2022-08-03 | pamiętamy,graffiti,Pruszków - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Graffiti

Nowe legijne graffiti: Nienawidzimy wszystkich (251)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Legioniści z Zachodniej Koalicji wykonali Powstańcze graffiti, przedstawiające m.in. Konrada Kurca ps. Joland. Powstańcze graffiti z hasłem "Legijni Patrioci" przygotowali UZL. Z kolei grupa WFS wykonała pracę z kostuchą oraz hasłem "Ultras Legia. Nienawidzimy wszystkich".



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
olek - 10.08.2022 / 14:42, *.chello.pl

WFS praca najwyższym poziom,topowa ekipa graficiarka w Polsce.

odpowiedz
Hahaha - 10.08.2022 / 19:28, *.virginm.net

@olek: gosciu odplynales z tym "topowa ekipa.." widac ze jestes laikiem w tym.temacie...

odpowiedz
info - 10.08.2022 / 23:02, *.38.70

@Hahaha: Słuchaj polonisto,to jest strona (L),wracaj na swój ku.widołek tzn na swój portal

odpowiedz
info - 11.08.2022 / 00:51, *.38.70

@Hahaha: Nie jestem laikiem polonisto

odpowiedz
n - 09.08.2022 / 10:53, *.172.71

WFS to klasa sama w sobie. Każdy szczegół dopracowany tak, jakby oglądało się obraz, nie zwykłe uliczne graffiti. Ja osobiście tylko dodałbym herb Legii do tego.

odpowiedz
Moro - 10.08.2022 / 09:59, *.centertel.pl

@n: ponieważ ZK I UZL to kibice, a WFS to graficiarze.

odpowiedz
Logiczny - 10.08.2022 / 19:30, *.virginm.net

@Moro: a kibic nie moze byc graficiarzem, albo graficiarz kibicem?;)

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 09.08.2022 / 07:06, *.play-internet.pl

Hasło "nienawidzimy wszystkich" było aktualne pod koniec lat 80-tych,kiedy mieliśmy "wojnę z całą Polską".Ani jednej zgody wtedy nie mieliśmy przez bodajże dwa sezony.Potem "wróciło" Zagłębie Sosnowiec,a w '93/94 odnowa zgody z Pogonią.Teraz przy takiej ilości układów,układzików i "lokalnych interesów" hasełko mocno nietrafione.Ale graf elegancki.

odpowiedz
Alan - 09.08.2022 / 08:42, *.t-mobile.pl

@FOREVER LEGIA :
Wiele haseł jest mocno nietrafionych dlatego sam się dziwię czemu są one wciąż na topie.

odpowiedz
Dom_Rembsky - 09.08.2022 / 16:14, *.googleusercontent.com

@FOREVER LEGIA : nienawiść była, jest i musi zostać.

odpowiedz
Pestka - 10.08.2022 / 09:58, *.centertel.pl

@FOREVER LEGIA : hasło bezsensowne na dzień dzisiejszy

odpowiedz
olek - 10.08.2022 / 14:41, *.chello.pl

@Pestka : Odezwali się eksperci,mamy 3 krajowe zgode,a reszta nas nienawidzi ,my tą reszte też,więc hasło aktualne.Pisanie o układach i układzikach jest śmieszne.

odpowiedz
grzesiek - 10.08.2022 / 19:28, *.centertel.pl

@FOREVER LEGIA : dzieki za ta ciekawostke. Interesujacy fakt z historii o ktorym nie woedzialem. Myslalem ze zgode mielismy zawsze z kims. Jak nie z pogonia to z lechią itd

odpowiedz
daro - 08.08.2022 / 23:38, *.net.pl

Najlepsza 2. Też mi się nie podoba 3, zwłaszcza ten przekaz. Jak można nienawidzić wszystkich? Swoją rodzinę, przyjaciół też?

odpowiedz
Olomanolo - 09.08.2022 / 08:28, *.com.pl

@daro: ale jesteś ameba

odpowiedz
Trec - 09.08.2022 / 16:15, *.play-internet.pl

@daro: ty tak na serio?

odpowiedz
n - 10.08.2022 / 07:27, *.172.71

@daro: MY nienawidzimy WSZYSTKICH. Czyli My - Legia z rodziną i przyjaciółmi, nienawidzimy wszystkich innych. To skrót myślowy, hasło - nie można interpretować dokładnie, wprost.
Jeśli trzeba tłumaczyć tak proste rzeczy, to znaczy, że źle jest z obecną edukacją.

odpowiedz
olek - 10.08.2022 / 14:39, *.chello.pl

@n: Daro to kolejny prowokator z polonii lub widzewa,a wiec mąciciel

odpowiedz
Arek - 08.08.2022 / 23:08, *.tpnet.pl

Dzieje się.

odpowiedz
olek - 08.08.2022 / 22:50, *.206.184

Wszystkie 3 prace super

odpowiedz
Olo - 08.08.2022 / 22:25, *.centertel.pl

Pierwsze dwa super. Ten trzeci ,, dziecinada".

odpowiedz
olek - 08.08.2022 / 22:43, *.206.184

@Olo: Idź na swoje strony polonisto

odpowiedz
Olo - 10.08.2022 / 12:03, *.centertel.pl

@olek: Jak podrośniesz to złapiesz dystansu.
Ja też kiedyś byłem młody gniewny :)

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 08.08.2022 / 20:28, *.btcentralplus.com

'Legijni Patrioci'. Cos pieknego. BRAWO !!!! Pruszkow, Pamietamy rowniez klasa.

odpowiedz
Wow - 08.08.2022 / 20:21, *.lukman.pl

Łał

odpowiedz
ding - 08.08.2022 / 20:07, *.chello.pl

No ładne, ładne. Ale spodziewałem się więcej po tej akcji, którą tak hucznie UZL zapowiadali kilka miesięcy temu.

odpowiedz
Do Ding - 09.08.2022 / 01:36, *.t-mobile.pl

@ding: to widocznie wiesz więcej od nich hahaha

odpowiedz