Kamil Leliwa - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Kamil Leliwa zostaje w Legii na sezon 2022/23

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Siatkarska Legia przedłużyła umowę ze swoim środkowym, Kamilem Leliwą. Mierzący 195 centymetrów, 23-letni zawodnik, w ostatnim sezonie grał niewiele - wystąpił w 13 spotkaniach na zapleczu ekstraklasy. Wychowanek AZS-u Olsztyn do Legii trafił przed rokiem z MOS-u Wola, gdzie grał przez dwa lata, a wcześniej jeden sezon spędził w Huraganie Wołomin.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Szymon - 29.06.2022 / 09:37, *.151.106

Dobry wzrost, może być następcą Pekharta.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.