Katarzyna Dębska,Małgorzata Karbownik,Pola Wolska - legionistki, które wezmą udział w MME w Krakowie fot. pentathlon.org.pl
REKLAMA

Pięciobój

Siedmioro legionistów na ME U-19 i U-17

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Bardzo mocna, 7-osobowa reprezentacja pięcioboistów Legii weźmie udział w mistrzostwach Europy U-19 i U-17 w pięcioboju nowoczesnym, które w dniach 5-15 lipca odbędą się w Krakowie.

Nasz klub reprezentować będą: Maja Biernacka, Pola Wolska, Małgorzata Karbownik, Katarzyna Dębska (w kat. U-19) oraz Hanna Jakubowska, Katarzyna Dębska, Hanna Matusik i Igor Radomyski (w kat. U-17).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.