REKLAMA

Siatkówka

Paweł Szczepaniak nowym zawodnikiem Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nowym zawodnikiem I-ligowej siatkarskiej Legii Warszawa został Paweł Szczepaniak, który trafił do naszego klubu z MOS-u Wola. Zawodnik występuje na pozycji atakującego i w minionym sezonie na poziomie II ligi zdobył 218 punktów. 28-letni Szczepaniak jest wychowankiem KS Halinów, w którym trenował do 2017 roku, po czym na rok trafił do Huraganu Wołomin, a następnie w latach 2018-21 występował w Metrze Warszawa.

Zawodnik ma 196 cm wzrostu, zasięg w bloku 320cm, a w ataku 340 cm.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
KLanik - 21.06.2022 / 16:48, *.chello.pl

Powodzenia w Legii!

odpowiedz
Ripper - 21.06.2022 / 13:36, *.chello.pl

poważny gracz na rynku

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.