Kacper Skibicki, Jasur Yaxshiboyev - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

25. urodziny Yaxshiboyeva

Redakcja, źródło: Legionisci.com

25. urodziny obchodzi dzisiaj Jasur Yaxshiboyev. Zawodnik trafił do Legii Warszawa zimą 2021 roku. W pierwszej drużynie wystąpił dotychczas tylko w 1 meczu - zagrał 10 minut w spotkaniu z Wisłą Kraków w maju ubiegłego roku. Potem został wypożyczony do Sheriff Tiraspol, z którego wrócił w czerwcu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Paweł - 26.06.2022 / 00:49, *.t-mobile.pl

Temu Panu już dziękujemy. Precz z darmozjadami.

odpowiedz
Prion - 25.06.2022 / 22:47, *.interkam.pl

Z niego juz nic nie bedzie

odpowiedz
Jasur do turbokozaka - 24.06.2022 / 19:30, *.plus.pl

2 życzenia wybierz jedno z nich : ogarniasz się i pokazujesz potencjał albo szybki transfer gdziekolwiek może do AEK Ateny? :)

odpowiedz
Arek - 24.06.2022 / 19:22, *.tpnet.pl

Najlepszego! Zresetuj baniak i zapier...

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 24.06.2022 / 16:39, *.play-internet.pl

JASZCZUR STO LAT i odpal wreszcie bo umiejętności masz, byle przed ramadanem .............

odpowiedz
olew - 24.06.2022 / 14:52, *.vectranet.pl

Gratulacje ! Życzenia ! Zostań Legunem ! no i moc zdrowia, miłości i kondycji .

odpowiedz
skreem - 24.06.2022 / 14:01, *.chello.pl

Życzę Ci Mordeczko co najmniej tyle samo bramek w LM dla Legii, co w dotychczasowej karierze dla innych klubów ;-)

odpowiedz
(L)uki - 24.06.2022 / 13:37, *.25.60

Sto lat Legendo :) !

odpowiedz
majusL@legionista.com - 24.06.2022 / 13:31, *.174.42

Oby następne obchodził w innym klubie ...

odpowiedz
Trampek - 24.06.2022 / 13:20, *.net.pl

Tradycyjnie maksymalna ilość dobrego zdrowia i strzelenia dużej iloścci wiażących bramek dla LEGII.

odpowiedz
13 - 24.06.2022 / 13:19, *.205.14

I co teraz z tym "Przebojewem"?

odpowiedz