fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Valentin Vada na celowniku Legii?

źródło: sport.tvp.pl / Legionisci.com

Hiszpańskie media informują, że argentyński pomocnik Valentin Vada znalazł się w kręgu zainteresowań Legii Warszawa. Według doniesień, stołeczny zespół miał złożyć ofertę za 26-letniego zawodnika Realu Zaragoza.

Vada ma jeszcze roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon, ale znajdują się w nim różne klauzule, umożliwiające odejście z klubu. Piłkarz zarabia obecnie 250 tysięcy euro rocznie.

Valentín Vada
ur. 6.03.1996, Argentina (ma także obywatelstwo włoskie)
1.75 cm
pomocnik

kariera
2006–2010 Proyecto Crecer (juniorzy)
2010–2014 Bordeaux (juniorzy)
2013–2019 Bordeaux II
2014–2019 Bordeaux
2019 AS Saint-Étienne (wypożyczenie)
2019–2021 UD Almería
2020–2021 Tenerife (wypożyczenie)
od 2021 Real Zaragoza

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Maverick - 13.07.2022 / 14:10, *.play-internet.pl

Kolejne gówno z zagranicy.Rozumiem Pich Wszołek bo ograni w lidze i ja znaja.Więc powinni stanowić wzmocnienie.Nawet nie jestem przekonany co do Baku,choć wiem że czarnoskórzy piłkarze graja dobrze co pokazali zawodnicy Bach bach Karabah to tu pewności niema.Ale ten Argentyniec hehe...Kiedyś był Cabral i nic z tego nie wyszlo.Tak samo będzie i z tym.

odpowiedz
Paczkomat - 13.07.2022 / 13:05, *.plus.pl

Coś wiadomo więcej? Bo to by był świetny ruch..

odpowiedz
ws - 12.07.2022 / 19:56, *.chello.pl

Chyba już temat nieaktualny. Może przyjdzie ten Ukrainiec a może Karbownik.

odpowiedz
Piter - 12.07.2022 / 06:55, *.centertel.pl

Celować to sobie można, tyle że nie dla psa kiełbasa. Z czym my do ludzi? Bankrut kupi sobie piłkarza z Hiszpanii za gotówkę, hehe :)

odpowiedz
Denis - 12.07.2022 / 01:35, *.t-mobile.pl

Kapa jest w tej chwili nieobecny a zanim dojdzie do formy to trzeci 2 bramki i kontuzja bardziej bym się skłonił za Polakiem może dogadać się z Szymim trenuje w rezerwach a przed MŚ może by postanowił zostać tym bardziej że przepisy na to pozwalają a teraz musimy łatać dziury to normalne moim ale to raczej nie tylko moim trzeba walić w akademia akademia i akademia nie sprzedawać za bezcen zaczynamy od zera i czy co wątpią w naszą (L❤️) to zwątpią wiem ile można patrzeć ale prawdą jest że dopóki P Miodek zasiada na tronie to będzie huśtawka teraz my jak kochamy kupujmy bilety i wspierajmy a nie że klub płaci za pseudo kibiców co musi płacić kary i bez wyjazdów dla naszych jak zacząć rewolucje to od nas bo to też ważne zobaczcie co zrobili pseudo kibice w Lechii to nie śmiech to żal że polski futbol schodzi na arenę 1 ligi typu Azerbejdżan Kazachstan itp a my gadamy o naszej (L) najbogatszy biorą za darmo ale płacą najwięcej denerwuje mnie np to że jak mają przerwę zimową lecą do ciepłych krajów hehe przy minus 20 zapieprzac oni nowi mają się zaaklimatyzować ośrodek że każdy nam zazdrość a oni do ciepłych krajów lecą a potem dupa zamiast grać kontuzje itp zobaczymy co Jacek zriobil z transferami czy Kramer się sprawdzi no czas pokaże tak czy inaczej tak czy tak kadra na mistrza leci czołówka goni

odpowiedz
jot - 12.07.2022 / 06:09, *.tpnet.pl

@Denis : bez znaków interpunkcyjnych nie da się tego czytać. Bełkot.

odpowiedz
genzo - 12.07.2022 / 21:23, *..

@Denis : człowieku zanim coś napiszesz to sprawdź czy da się to przeczytać ze zrozumieniem to nie boli

odpowiedz
jo - 11.07.2022 / 18:48, *.tpnet.pl

A niby za co go Legia ma kupić i jeszcze pensję zapłacić... Jak Zieliński miał na wszystko 1,5 mln euro. Tu nie ma pieniędzy na żadne fajerwerki, nawet z drugiej ligi hiszpańskiej.

odpowiedz
do zorientowanych - 11.07.2022 / 18:08, *.hostmein.net

To brat Vadisa Odżidży?

odpowiedz
Lewy prosty - 11.07.2022 / 21:13, *.orange.pl

@do zorientowanych:
To siostra Vadisa

odpowiedz
Simon - 11.07.2022 / 18:03, *.mm.pl

Hiszpańskie media informują, że odrzucił ofertę kontraktową Legii. Ponadto Legia ma konkurencję z Arabii Saudyjskiej.

odpowiedz
gazza - 11.07.2022 / 17:59, *.inetia.pl

Dwa razy wypożyczony...Tacy piłkarze raczej nie reprezentują wysokiego poziomu bo nikt by ich nie wypożyczał...kolejny ogórek...

odpowiedz
zduneq - 11.07.2022 / 19:15, *.play-internet.pl

@gazza: dla przypomnienia Pekhart przychodził z Las Palmas i robił różnicę w tej lidze.

odpowiedz
gazza - 11.07.2022 / 20:15, *.inetia.pl

@zduneq: Ale jaką różnicę ? Ligowy średniak co strzelał bramki raz na trzy cztery mecze...jak nie rzadziej...

odpowiedz
Aaaa - 11.07.2022 / 20:28, *.jmdi.pl

@gazza: lol. Ty od roku oglądasz ekstraklasę? A jego pierwszy sezon i korona króla?

odpowiedz
Zduneq - 11.07.2022 / 23:48, *.play-internet.pl

@Aaaa: gość jest odklejony i nie ma pojęcia o piłce nożnej.szkoda ekranu w telefonie

odpowiedz
Mierda Humana - 11.07.2022 / 17:08, *.net.py

A jakie są zalety tego Vady?

odpowiedz
JJ - 11.07.2022 / 17:19, *.chello.pl

@Mierda Humana: krotkie nazwisko wiec sie zaoszczedzi na nadruku na koszulce

odpowiedz
ws - 11.07.2022 / 17:27, *.chello.pl

@Mierda Humana: Nie ma wad

odpowiedz
Baja Bongo - 11.07.2022 / 19:01, *.orange.pl

@Mierda Humana: Lubi walić z głowy, bramki oczywiście.

odpowiedz
Januszek - 11.07.2022 / 16:36, *.chello.pl

Czyli Josue odchodzi.... pozdro dla karneciarzy

odpowiedz
L - 11.07.2022 / 16:47, *.plus.pl

@L: tak na Legię idzie się oglądać spektakl a nie szmacianke

odpowiedz
ws - 11.07.2022 / 16:50, *.chello.pl

@Januszek: Niekoniecznie. Jak spojrzysz na profil zawodnika to raczej defensywny pomocnik lub środkowy a nie ofensywny jak Josue.

odpowiedz
L - 11.07.2022 / 16:52, *.aster.pl

@Januszek: Josue ma wazny kontrakt i nigdzie nie odchodzi. Po 1 nikt nie wyda na niego kasy jak za pol roku moze podpisac kontrakt za free, a nawet gdyby to Legia nie pusci swojego najlepszego pilkarza za jakies 100k, po 3 przeciez nie jest tajemnica, ze szukamy srodkowego pomocnika bo Kapi nie jest jeszcze gotowy, po 4 Zielinski dzisiaj mowil w wywiadzie, ze a nie ma zadnej oferty na nikogo, b Josue to najlepszy pilkarz i byc moze usiada o przedluzeniu.

odpowiedz