Malwina Rowińska (z prawej)
REKLAMA

Tenis

Wyniki Rowińskiej na ME U-18

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Tenisistka Legii, Malwina Rowińska wzięła udział w Mistrzostwach Europy do lat 18, które odbyły się w Szwajcarii. Legionistka w singlu pokonała w II rundzie Finkę, Stellę Remander (6-0, 6-1), ale w rundzie trzeciej nie sprostała faworytce rywalizacji, Czeszce, Brendzie Fruhvirtovej, rozstawionej z numerem 3, 3-6, 1-6.

W deblu Rowińska w parze z Olivią Lincer, po wygranej z Chorwatkami, w kolejnej rundzie przegrały w trzech setach z Serbkami, Tijaną Sretenović i Anją Stanković 5-7, 6-3, 8-10.

Wyniki Malwiny Rowińskiej na ME U-18 w singlu:
II runda: Malwina Rowińska - Stella Remander (Finlandia) 6-0, 6-1
III runda: Malwina Rowińska - Brenda Fruhvitova (Czechy) 3-6, 1-6

Wyniki Malwiny Rowińskiej na ME U-18 w deblu:
I runda: Malwina Rowińska/Olivia Lincer - Nora Knezević/Sara Svetac (Chorwacja) 6-1, 6-2
II runda: Rowińska/Lincer - Tijana Sretenovic/Anja Stankovic (Serbia) 5-7, 6-3, 8-10

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.