Nikodem Niski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Nikodem Niski odchodzi do Resovii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nikodem Niski, który znajdował się w szerokim składzie pierwszego zespołu Legii, ale dotychczas grał jedynie w rezerwach naszego klubu, odchodzi do I-ligowej Resovii na zasadzie transferu definitywnego - poinformował Szymon Janczyk z Weszło.

20-letni Niski w III-ligowych rezerwach Legii rozegrał łącznie 56 meczów. Był wypożyczany już do Chrobrego Głogów (2020/21, 9 meczów w I lidze) oraz GKS-u Bełchatów, ale w barwach tego drugiego zespołu nie zadebiutował, ze względu na wycofanie się drużyny z rozgrywek II ligi. Boczny obrońca na Łazienkowską trafił w 2016 roku z Huraganu Wołomin.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Zgred - 28.07.2022 / 22:19, *.orange.pl

No brawo mioduski w zamian ściągane jest drewno z Aberdeen bates który robi karne w każdym meczu

odpowiedz
Arek - 28.07.2022 / 21:53, *.tpnet.pl

Ludzie! Płaczecie za kimś, kto nie dał rady w Chrobrym. Przestańcie tu rzygać. Ciekaw jestem, czy choć raz widzieliście jak on gra. Szczerze wątpię.

odpowiedz
ferds - 28.07.2022 / 22:25, *.chello.pl

@Arek:
A nasza Akadia ma dla jedynki jakiś lepszych? Wychowuje takie drewni że nawet gdy odchodzą to na 3 i 4 poziom rozgrywek.

odpowiedz
Arek - 29.07.2022 / 11:15, *.centertel.pl

@ferds: nie ma. I dlatego nie ma co płakać po nim.

odpowiedz
Joker - 28.07.2022 / 16:58, *.chello.pl

Dlaczego robicie znowu zagraniczny szrot a pozbywacie się Polaków? Gdyby nie Wszołek to nie byłoby ostatnio dwóch bramek. Myślicie tam?

odpowiedz
L - 28.07.2022 / 17:54, *.aster.pl

@Joker: buahahahahahh, przestan cpac, typie :D

odpowiedz
Sroker - 28.07.2022 / 17:57, *.aster.pl

@Joker: gdyby nie Mladenovic i Muci to nie byloby ostatnio trzech bramek. Myslisz tam? A w 1 skladzie gra az 5 Polakow. Liczysz tam?

odpowiedz
ja - 28.07.2022 / 18:05, *.orange.pl

@Joker: Gdyby Niski grał jak Wszołek to ... by grał. Ale jak widać to nie ten poziom.

odpowiedz
znajca - 28.07.2022 / 19:53, *.centertel.pl

@Joker:
Śledź jego karierę, a przekonasz się dlaczego doszło do tego transferu.

odpowiedz
Zenon - 28.07.2022 / 16:44, *.206.174

Kolejny ogór z akademii. Zaorać to wszystko albo bazar zrobić, przynajmniej opłata targowa będzie.

odpowiedz
Żyrardów - 28.07.2022 / 16:07, *.125.101

Nastepny
Akademia Legii nie dla Legii
Trzeba to jakoś tzn Zieliński musi uporządkować
Co zdolniejszy odchodzi

odpowiedz
L - 28.07.2022 / 17:55, *.aster.pl

@Żyrardów : jaki? Zdolniejszy? Przeciez on w 1 lidze nawet przepadl. Zacznijcie wy tu wszyscy ogladac mecze a nie plakac przy kazdym odejsciu przecietnego grajka.

odpowiedz
Wysoki - 28.07.2022 / 15:52, *.t-mobile.pl

Ale dlaczego, był za niski?

odpowiedz
Legion - 28.07.2022 / 15:35, *.194.12

Same asy w tej Akademii. Kto tylko skończy wiek juniora, to zaraz odchodzi na zasadzie transferu definitywnego do niższej ligi.

odpowiedz
Juri - 28.07.2022 / 15:26, *.centertel.pl

Za niski na Legię ?

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 28.07.2022 / 14:29, *.plus.pl

Niski za niski czy za cienki?

odpowiedz
jACA - 28.07.2022 / 14:07, *.enf.pl

Resovia to też CWKS, tyle że Cywilno - Wojskowy Klub Sportowy.
Witamy Nikodem i powodzenia w biało czerwonych barwach.

odpowiedz
kulturalny cham - 28.07.2022 / 13:38, *.46.112

powodzenia

odpowiedz