MY...

odpowiedz
Darek - 20.06.2022 / 23:13, *.chello.pl

@Zlb : Dokładnie.Przyglądamy się biernie jak klub upada.Najpierw kupimy karnety na nowy sezon a później podzielimy losy milicyjnego klubu z Krakowa.
Mioduski mógłby wydać książkę jak w 5 lat doprowadzić klub do upadku.

odpowiedz
Milan - 20.06.2022 / 23:19, *.co.at

@Zlb : Bojkotujemy karnety, nie ma innej drogi

odpowiedz
Zlb - 20.06.2022 / 22:36, *.t-mobile.pl

Nie no petarda wzmocnienie!Kogo ma zastąpić?Perkharta czy Wszołka?₩Panie Rjuniac na bank Pan się będzie podpisywać pod wszystkimi transferami?

odpowiedz
S3p - 20.06.2022 / 22:36, *.centertel.pl

O jprd

odpowiedz
Alex Bielany - 20.06.2022 / 22:29, *.172.21

A na co ten stary dziad? To juz lepiej Kosecki niech wroci albo Kuchy

odpowiedz
Hiszpan - 20.06.2022 / 22:45, *.telnaptelecom.pl

@Alex Bielany : Aż się boję że Panu Jackowi zamarzy się doświadczony team Trałka-Mączyński-Gol

odpowiedz
Szrot kur...a szrot - 20.06.2022 / 22:26, *.157.171

Tzn. solidny ligowiec

odpowiedz
Ursus - 20.06.2022 / 22:25, *.centertel.pl

Serce boli jak patrzę co oni robią z naszą ukochaną LEGIA powinniśmy sie liczyć w europie walczyc o puchary a nie o utrzymanie MAM DOŚĆ TYCH RZĄDÓW

odpowiedz
Artur Kuczyński - 20.06.2022 / 22:18, *.96.102

Miodalski to bankrut, Krzysiek Stano Stanowski pisał już o tym dawno to psy na nim tu wieszali.
A ten ligowy wyjadacz w sam raz do walki o utrzymanie, bo do tego Miodelas gołodupiec nieudacznik doprowadził.

odpowiedz
Daszka - 20.06.2022 / 22:14, *.chello.pl

Klasyczny miodowy transfer. Dożyliśmy czasów, że średniak (umiejętności + wiek) ma uchodzić za wzmocnienie. Szkoda dalszych słów na tę naszą legijną mizerię...

odpowiedz
Legion - 20.06.2022 / 22:07, *.chello.pl

I to mają byś wzmocnienia po KATASTROFALNYM sezonie!!?? Mioduski weź ty wreszcie wyp...........j z naszej Legii!!!!!! Ja zupełnie nie rozumiem niektórych wpisów tu, że "to będzie sezon przejściowy", albo że "za 3-4 powalczymy o mistrzostwo". Przecież patrząc na tendencję, to za 3-4 lata to my powalczymy, ale o utrzymanie, i tym razem już niekoniecznie z sukcesem. Po następnym sezonie bez pucharów to niby z jakich pieniędzy my mamy zrobić drużynę na mistrzostwo? Albo kogo sprzedać za duży hajs? Misztę? Skibickiego? Ciepielę? No żart chyba.Teraz mamy sezon bez pucharów i za wszelką cenę trzeba się zakwalifikować do przyszłorocznych, a nie żadne "przeczekanie".

odpowiedz
lub2003 - 20.06.2022 / 22:01, *.comcast.net

Po transferach, a raczej ich braku, widac ze z forsa jest bardzo krucho.

odpowiedz
SEBO(L) - 20.06.2022 / 21:58, *.centertel.pl

Nie zmieniam zdania od kilkunastu miesięcy-
CAŁOROCZNY WAKACYJNY KLUB SENIORA LEGIA MA SIĘ DOBRZE (CAŁY CZAS) !

odpowiedz
Juras - 20.06.2022 / 21:55, *.plus.pl

O świetnie, w 32 meczach na skrzydle i w pomocy miał nawet 1 asystę (JEDNĄ!!!!!!!)

odpowiedz
:) - 20.06.2022 / 21:43, *.plus.pl

Cóż jako zmiennik może byc

odpowiedz
iiii - 20.06.2022 / 21:47, *.interkam.pl

@:): taaaa Skibickiego chyba hehe

odpowiedz
Men - 20.06.2022 / 21:32, *.vectranet.pl

Robert, idź do domu. To nie jest klub dla starych piłkarzy. Starych, przeciętnych piłkarzy.

odpowiedz
sochaczew444 - 20.06.2022 / 21:27, *.interkam.pl

Sadze,ze ze słow Zielinskiego o "odchudzaniu " kadry nalezy sie spodziewac odejscia kogos z czworki Josue Mladen Nawrocki Wieteska!

odpowiedz
Legia - 20.06.2022 / 21:55, *.play-internet.pl

@sochaczew444: raczej kharatin, kastrati, lopes,

odpowiedz
Prion - 20.06.2022 / 22:30, *.interkam.pl

@Legia: myślę,że na żadnego nie znajdzie się chętny. Lopes pół roku dogra odejdzie darmo. Kastrati i Charatin chyba za mało grali by nawet za pół banki odejść.no chyba że rozwiążą kontrakty i będą za free

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 20.06.2022 / 21:25, *.19.184

Liczyłem raczej na wiadomość Pich nie dla Legii. No cóż obym się mylił.

odpowiedz
ras4 - 20.06.2022 / 21:22, *.vectranet.pl

było słabo teraz będzie jeszcze śmiesznie

odpowiedz
iiii - 20.06.2022 / 21:50, *.interkam.pl

@ras4: u nas jak nie na ostatnia chwile miliony to teraz odpady kolejne okienko to juz chyba tylko handel i gra tym kto jeszcze zostanie.Kostia gdzies ty sie wpakowal

odpowiedz
arek - 20.06.2022 / 21:14, *.chello.pl

Odeszli: Wszołek, Pekhart i Verbić, jest poważne ryzyko utraty Jozue. Przyszli stary Pich i Kramer. My się wzmocniliśmy? Zieliński idiota ogłosił że koniec wzmocnień. Najsłabszą kadrę co najmniej od pół wieku mieliśmy w poprzednim sezonie. Teraz będziemy mieli jeszcze słabszą?

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 20.06.2022 / 21:14, *.play-internet.pl

Extraklapowy wyjadacz

odpowiedz
onomatopeja22 - 20.06.2022 / 21:13, *.interkam.pl

Zielinski mowi ze teraz zmniejszanie kadry heheh czyli Josue out Muci out i pewnie Miszta

odpowiedz
bizon - 20.06.2022 / 21:05, *.orange.pl

O rany, co za transfery... Zielu miał budować PERSPEKTYWICZNĄ drużynę, a póki co ściąga za darmo już prawie emerytów. W dodatku przepłaconych. Gdzie jest MŁODZIEŻ? Co sezon to samo...

odpowiedz
Tombo - 20.06.2022 / 21:04, *.centertel.pl

Rocznik Roberta Lewandowskiego, tylko trochę młodszy ;)

odpowiedz
K(L)uczbork - 20.06.2022 / 20:59, *.242.194

A gdzie jest obiecany transfer Bartosza Rymaniaka ?

odpowiedz
iiii - 20.06.2022 / 21:03, *.interkam.pl

@K(L)uczbork : chodza sluchy ze Kosa jest chetny i Jacek jest na tak.No a pomocnikiem ma byc Evgeniy Baskirov notabene tez bez klubu hahaha

odpowiedz
Bez pośPichu - 20.06.2022 / 20:58, *.tpnet.pl

Rosołka trza dać na atak , niech on i Blaz nastrzelają mnóstwo goli , a na skrzydło powołać KUCHEGO ! On by się zgodził , nawet za małe pieniądze . Nie rozumiem , dlaczego Kosta ani Zielu nie są zainteresowani powrotem Kucharza . Wszystkim , którzy zakpią z tego pomysłu odpowiadam krótko : jesteście niemądrzy .

odpowiedz
detts - 20.06.2022 / 21:17, *.chello.pl

@Bez pośPichu:
ty jesteś durniem!!! Kuchy nawet w Pogoni był wiosną tylko zmiennikiem. O co ty chcesz grać? Już nawet kibicom tego klubu śni się tylko średniactwo... nawet i to Mioduski "osiągnął"

odpowiedz
Bez pośPichu - 20.06.2022 / 21:31, *.tpnet.pl

@detts: Odwrotnie leszczu - to ty jesteś durniem , a ja myślę konstruktywnie . Kosta go lekceważył , ale to nic nie zmienia , Kuchy trzyma poziom (nie tylko piłkarski zresztą) .

odpowiedz
Remek - 20.06.2022 / 20:57, *.orange.pl

Gościu przychodzi żeby pare złotych na piłkarska emeryturę zarobić.
Te transfery to jakaś parodia.
Bo tak katastrofalnym sezonie powinna być prawdziwa rewolucja.
Nie chce krakać ale zapowiadają się bardzo chude lata.

odpowiedz
ferds - 20.06.2022 / 20:55, *.chello.pl

rocznikowo to są 34 lata. Dużo!!! Będzie grał u nas jesienią a nie wiosną 2022, 34 lata. To dobry gracz , ale... to ma być tabudowa drużyny żeby co rok robić 2-3 wzmocnienia? Przy takich wzmocnieniach to co rok będzime budować drużynę od początku, tym bardziej że na to nałożą się odejścia młodych, którzy chcą odejść i można na nuch zarobić. W ten sposób to ciągle co runda będzię 8 "do", 8 out. Zieliński jak poprzednicy, co innego gada co innego robi.

odpowiedz
olew - 20.06.2022 / 20:51, *.vectranet.pl

Witam !!! Powodzenia w najlepszej polskiej drużynie ! a to zawsze była jest i będzie LEGIA !!! Brawo Legia !

odpowiedz
Kibic - 20.06.2022 / 21:05, *.net.pl

@olew: Witamy w Legii powodzenia, narazie nie ma co narzekać, zobaczymy co pokaże przez te dwa lata, dobry piłkarz. Ważne ze pasuje do koncepcji trenera

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 20.06.2022 / 20:46, *.play-internet.pl

Aha, transfer Picha to na razie koniec WZMOCNIEŃ................ wypowiada się dla PS Jacek Zieliński - buhahahahahahaha. Czyli ani Baku, ani innego skrzydłowego nie zobaczymy... Napastnika to pół nie mamy, chyba, że Kramer odpali...

odpowiedz
iiii - 20.06.2022 / 20:50, *.interkam.pl

@Trener Bramkarzy: teraz poleca w druga strone i opchna Miszte i Josue

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 20.06.2022 / 20:43, *.play-internet.pl

Przypominam peany.. jak Zieliński przychodził za Kucharskiego.. Ajajajajaj Jacek Legijne DNA itp... Te transfery to żart.. Hładun w prawie spadkowiczu nie grał, nie umie grac na przedpolu... na linii lepiej ale gdzie u do Strebingera... Ale Pich to szczyt , chyba , ze do II druzyny jako mentor... Zmierzamy na dno sportowo, ambicjonalnie i organizacyjnie.. Od Miodka, przez Scouting ... Kucharski to chociaz FM odpalił i próbowal jakieś talenty znajdować, a Jacek widze to na bakier z komputerem jest... Dramat, Degrengolada Dziadostwo...

odpowiedz
Byniu - 20.06.2022 / 20:55, *.vectranet.pl

@Trener Bramkarzy: Człowieku on nie operuje swoimi środkami i jest tylko pracownikiem klubu.Niestety z pustego to nawet Zieliński z legijnym DNA nie naleje.On może co najwyżej w ramach budżetu operować.Myślę,że młodzi powinni dostawać zdecydowanie częściej szansę.Trzeba ich ogrywać .Przyszłość należy do nich,a Legia i tak raczej świata nie zawojuje przez następne lata,a z tych młodych może kilku się wybije

odpowiedz
iiii - 20.06.2022 / 21:00, *.interkam.pl

@Trener Bramkarzy: Jacek to taki dobry wujek co wzial te posade bo tak jakby zlapal pana Boga za nogi..gosc bez znajomosci jezyka kontakto nawet w Polsce bez pojecia o wylawianiu talentow.ot taki wujek Jacek heheh.a to ze sprowadza Picha i Hladuna heheh no kto z was bedac przecietnym kopaczem nie skorzystalby z oferty badz co badz duzego klubu w Polsce

odpowiedz
arek - 20.06.2022 / 21:04, *.chello.pl

@Byniu:
Jak każdy dyrektor sportowy. Każdy jest tylko pracownikiem klubu. Po co bredzi o budowie drużyny i stabilizacji skoro zbiera ludzi na rok do gry. Pich ma 34 lata. A pozostańmy poza problemami budżetowymi, po co nam Hładun? Będziemy cały rok grali tylko w Polsce. Jest już ograny Miszta, są dobrzy Tobiasz i Kochalski, bo jak wiadomo my potrafimy wychowywać tylko bramkarzy. A dlaczego Hładun, przecież Zieliński mówił że postawimy na młodych bramkarzy, że z bramka to nie priorytet, priorytet to ofensywa.... ano dlatego, że Hładun był wolny i tyle sensu tego tranferu. Mamy kolejnego idiotę na stanowisku dyrektora sportowego.

odpowiedz
onomatopeja22 - 20.06.2022 / 21:11, *.interkam.pl

@arek: ja tez sie zastanawiam.Okej pogonili Strebingera bo nie chcial byc 2 bramkarzem wiec po co kolejnego brali jak jest Miszta i Tobiasz i to jakos rozwiazuje problem mlodziezowca.no ale co Hladun liczy grzac ławe?

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 20.06.2022 / 21:20, *.play-internet.pl

@iiii: W punkt niestety... byleby taniej.... i po znajomości... dramat

odpowiedz
iiii - 20.06.2022 / 21:25, *.interkam.pl

@Trener Bramkarzy: no poza Juranovicem to chyba dawno nie trafilismy jakiegos grajka co pokazal klase.Niby jest Celhaka z Mucim uznani za talenty ale na dzis mozna ich postawic na rowni ze Skibickim czyli przecietniacy

odpowiedz
dsasd - 20.06.2022 / 20:43, *.play-internet.pl

ale my nisko upadamy

odpowiedz
chrisSiekierki - 20.06.2022 / 20:31, *.vectranet.pl

Zawodnik całkiem niezły ale szkoda że nie trochę młodszy...

odpowiedz
onomatopeja22 - 20.06.2022 / 20:41, *.interkam.pl

@chrisSiekierki: generalnie zawsze podobala mi sie gra Picha i Soboty na skrzydlach wrocławian no ale to bylo 4-5 lat temu.dzis to zawodnicy moze nie starzy ale juz 33 lata swoje robi

odpowiedz
Mr T - 20.06.2022 / 20:23, *.mm.pl

Jako zmiennik - niech będzie. Mam nadzieję, że to nie jest tranafer do pierwszej 11. Wczoraj w meczu nie zagrał Yashiboev. Wiadomo czemu?

odpowiedz
onomatopeja22 - 20.06.2022 / 20:30, *.interkam.pl

@Mr T: Ludzie czemu piszecie takie bzdury...Legia nie ma kasy co otwarcie mowia,odmawia nam typ z ligi slowackiej., na tak naprawde bedacego zadnym asem Baku nie ma pieniedzy a Wy marzycie o grajkach z pierwszej półki a Picha sadzacie na ławie...w tej sytuacji jakiej znajduje sie klub to taki Pich bedzie gral w podstawie a jego zmienikiem zostanie Skibicki.Jesli jakims trafem wroci Wszolek to drugie skrzydlo bedzie ogarnial z Kastratim lub Rosołkiem.Tak jest prawda

odpowiedz
mirek - 20.06.2022 / 21:08, *.chello.pl

@Mr T:
zmiennik? czyli grać będziemy Skibickiem? Kogo on ma zmieniać na tym skrzydle?

odpowiedz
Mr T - 21.06.2022 / 07:38, *.mm.pl

@mirek: "ludzie" zejdzcie na ziemię. Tu jest LEGIA!

odpowiedz
JACEK ZIELIŃSKI - 20.06.2022 / 20:13, *.interkam.pl

Mocnym echem widze tu odbija sie ten transfer,ale sadze ze ta zlosc bedzie wieksza i to niedlugo.W kuluarch mowi sie,ze jest chetny na Josue i temat jest rozwojowy.Przy braku gotówki jaki sie w Legii w tym roku zrobił to oferta dla klubu rzedu 1.5 2mln euro bedzie przez prezesa zaakceptowana!

odpowiedz
Scyp - 20.06.2022 / 20:06, *.t-mobile.pl

Coraz bardziej przypominamy pewien upadający, milicyjny klub z Krakowa.

odpowiedz
ferds - 20.06.2022 / 21:22, *.chello.pl

@Scyp:
wku.... mnie twoje słowa... i co z tego skoro nie sposób się nie zgodzić

odpowiedz
Zdzicho - 20.06.2022 / 20:04, *.tpnet.pl

Byl klub rencisty a teraz jeszcze emeryta....

odpowiedz
Single malt - 20.06.2022 / 19:59, *.t-mobile.pl

Proszę powiedzcie, ze to nieprawda!Nie, żebym coś miał do Picha,ale to pokazuje, jakie są plany i ambicje naszego klubu!!! Potwierdza się mój sceptycyzm co do Zielińskiego. Będzie klepał to, co mu Mioduski narzuci.

odpowiedz
Wycior - 20.06.2022 / 19:46, *.vectranet.pl

Nie podpisał jeszcze kontraktu, nie kopnął piłki a lament jakby ktoś wam ukradł auto… Jak Sagan wracał kilka lat temu było to samo a potem zachwyty jaki świetny pomysł…

odpowiedz
chrisSiekierki - 20.06.2022 / 20:33, *.vectranet.pl

@Wycior: bo Sagan pokazał klasę i serce na boisku kilka lat wcześniej i zasłużył sobie na szacunek.

odpowiedz
Urs72 - 20.06.2022 / 20:34, *.chello.pl

@Wycior: wszystkie nowe wzmocnienia to ? Odpowiedz sobie sam ,od 2015 ślizgamy się na gow.......ale jeszcze nie toniemy a jak tak dalej będzie się slizgał Miodek to co .....? Szkoda tylko Zielka że gówno ma do powiedzenia i spada jego reputacja córa niżej

odpowiedz
Jacq - 20.06.2022 / 20:34, *.vectranet.pl

@Wycior: Sagan a Pich?? Nie no super porównanie...mega..hallo tutaj ziemia.. porażka jak my kimś takim się wzmacniamy..nic tylko ból na sercu i o majstrze można zapomnieć..przykro

odpowiedz
kczeczu - 20.06.2022 / 19:35, *.205.233

to żart ??? 33 letni emeryt Dawkujcie emocje bo mozna na zawał zejść

odpowiedz
sochaczew444 - 20.06.2022 / 19:30, *.interkam.pl

brawo zarzad brawo dyrektor Jacek..patrzcie glupcy jak sie łowi perełki

odpowiedz
Atmosferić - 20.06.2022 / 19:25, *.orange.pl

No kapitalny dyrektor sportowy - nowe standardy hańby - ale spokojnie - Mioduskiego stać na znacznie więcej.

W tym sezonie spadek.

odpowiedz
mietowy - 20.06.2022 / 19:23, *.aster.pl

a co z Wszołkiem ????

odpowiedz
sochaczew444 - 20.06.2022 / 19:38, *.interkam.pl

@mietowy: Wszołek juz tu nie wroci

odpowiedz
Darek - 20.06.2022 / 19:22, *.tpnet.pl

Dyrektor sportowy mówił, że będą transfery na jakość nie na ilość. Teraz już wiem, że kłamał.
Kolejny ogór do pobierania pensji. Dajcie mu jeszcze trzy letni kontrakt bo przecież młody, perspektywiczny. Oby to był głupie żart.

odpowiedz
onomatopeja22 - 20.06.2022 / 19:21, *.interkam.pl

obawiam sie ze jak pyry awansuja conajmniej do LE to finansowo beda nie do dogonienia!a tam kase z pucharow sie inwestuje kase z transferow wrzuca w kolejne solidne wzmocnienia a nie jak u nas.LE byla 2-3 graczy po 2,5-3mln sprzedane i ku...a brak kasy na solidne wzmocneinia tylko bierzemy 34 letnia zgrana karte z Slaska i kiepskiego bramkarza z Eklapy hahaha czeka nas kilka chudych lat.i mysle,ze za kadencjo Mioduskiego juz lepiej jak miejsca 6-7 nie bedzie

odpowiedz
widzę ciemność - 20.06.2022 / 19:31, *.net.pl

@onomatopeja22: obyś się nie mylił bo może być gorzej niż 6-7 miejsce...

odpowiedz
Kibic - 20.06.2022 / 23:16, *.net.pl

@onomatopeja22: narzekanie i płacz nie przystoją kibicą Legii, jeszcze nas porównujesz do lecha ci za czasy… Legia Mistrz

odpowiedz
Hagi12 - 21.06.2022 / 07:48, *.t-mobile.pl

@Kibic:Widzę niektórzy żyją we własnej bańce i nie wiedza jak wygląda rzeczywistość.

odpowiedz
Ekstra - 20.06.2022 / 19:21, *.175.72

Bardzo fajny transfer

odpowiedz
iiii - 20.06.2022 / 19:52, *.interkam.pl

@Ekstra: a jakze

odpowiedz
Hiszpan - 20.06.2022 / 19:20, *.play-internet.pl

Szanowny Panie Jacku. Czy aby naprawdę to ma być owoc Pana harówki??? Emeryt za słaby na Śląsk ma być naszym wzmocnieniem???

odpowiedz
LLL - 20.06.2022 / 23:18, *.net.pl

@Hiszpan: dlaczego za słaby ?

odpowiedz
Leon - 20.06.2022 / 19:19, *.t-mobile.pl

Takimi transferami to my daleko nie zajedziemy. Góra środek tabeli

odpowiedz
P. - 20.06.2022 / 19:16, *.tpnet.pl

Jeszcze Śpiączka do ataku i kadra zamknięta.

odpowiedz
ajajajaj - 20.06.2022 / 19:17, *.net.pl

@P. : akurat Śpiączka nie jest taki zły...

odpowiedz
iiii - 20.06.2022 / 19:19, *.interkam.pl

@P. : Sppiaczka chyba w Koronie

odpowiedz
P. - 20.06.2022 / 19:40, *.play-internet.pl

@iiii: No to o mistrzostwie można zapomnieć. Pozostała walka o puchary.

odpowiedz
ZSiedlca - 20.06.2022 / 19:51, *.3.1

@P. : Śpiączka jest lechitą i w wolnym czasie chodzi na ich kocioł..

odpowiedz
I? - 20.06.2022 / 20:03, *.175.72

@ZSiedlca: i co z tego ,ważne żeby strzelał i grał

odpowiedz
iiii - 20.06.2022 / 20:10, *.interkam.pl

@ZSiedlca: pyry nawet myslaly by zrobic go 3 napastnikiem ale poszedl do korony

odpowiedz
Mond - 20.06.2022 / 20:43, *.tpnet.pl

@I?: Ty tak na poważnie ? Najpierw strzeliłby dla Nas gola w meczu , a nazajutrz (albo dzień wcześniej) darłby japę dla Kartofli w ich Kociołku ? Tak to widzisz ? To mało jeszcze rozumiesz ...

odpowiedz
ajajajaj - 20.06.2022 / 19:16, *.net.pl

Simon Marklund może tym panem zainteresowali by się nasi skauci , oglądam go na co dzień w Norwegii na treningach w drugoligowym klubie , ma 22 lata duże jak na ten wiek doświadczenie kości jak ze stali bo kontuzji nie łapie w ogóle i pewnie za 50 tysi euro by przeszedł !!!

odpowiedz
Brzoza - 20.06.2022 / 19:13, *.play-internet.pl

Mlody Polak parę meczy zagra na poziomie Super polskiej ligi i odrazu zagranicę

odpowiedz
Elo - 20.06.2022 / 19:11, *.chello.pl

O matko bosko hahahaha

odpowiedz
Ziomek - 20.06.2022 / 19:10, *.oxynet.pl

Mam do Zielińskiego szacunek za grę w legii I w ogóle, ale takimi transferami to chyba się kompromituje. Pich juz dawno nic z siebie nie dawał, zawodnik wiekowy, lepszy nie będzie a my chcąc się bic o 1 trójkę (takim składem co jest to i tak będzie ciężko) ściągamy takiego zawodnika ???? juz lepiej dać szansę młodym, przynajmniej jakiś pożytek na przyszłość będzie.

odpowiedz
Obcy - 20.06.2022 / 19:33, *.t-mobile.pl

@Ziomek: My miejsca 1-3 to sobie na razie odpuściliśmy.

odpowiedz
Tradycja - 20.06.2022 / 20:27, *.tpnet.pl

@Obcy: My sobie nigdy nie odpuszczamy , powalczymy o Mistrzostwo ! (L)

odpowiedz
Brzoza - 20.06.2022 / 19:10, *.play-internet.pl

Dajmy mu szansę a nie odrazu takie wpisy!?

odpowiedz
widzę ciemność - 20.06.2022 / 19:08, *.net.pl

ten transfer to totalne nieporozumienie !!!!!!!!! dużo lepszych i tańszych piłkarzy można zakontraktować z niższych lig nie tylko Polskich !!! oni już totalnie plują nam w twarz takimi transferami ... gdzie tu sens i logika oddajemy młodych a bierzemy starych dziadów...

odpowiedz
onomatopeja22 - 20.06.2022 / 20:31, *.interkam.pl

@widzę ciemność : wymien kilku!

odpowiedz
Benek Wentol - 20.06.2022 / 21:17, *.tpnet.pl

@onomatopeja22: Łukasik ? Glik ? Aa , za drogi trochę ...

odpowiedz
onomatopeja22 - 20.06.2022 / 19:07, *.interkam.pl

obawiam sie ze jak pyry awansuja conajmniej do LE to finansowo beda nie do dogonienia!a tam kase z pucharow sie inwestuje kase z transferow wrzuca w kolejne solidne wzmocnienia a nie jak u nas.LE byla 2-3 graczy po 2,5-3mln sprzedane i ku...a brak kasy na solidne wzmocneinia tylko bierzemy 34 letnia zgrana karte z Slaska i kiepskiego bramkarza z Eklapy hahaha czeka nas kilka chudych lat.i mysle,ze za kadencjo Mioduskiego juz lepiej jak miejsca 6-7 nie bedzie

odpowiedz
Kamuflaż - 20.06.2022 / 19:03, *.tpnet.pl

Ten transfer to znak czasu, w jakim się Legia obecnie znajduje. Byle przetrwać, byle nie spaść, i "jakoś to będzie". Mioduski cofnął ten klub do wieków ciemnych, a światełka w tunelu raczej nie widać.

odpowiedz
Jurek - 20.06.2022 / 19:02, *.tropolys.de

Robert Gadocha jest bez klubu…

odpowiedz
Maciek - 20.06.2022 / 22:03, *.play-internet.pl

@Jurek: Jurek Gmoch tez !

odpowiedz
1234 - 20.06.2022 / 19:02, *.t-mobile.pl

To jest jakaś kpina….

odpowiedz
Pab(L)o - 20.06.2022 / 18:56, *.mm.pl

Masakra jakaś, przecież on we Wrocławiu już nic nie wnosił do gry. Ważne że darmowy i pewnie na niezbyt wysokim kontrakcie

odpowiedz
L - 20.06.2022 / 19:06, *.176.220

@Pab(L)o: Co?! Przeciez on co sezon ma dwucyfrowa punktacje kanadyjska, sezon zaczal imponujaco, potem Magiera mniej na niego stawial bo wiek. Pilakrz robiacy liczby, a takich u nas malo ostatnimi laty. Jako zmiennik bedzie super, pod warunkiem, ze sciagniemy takich do 1. skladu.

odpowiedz
Pietrucha - 20.06.2022 / 20:02, *.orange.pl

@L: dokładnie! W zeszłym sezonie 11 bramek - znajdz mi skrzydło w Legii z zeszłego sezonu co tyle strzeliło… ale nie! Ma być wzmocnienie za 1000000 ojro bo inaczej nigdy się nie podniesiemy i wszystko przegramy! Ocknijcie się Panowie - nie zbroimy się na puchary tylko na ligę! Po co ściągać szrot z zagranicy jeśli mozemy ściągnąć polskich ligowców którzy maja liczby, które pomogą wrócić do eliminacji LM?

odpowiedz