James Florence - fot. Bodziach
REKLAMA

Florence i Jeremiah Hill nie trafią do Legii

źródło: Legionisci.com

Jak poinformował Mateusz Ligęza, koszykarska Legia nie dogadała się z dwoma zawodnikami - Jamesem Florencem, a wcześniej Jeremiahem Hill. Ten drugi, amerykański rozgrywający w ostatnim sezonie występował w Parmie Perm i wystąpił w obu spotkaniach FIBA Europe Cup przeciwko Legii. Florence z kolei jest doskonale znany kibicom w naszym kraju, bowiem występuje na parkietach EBL od lat.

Ostatnie dwa sezony grał w Stali Ostrów Wielkopolski, a wcześniej występował w Arce Gdynia oraz Zastalu Zielona Góra (dwa sezony).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.