Legia II w marcu 2022 - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

Igor Korczakowski podpisał kontrakt z Legią

źródło: Legia Warszawa

Igor Korczakowski podpisał umowę z Legią Warszawa. 23-letni pomocnik związał się z klubem roczną umową z opcją przedłużenia o kolejny rok. Dołączy do drużyny rezerw "Wojskowych".

Igor Korczakowski urodził się 26 września 1998 roku. Występuje na pozycji środkowego pomocnika. Mierzy 186 centymetrów, waży 79 kilogramów. Swoją przygodę z futbolem rozpoczynał w Kosie Konstancin. Później przez kilka lat szkolił się w Legii Warszawa. Występował również w UMKS Piaseczno, MKS Polonii Warszawa, MKS Piaseczno, Motorze Lublin, Górniku Łęczna, a w ostatnim sezonie w Pilicy Białobrzegi. Zawodnik rozegrał w poprzednim sezonie III ligi 20 spotkań, w których zdobył cztery bramki i zaliczył dwie asysty.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
rr - 05.08.2022 / 13:27, *.28.106

witaj Kurczak po 10 latach przerwy! Kopę lat!

odpowiedz
Imie(L)iński - 04.08.2022 / 21:02, *.t-mobile.pl

Mamy ich!!

odpowiedz
ajajajaj - 04.08.2022 / 20:33, *.net.pl

jak z kosy konstancin to marny grajek piłkarz typu synek tatusia za hajs tatusia

odpowiedz
Kibic - 04.08.2022 / 23:42, *.84.166

@ajajajaj: Serio? Kosa nie ma aż takiej rodziny, żeby drużynę piłkarską poskładać

odpowiedz
Muchito - 04.08.2022 / 20:32, *.centertel.pl

23 lata, perspektywiczny.

odpowiedz
axlrose - 04.08.2022 / 20:27, *.tpnet.pl

A może odpali?
Pamiętacie gościa że Znicza Pruszków, wtedy lepszy był Arrucośtam.
Może to nie te buty, ale próbować trzeba.

odpowiedz
Janusz - 04.08.2022 / 19:17, *.jmdi.pl

Super wiadomość, mało z krzesła nie spadłem!!! Jego nam brakowało!!!

odpowiedz
Reader - 04.08.2022 / 19:29, *.chello.pl

@Janusz:
w zeszłym sezonie - ciężkie boje z Pilicą Białobrzegi

odpowiedz