fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Piłka nożna kobiet

Legia Ladies poznały rywalki w PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Drużyna Legia Ladies poznała pierwszego rywala w rozgrywkach Mazowieckiego Pucharu Polski Kobiet. Legionistki 7 września zmierzą się na wyjeździe z Vulcanem Wólka Mlądzka. Zwycięzca tego meczu w półfinale (mecze 13-15 września) zmierzy się z Ząbkovią II Ząbki lub WAP Warszawa. Gospodarzem meczu będzie zespół z niższej klasy rozgrywkowej.

Finał Mazowieckiego Pucharu Polski Kobiet zaplanowany jest na 28 września, a jego zwycięzca weźmie udział w ogólnopolskich rozgrywkach PP. Przed rokiem legionistki zdobyły Mazowiecki PP.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
antyk - 25.07.2022 / 12:27, *.com.pl

spoko dziewczyny dajecie radę, wielki szacun za to co robicie ,jedynie ten co wam nazwę wymyślił powinien na taczkach zostać wywieziony, no ale to już inna kwestia:)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.