Olga Cisek - fot. pentathlon.org.pl
REKLAMA

Trójbój

Cztery medale legionistek w finale OOM

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Olga Cisek z sekcji pięcioboju nowoczesnego Legii, wygrała Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w trójboju. Brąz wywalczyła Aleksandra Kazubska. Kazubska uzyskała najlepszy wynik w pływaniu (2:20.33 min.), z kolei Olga Cisek na trasie biegu systematycznie odrabiała straty do prowadzącej Mai Szondelmajer, którą wyprzedziła na 500 metrów przed metą i nie oddała prowadzenia już do końca.

Cisek miała trzeci wynik w biegu, z kolei Kazubska na finiszu rywalizowała o trzecie miejsce z Mają Dąbrowską (Dwójka Tczew) i to ostatecznie legionistka wywalczyła brązowy medal.

Legioniści zdobyli medale także w rywalizacji sztafet mieszanych. Srebrny medal wywalczyła Olga Cisek (wraz z Franciszkiem Dubrawskim), a brązowy Aleksandra Kazubska (z Piotrem Bisem).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.