fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

LTC bazą treningową Szachtara

źródło: legia.com

FC Szachtar będzie korzystał z Legia Training Center od sierpnia do listopada 2022 roku. Drużyna i sztab zespołu z Doniecka będą przygotować się do meczów fazy grupowej Ligi Mistrzów rozgrywanych na stadionie Legii, a także do spotkań ukraińskiej Premier Liha.

Legia Training Center będzie również miejscem, gdzie młodzieżowa drużyna FC Szachtara rozegra swoje mecze w ramach UEFA Youth League.

Ponadto ukraiński klub wszystkie domowe mecze grupowe Ligi Mistrzów rozegra na stadionie Legii przy Łazienkowskiej 3.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
WOW - 04.08.2022 / 09:41, *.chello.pl

Dobra informacja. Tak trzymać!

odpowiedz
R1958 - 02.08.2022 / 12:46, *.t-mobile.pl

Obiecał prezes że będziemy mieć LM w Warszawie i mamy, słowa dotrzymał a Wy po Nim tak jedziecie

odpowiedz
ac.milan - 03.08.2022 / 00:04, *.t-ipconnect.de

@R1958: w sumie tak.

odpowiedz
kalarepa - 02.08.2022 / 11:46, *.mm.pl

No co by nie było, Miodkowi się nie śniło, że tacy piłkarze będa biegać po tym ośrodku. Warto może by nasze wkłady do koszulek poszli i popatrzyli jak wygląda ich trening? Może się czegoś nauczą, coś podpatrzą? Goście z Szachtara pokażą im parę myczków? W dziada zagrają?

odpowiedz
olew - 01.08.2022 / 20:57, *.vectranet.pl

Jestem dumny z Legii ! Brawo Legia ! Brawo Polska ! moskalską zarazę pogonimy !

odpowiedz
ajajajaj - 01.08.2022 / 19:00, *.net.pl

może ten potentat zrobi fuzje i kupi Legie od Miodowego gołodupca z dwóch zespołów zrobi jeden haha w sumie lepszy oligarcha Ukraiński niz arabski kozodojca jak nie którzy chcieli kiedyś i niż złotousty dariusz...

odpowiedz
Jasio - 02.08.2022 / 07:17, *.autocom.pl

@ajajajaj: zrób se fuzję mózgu.

odpowiedz
Ja85 - 01.08.2022 / 18:42, *.51.125

Może tu jest ukryty plan? Najpierw dajmy im zagrać ligę mistrzów w Warszawie i trenować na Legii a jak już odpadną z pucharów to wypożyczymy cały skład Szachtara do Legii na rundę wiosenną aby rozjechać polską ligę.

odpowiedz
ablabla - 01.08.2022 / 18:14, *.rdsnet.ro

Mioduski tam nie narzeka, sprzeda więcej piwa i hamburgerów.

odpowiedz
G - 01.08.2022 / 18:05, *.vectranet.pl

Przecież oni dadzą kasę na fundację, a reszta idzie na konto Szachtaru . Rozumiem że wszyscy będą się dobrze bawić na stadionie i kibicować w barwach Ukraińców. Zobaczycie ceny dla NAS i Ukrainy to znowu będzie lament (to może jeszcze zgodę z nimi zróbmy ????).

odpowiedz
geds - 01.08.2022 / 16:07, *.chello.pl

może nasi będą mogli sobie usiąść gdzieś z boku i popatrzeć jak trenuje prawdziwa drużyna, Potem sobie zobaczą na Ł3 jak wygląda mecz na żywo. Może niektórzy zrozumieją co robią inaczej niż piłkarze.

odpowiedz
Januszek - 01.08.2022 / 14:36, *.chello.pl

Jak przyjedzie Real czy inne City to sie bedziemy tluc o te bilety byle zobaczyc mecz takze skonczcie to jatczenie na wszystko , trzeba bylo grac jak ukry ostatnie 10 lata to by LM byla co rok w Polsce dzieku punktow, ale polak potrafi tylko orznac polaka i narzekac...

odpowiedz
Ech - 01.08.2022 / 14:50, *.centertel.pl

@Januszek: Brawo. W punkt.

odpowiedz
Jasio - 02.08.2022 / 07:19, *.autocom.pl

@Januszek: czytasz GW, prawda?

odpowiedz
(L) - 01.08.2022 / 14:28, *.mm.pl

Prezes powie "są puchary na Łazienkowskiej" śmiech przez łzy

odpowiedz
oLaf - 01.08.2022 / 13:48, *.vectranet.pl

Mioduski powinien powiedzieć: "zarobimy na tym tyle ..... zł".

I byłoby po problemie, kasa się przyda przy obecnej mizerii.

A tak to każdy będzie dociekał ile oszust wziął w łapę pod stołem... jak kiedyś jego mentor : O

odpowiedz
Wip - 01.08.2022 / 13:37, *.datapacket.com

Będąc konsekwentnym powinniście dopisać krótka notkę o Wołyniu, podobnie jak zrobiliście to przy newsie o transferze Augustynika i wzmiance o Widzewie…

odpowiedz
Jasio - 02.08.2022 / 07:20, *.autocom.pl

@Wip: Dobre!

odpowiedz
Morda - 02.08.2022 / 14:29, *.orange.pl

@Jasio: Nie nie dobre.

Jakby drużyna chłopów ze wschodniej małopolski mających po 100-120 lat miała tam trenować to wtedy może i byłoby "dobre".

Z tego co wiem, nic się chyba nie zgadza.

odpowiedz
aaaaaaaaa - 01.08.2022 / 13:34, *.play-internet.pl

gonić ich stąd!

odpowiedz
Bbb - 01.08.2022 / 14:50, *.t-mobile.pl

@aaaaaaaaa: niech wracają na Ukrainę.

odpowiedz
Traktor - 01.08.2022 / 17:14, *.com.pl

@aaaaaaaaa: won ruski trollu

odpowiedz
olew - 01.08.2022 / 20:54, *.vectranet.pl

@aaaaaaaaa:

odpowiedz
Mix - 01.08.2022 / 13:28, *.orange.pl

Jeżeli Szachtar będzie płacił za wynajem stadionu i LTC plus wymiana murawy na stadionie to czemu nie ? Biznes jest biznes.
Ale jeżeli maja to za darmo jak zreszta wszystko co Ukraińcy w Polsce dostają to jest żenada.

odpowiedz
Wolfik - 01.08.2022 / 17:13, *.mm.pl

@Mix: Chciałbyś się z nimi zamienić? Nie sadzę. Ja tam jestem dumny, że jako Polacy pomagamy sąsiadom w potrzebie. Nigdy nic nie wiadomo, a nasza postawa jest na świecie zauważona.

odpowiedz
Mix - 01.08.2022 / 17:22, *.orange.pl

@Wolfik:
Jeżeli jesteś fundacją dobroczynną to pomagaj im z własnej kieszeni.
Wojna na Ukrainie może trwać latami i co ? Latami będziesz utrzymywać ich kluby i miliony uchodźców ? Nawet jeżeli ktoś ma duże serducho to finansowo się tego nie udźwignie.
Zreszta Legia ma sama problemy finansowe wiec jeżeli udostępnia komuś stadion i ośrodek treningowy to można na tym zarobić.
Trzeba myśleć o sobie a nie o wszystkich wokół.

odpowiedz
Go4Goal - 01.08.2022 / 17:37, *.centertel.pl

@Mix: to pomyśl o sobie i zamień się na mózg z losowo wybraną świnią. Gwarantuję, że staniesz się mądrzejszy.

odpowiedz
Wolfik - 01.08.2022 / 19:29, *.mm.pl

@Mix: Pomagam ile mogę. To samo zapewne robi Legia. Ja będę to robił dopóki Ukraina nie odzyska w pełni wolności.

W naszym kraju (i nie tylko) jest przewalne mnóstwo kasy na bzdury. Być może to pora, by coś w tym temacie zmienić. I powtórzę: kto wie w jakiej sytuacji będziemy my za kilka lat.

odpowiedz
Iza - 02.08.2022 / 18:35, *.t-mobile.pl

@Wolfik: dramat , ale cię tv otumaniła

odpowiedz
Gregor - 01.08.2022 / 13:03, *.belgacom.be

Miodek obiecywał puchary na Legii i słowa dotrzymał o co Wam chodzi?

odpowiedz
eN - 01.08.2022 / 13:56, *.as13285.net

@Gregor: hehe w punkt

odpowiedz
majusL@legionista.com - 01.08.2022 / 12:47, *.174.42

Tffuuuuu

odpowiedz
olew - 01.08.2022 / 12:07, *.vectranet.pl

To świetna informacja. Brawo Legia ! Brawo My !

odpowiedz
Ech - 01.08.2022 / 12:00, *.centertel.pl

Super. Nie trenują i grają. Niech wylosują super drużyny w lidze mistrzów i idziemy oglądać futbol na najwyższym poziomie.

odpowiedz
L - 01.08.2022 / 11:52, *.waw.pl

A Legia gdzie wtedy bedzie trenowac? Wracaja na stadion? Nie moze sobie Szahtar trenowac na stadionie skoro zespol wyprowadzil sie do osrodka?WTF?

odpowiedz
info - 01.08.2022 / 13:24, *.206.180

@L: LTC to 8 czy 9 boisk i dziesiątki pokoi,tam spokojnie mogą 2 kluby funkcjonować

odpowiedz
Paco - 01.08.2022 / 11:40, *.190.43

Może nasi jak popatrzą to się czegoś naucza . Szkoda ze europejskie rozgrywki możemy oglądać tylko dzięki naszym sąsiadom . Pustak kudłaty kiedy wreszcie odejdzie? Dziwi mnie postawa NS ze nie jadą po oszuście

odpowiedz
L - 01.08.2022 / 11:53, *.waw.pl

@Paco : Nie jada po oszuscie?! Akcja MioduskiWON, najwiecej opraw w historii dla jednego czlowieka, a chlop mowi, ze nie jada po oszuscie :D

odpowiedz
info - 01.08.2022 / 13:28, *.206.180

@L: może Paco miał odłączonego neta przez rok czasu

odpowiedz
ja - 02.08.2022 / 18:01, *.orange.pl

@info: a może jednak ma rację i w ostatnim czasie nawet bluzgów na kudłatego nie ma? Wybaczone ma już po ostatnim meczu z zeszłego sezonu?

odpowiedz
Januszek - 01.08.2022 / 11:31, *.chello.pl

To pokazuje ze Miodulski nie sie zajmie posredniczeniem bo to umie robic i ty duzy plus.
Wreszcie bedzie LM w Warszawie oby losowanie bylo kozackie byly fajne ekipy to sie wreszcie obejrzy pilke z prawdziwego zdarzenia a nie kopanie po czolach a cena biletow im wyzsza tym lepsza moim zdaniem

odpowiedz
Dibg - 01.08.2022 / 11:58, *.chello.pl

@Januszek: Patryk, a po przegranych wyborach ty czasem nie wróciłeś do swojej Odry Opole?

odpowiedz
Yerro - 01.08.2022 / 11:04, *.chello.pl

Zadepczą murawe...

odpowiedz
robochłop - 01.08.2022 / 11:18, *.orange.pl

@Yerro: dobrze za to zapłacą-stać ich...natomiast z naszej strony jesto inwestycja w kontakty...kto wie co może przynieść...

odpowiedz
Dezerter - 01.08.2022 / 14:00, *.orange.pl

@robochłop: Oni zapłacą? Bu ha ha ha ha. Szykuj hajs i reszta tych, którzy chcą za to zapłacić. Płakać i płacić ZA WSZYSTKO. "Nie masz nic, jesteś szczęśliwy" - już niedługo...

odpowiedz