Kosta Runjaić - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Runjaić: Wielki szacunek i podziękowania dla naszych kibiców. Tylko Legia!

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kosta Runjaić (trener Legii): Jestem zmęczony, ale nie tylko ja, także zawodnicy i sztab. To był trudny mecz, ale takiego się spodziewaliśmy. Widzew zagrał wszystko albo nic, ale zakończenie było szczęśliwe dla nas. Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu, moi zawodnicy grali spokojnie, utrzymywali piłkę, kontrolowali grę, kreowali sytuacje i strzelili gole.

To był mecz na dobrym poziomie. Wiedzieliśmy, że w drugiej połowie Widzew zagra o wszystko, wywoływali na nas silną presję, a moi zawodnicy stracili spokój, nie grali swojej gry. To był mecz walki, na pewno nie jest łatwo grać derby na wyjeździe, w takiej atmosferze. Gratulacje dla chłopaków. Wielki szacunek i podziękowania dla naszych kibiców. Tylko Legia!

W tym meczu było wiele pojedynków, wiele walki, duża intensywność. Cieszę się, że to przetrwaliśmy i punkty jadą do Warszawy. To jest dla mnie najważniejsze. Myślę, że to był emocjonujący mecz dla kibiców.


WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Kosty Runjaicia na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 53601
START: 15.07.2022 / KONIEC: 03.06.2023

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.