Tomasz Obuchowicz - fot. Bodziach
REKLAMA

Siatkówka

Obuchowicz odchodzi z Legii, Abramowicz w PlusLidze

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Już wcześniej informowaliśmy, że Jakub Abramowicz odchodzi z Legii po udanym sezonie 2021/22. Środkowy swoją dobrą postawą wzbudził zainteresowanie klubów PlusLigi i ostatecznie trafił do PSG Stali Nysa.

Wiadomo już także, że z siatkarską Legią pożegna się, po czterech sezonach, inny środkowy - Tomasz Obuchowicz. 32-letni zawodnik w minionym sezonie rozegrał 22 mecze na zapleczu ekstraklasy, w których zdobył 95 punktów. Wcześniej wywalczył z Legią awans do pierwszej ligi. Na razie nie wiadomo, gdzie Obuchowicz będzie występował w kolejnym sezonie, ale po udanych rozgrywkach na pewno nie narzeka na brak ofert.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.