fot. Michał Wyszyński / SKLW
REKLAMA

Niższe ceny

Ostatnie dni przedsprzedaży karnetów

Woytek, źródło: Legionisci.com

Tylko do 8 lipca włącznie trwa przedsprzedaż karnetów na sezon 2022/23. Zachęcamy do zakupu całorocznych abonamentów - ceny ustalone przez klub na pierwszy etap sprzedaży są naprawdę atrakcyjne (nieco tańsze niż w ubiegłym sezonie). Od 9 lipca za karnet trzeba będzie zapłacić o kilkadziesiąt złotych drożej.

KUP KARNET NA MECZE LEGII!

Karnet obejmuje wszystkie mecze w ramach rozgrywek Ekstraklasy oraz potencjalne spotkania w ramach rozgrywek Pucharu Polski rozgrywane na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3. Posiadacz karnetu na poprzedni sezon, kupując normalny karnet na Żyletę na nadchodzący, zapłaci 18,5 zł za pojedynczy mecz. Z kolei najdroższe miejscówki na trybunie Deyny w karnecie kosztują po 42,5 zł za mecz.

Klub wprowadził trzy poziomy cenowe biletów na pojedyncze mecze.

Dodatkowo posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo zakupu biletów na mecze specjalne w niższej cenie. Istnieje możliwość udostępnienia karnetu do 2 godzin przed pierwszym gwizdkiem sędziego. To istotna dobra zmiana względem poprzedniego sezonu, bo wówczas obowiązywało 48-godzinne wyprzedzenie.

W pierwszym okresie sprzedaży posiadacze karnetów z sezonu 2021/22 mają możliwość wybrania swojego dotychczasowego krzesełka. Taką opcje kibice będą mieli w dniach 24.06 - 8.07. Jeśli chcielibyście zmienić miejsce możecie wybrać dowolne inne dostępne na stadionie lub poczekać do zakończenia pierwszego okresu sprzedaży, po którym wszystkie nieodebrane rezerwacje wrócą do wolnej sprzedaży.

Trzy opcje karnetów i biletów
W sezonie 2022/23 będzie można skorzystać z różnych form zakupu karnetów. Podstawową formą zakupu, najbardziej opłacalną i dającą najwięcej korzyści, jest zakup karnetu na cały sezon.

Dla tych kibiców, którzy nie mają pewności czy będą mogli obejrzeć wszystkie mecze w sezonie lub też udostępnić swoje miejsce karnetowe na wybrane mecze znajomemu w przypadku nieobecności, przygotowana została ofertę zakupu pakietu voucherów na wybrane 9 meczów w sezonie (dotyczy rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy i Fortuna Pucharu Polski). Kupując pakiet voucherów kibic sam wybiera mecze, które chciałby obejrzeć w sezonie 2022/23 na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3. Vouchery są bez przypisanego stałego miejsca. Osoba, która zakupi pakiet voucherów, będzie mogła pobrać bilet w wybranej przez siebie strefie cenowej w momencie startu sprzedaży biletów na dany mecz.

KUP KARNET NA MECZE LEGII!


Cennik karnetów na sezon 2022/23

Cennik pakietów na sezon 2022/23

Cennik biletów na sezon 2022/23

Schemat stadionu Legii


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

+dodaj komentarz
Januszek - 07.07.2022 / 15:11, *.chello.pl

Kupowac bo juz prawie nie ma ;/

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 05.07.2022 / 18:54, *.btcentralplus.com

Nasz wspanialy prezes Pan Dariusz Mioduski zalatwil dla Warszawy lige mistrzow !! Brawo panie prezesie !! Jest pan debesciakiem !! Tylko 2 warunki. Gramy w miedziowo czarnych strojach i zmieniamy nazwe klubu na Szaktar Donietsk !!

odpowiedz
olew - 05.07.2022 / 19:33, *.vectranet.pl

@MIODUSKI OUT !!!!: To będzie grał Szachtar a nie Legia, my zaś za rok, poza tym zgadzam się , że Mioduski łebskim jest.

odpowiedz
Komornik Stefan - 05.07.2022 / 18:31, *.orange.pl

Dzisiaj ostatnie karnety zostały sprzedane. Bardzo dobra wiadomość, będę miał co ściągać.

odpowiedz
olew - 05.07.2022 / 15:54, *.vectranet.pl

Podobno sprzedali tylko 3 tysiące. Wstyd ! Wstyd ! Wstyd ! Żeby takie miasto jak Warszawka nie chciało mieć swojej drużyny w lidze, chodzić na mecze, wspierać i cieszyć się z lania całej Polski. Najbogatsze miasto w Polsce. Karnety tanie jak barszcz, stadion najlepszy w Polsce, najlepszy skład w lidze, a my naszą Dumę i Sławę topimy w bzdurnych bredniach odbitych na powielaczu. Wstyd !

odpowiedz
Matigol - 05.07.2022 / 17:05, *.orange.pl

@olew: Czy aby na pewno jesteś kibicem Legii (bo że Warszawiakiem to na pewno nie) pisząc "Warszawka" ? Czy wiesz w ogóle co oznacza ten termin i kto go używa?

odpowiedz
olew - 05.07.2022 / 17:38, *.vectranet.pl

@Matigol: Tego "retorsio argumenti" Schopenhauera uczono nas w Czackim, kiedy przerywaliśmy na chwilę wagary wypełnione oglądaniem treningów Kazika, Nowaka czy Gadoszki. Ty nie wiesz nic o Schopenhauerze, Czackim, Kaziku, Nowaku i Gadoszce, myślę że to nawet lepiej, że nic nie wiesz. Masz ładnego nicka, pewnie w ogóle jesteś ładny i niech tak pozostanie. A kiblem jestem oczywiście Izolatora Boguchwała, jak cały sektor 214 !

odpowiedz
Zbycho(L) - 06.07.2022 / 10:48, *.aster.pl

@olew: To że chodziłeś na Polną do LO o niczym nie świadczy, a co do LEGII Kazik - to Staszewski z "Kultu", a jak masz na myśli piłkarza to był Kaziu. O "Gadoszce" nie słyszałem. Pamiętam gościa o pseudo "Piłat" czyli Robert Gadocha.

odpowiedz
Matigol - 07.07.2022 / 11:08, *.centertel.pl

@olew: To że czegoś tam Was uczono (inna sprawa czego nie nauczono) to nie jest żadną wykładnią ani wzorem. "Ty nic nie wiesz" - a skąd Ty to możesz wiedzieć co ja wiem a czego nie wiem ? Tak się chciałeś wysilić intelektualnie że aż nazwałeś siebie samego kiblem a nie kibicem. No cóż...chciałeś błysnąć ale wyszło co najwyżej...średnio. Nie przejmuj się - zdarza się najlepszym, nawet takim wirtuozom jak Ty.

odpowiedz
axlrose - 05.07.2022 / 14:57, *.tpnet.pl

Ja trochę z innej beczki, ale jeżeli jest to prawdą:
https://www.sport.pl/pilka/7,65039,28655308,dwie-oferty-za-pilkarza-legii-warszawa-moze-odejsc-z-klubu.html#do_w=91&do_v=419&fallback=true&do_st=RS&do_sid=765&do_a=765&s=BoxSportImg6
to po dojściu do skutku transferu upiję się z radości.
To nienormalne, aby tak słabego piłkarza trzymać kilka lat...

odpowiedz
zdzicho - 05.07.2022 / 13:46, *.16.195

ciekawe czy wystarczy karnetów zanim ruszy otwarta sprzedaż....?

odpowiedz
floyd - 05.07.2022 / 13:35, *.t-mobile.pl

Po raz pierwszy od 11 lat nie kupię karnetu. Mioduski doprowadził nasz klub do ruiny pod każdym względem, nie jestem w stanie po raz kolejny przychodzić na stadion i udawać, ze nic się nie dzieje. Weselne przyśpiewki i obrażanie pudla mnie nie satysfakcjonuje.
Ten łajdak zabił we mnie pasje.

odpowiedz
Biała siła - 05.07.2022 / 14:53, *.t-mobile.pl

@floyd: Smutne to co mówisz ,ale jest to prawda ,nic innego jak tylko ekonomia przekona właściciela do tego by zaczął porządnie prowadzić klub ,

odpowiedz
Szelka - 05.07.2022 / 15:36, *.chello.pl

@floyd: nie jesteś jedyny Kolego z takimi odczuciami. Nasze grono będzie się powiększać, aż do czasu odejścia miodowego.

odpowiedz
olew - 05.07.2022 / 15:56, *.vectranet.pl

@floyd: seryjne mistrzostwa, największy budżet w lidze, LM i LE no strasznie jest rzeczywiście, pora umierać.

odpowiedz
floyd - 05.07.2022 / 16:14, *.t-mobile.pl

@olew: bite kolejne hańbiące rekordy, piłkarze sprzedawani za bezcen, kilkaset mln długów, niejasne powiązania z różnej maści podejrzanymi inwestorami/pożyczkodawcami, kompromitowanie Klubu poprzez pełne głupoty i pychy wypowiedzi, kontraktowanie piłkarzy którzy nie nadają się do rezerw, chaos niemal w każdej dziedzinie życia Klubu, umierający Fan Store, catering, sportsbar, system biletowy wycofany po kilku dniach, cudem uniknięcie degradacji - pierwszej w nowożytnej historii Klubu, żonglerka pseudo trenerami którzy otrzymywali gigantyczne długie kontrakty, brak pomysłu i wizji, otaczanie się imbecylami w myśl zasady lepszy mierny ale wierny, kłamstwa i obietnice bez pokrycia, doprowadzenie do największego kryzysu sportowego, finansowego oraz wizerunkowego w historii. Dalej mi się nie chce wymieniać.

odpowiedz
olew - 05.07.2022 / 16:39, *.vectranet.pl

@floyd: skąd te mistrzostwa, puchary, Europa ?!!! W latach 70 i 80 mięliśmy pół reprezentacji Polski i nic nie zdobywaliśmy, a wyniki 0-6 notowaliśmy z Szombierkami, w czasach ITI mięliśmy kasę a mistrzostwa raz na pięć - sześć lat. Teraz jesteśmy Potęgą ! Gdzie wszystkie grajki chcą grać - u nas...

odpowiedz
Kibic - 05.07.2022 / 19:51, *.torun.pl

@olew: Chcieli grać. W ostatnim sezonie kilku odmówiło. Ktoś wybrał nawet Raków. Skład obecny niech na utrzymanie wystarczy, bo ta potęga to starsznie na wyrost ;) Jest coraz gorzej, a ostatnie lata troche na wyrost były. Zdobywanie mistrzostw w słabej lidze i do tego nieudolnością pozostałych klubów. Nie mieliśmy rywali. Za ITI liga była bardziej wyrównana. Teraz bedą pyry i Raków, więc walka o mistrzostwo też inaczej będzie wyglądała niż przez ostatnie kilka lat. Do tego taka Pogoń czy inny klub może dołączyć. Wygląda to tak, że oni coś budowali jak my byliśmy na szczycie. Oczekiwanie na europuchary też trochę trwało i teraz jeszcze dłużej poczekamy. Czasy się zmieniły. Pozostałe kluby idą w góre, a my w dół. Z loczkiem lepiej już nie będzie. Czytając Zielińskiego, który mówi w wywiadzie, że prezes się zna i ciągle angażuje się w sprawy klubowe, można mieć duże obawy, że w końcu się wszystko posypie. Ostatnio pomyślałem to co floyd napisał. Czy przypadkiem pasji mi mioduski nie odbiera. On jest z korporacji. Bez pasji. Tylko zielone słupki. Nie ma już kluczyka, żeby mu pomógł. Na świecie nie takie kluby upadały... Nie ma jeszcze tragedii ale czy warto na nią czekać czy może lepiej coś z tym zrobić wcześniej. Miodek wie, że jak mu sie noga powinie to i tak wyjdzie z tego cały. Klub najwyżej zacznie od 4 ligi. To jest korpoludek. On myśli inaczej niż zwykły człowiek, a co dopiero kibic. Zmiana właściciela to pewnie plus 10000 kibiców na trybunach. Prezes myśli, że reklamą na mieście ściągnie kibiców. To jakim trzeba być idiotą, żeby tak myśleć? Niech jeszcze sezon się zacznie od 3 porażek to na pewno reklama będzie zachęcać do przyjścia na mecz. No ale skoro się zna, to wie co robi. Jak wie co robi, niech dalej prowadzi potęge na szczyt.

odpowiedz
jo - 05.07.2022 / 22:35, *.tpnet.pl

@floyd: mam tak samo... Po raz pierwszy od czasu wybudowania nowego stadionu nie będę miał karnetu... Mioduski obrzydził mi skutecznie to co od ponad 30 lat sprawiało mi przyjemność. Wrócę na pewno, ale nie z taką częstotliwością jak poprzednio. Przy okazji sprawdziłem wartość Legii w Transfermarkt... Nawet Pogoń jest przed nami.
To jest efekt dziadostwa pudla.

odpowiedz
Zbycho(L) - 05.07.2022 / 13:16, *.autocom.pl

Alan pisze "Pokażmy ze jesteśmy kibicami Legii Warszawa i jesteśmy z nią na dobre a nie tylko jak walczy o MP"
Co ma ilość sprzedanych karnetów do tego czy jest się kibicem LEGII czy nie.
Czy więcej sprzedanych karnetów tym więcej kasy dla loczka, a on i tak ma nas wszystkich w d..pie. Dla korpo-szczura liczy się tylko kasa. Nic tak go nie zaboli jak brak kasy z wpływów za mecz. Jedynie to może mieć wpływ na decyzję o wyzbyciu się pakietu własnościowego. Żadne protesty pod stadionem nie przyniosą efektu jak będzie wykupione kilkanaście tysięcy karnetów. Pieniądze wpłynęły i to się liczy, a czy przyszedłeś na trybunę czy pod stadion to już nie ważne. Dla niego okrzyki z "Żylety" to tak jak dla św..i napluć w ryj i powiedzieć, że deszcz pada. Ale każdy ma swój rozum i postąpi jak chce.

odpowiedz
Alan - 05.07.2022 / 14:23, *.t-mobile.pl

@Zbycho(L):
Ano ma bo z drużyną jest się na dobre i na złe, wiem ze nam kibicom Legii która w ostatnich latach miała pasmo sukcesów w postaci MP, PP tak dużą jakiej nie miała w swojej ponad 100 letniej historii ( w ramach przypomnienia DM jest w Legii od 2012 ) a MP zdobywaliśmy w 13,14,16,17,18,20,21 ale to nie jest powód by się odwracać od klubu gdy nie idzie i za wszystko obarczać jedną osobę. I na koniec przypomne słowa Arka Malarza...Legionistom sie jest a nie bywa.... I tyle w tym temacie .

odpowiedz
Matigol - 05.07.2022 / 15:40, *.orange.pl

@Alan: "Legionistą"....

odpowiedz
Krzychu - 05.07.2022 / 11:50, *.160.93

Tym składem to nawet o puchary nie będziemy walczyć tylko o utrzymanie. Szkoda kasy na karnet, żeby oglądać marne widowiska. Zostaje w domu.

odpowiedz
Olo - 05.07.2022 / 12:28, *.chello.pl

@Krzychu: Nawet o puchary nie będziemy walczyć... brzmi tak jakbyśmy w poprzednim sezonie grali w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, a nie bronili się przed spadkiem! :D

odpowiedz
Alan - 05.07.2022 / 10:50, *.t-mobile.pl

Na widzewie juz dawno sprzedali wszystkie karnety
Pokażmy ze jesteśmy kibicami Legii Warszawa i jesteśmy z nią na dobre a nie tylko jak walczy o MP .

odpowiedz
X - 05.07.2022 / 11:27, *.233.122

@Alan: u nich stadion polowe mniejszy niz u nas, i karnety 3 razy tansze;)

odpowiedz
L - 05.07.2022 / 11:34, *.aster.pl

@Alan: i co z tego czy masz karnet czy kupujesz bilet? U nas nigdy nie bylo cisnienia na karnety, tylko zapelniamy stadion biletami, wiec co to za roznica jak potem oni beda mieli 15k na meczu a my 17? Poza tym trudno sie dziwic, sa w troche innej sytuacji i ciesza sie innymi rzeczami. My jak pokazalismy sie w Europie po dluzszej przerwie to i na Gaziantepspor w wakacje przyszlo ponad 20k, po sezonie w LM, na Trencin w wakacje przyszlo ponad 20k. Widzew pogra w Ekstraklasie kilka sezonow w srodku tabeli to juz im frekwencja spadnie.

odpowiedz
Peter - 05.07.2022 / 11:59, *.vectranet.pl

@X: I miasto kilka razy mniejsze...

odpowiedz
Olo - 05.07.2022 / 12:30, *.chello.pl

@L: Chłopie, będzie ich 15 tys., bo mają tylko 15 tys. miejsc na stadionie, gdyby mieli 30 tys. to by zapełnili go bez problemu, samych karnetów by z 20 tys. sprzedali, skoro 15 tys. poszło szybko. Do tego przypominam, że w niższych ligach również mieli pełny stadion, a do tego mają mocnego lokalnego rywala i miasto kilka razy mniej liczne od Warszawy. Prawda jest taka, że Widzew frekwencyjnie wygląda świetnie, w przeciwieństwie do Legii, która nie może zapełnić stadiony w ponad 2-milionowym mieście.

odpowiedz
Luk - 05.07.2022 / 22:06, *.timplus.net

@Olo: Przypomnijcie mi ich frekwencje jak byli w e-klapie...
Jedynie fakt wewnętrznej mobilizacji zrodził ten fenomen.

P.s. Ja w tym sezonie postaram się zaliczyć wszystkie wyjazdy, ale karnetu nie kupię i mecze domowe sobie odpuszczam. Korpomarketing sprawił, że pozyskanie nowego "klienta" stało się ważniejsze niż zadbanie o starego, zaczyna być widoczne podobieństwo do sieci komórkowych...

odpowiedz
Ding - 05.07.2022 / 10:35, *.play-internet.pl

Kupiłem. I na pożegnanie Boruca też. Bo jestem LEGIONISTĄ!

odpowiedz
Paco - 05.07.2022 / 09:49, *.190.43

Kudłaty w klubie pusty stadion aż do skutku.

odpowiedz
Krisu - 05.07.2022 / 19:11, *.centertel.pl

@Paco: Super inicjatywa.

odpowiedz