Kosta Runjaić - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Runjaić: Wielki szacunek i podziękowania dla naszych kibiców. Tylko Legia!

Mishka, źródło: Legionisci.com

Kosta Runjaić (trener Legii): Jestem zmęczony, ale nie tylko ja, także zawodnicy i sztab. To był trudny mecz, ale takiego się spodziewaliśmy. Widzew zagrał wszystko albo nic, ale zakończenie było szczęśliwe dla nas. Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu, moi zawodnicy grali spokojnie, utrzymywali piłkę, kontrolowali grę, kreowali sytuacje i strzelili gole.

To był mecz na dobrym poziomie. Wiedzieliśmy, że w drugiej połowie Widzew zagra o wszystko, wywoływali na nas silną presję, a moi zawodnicy stracili spokój, nie grali swojej gry. To był mecz walki, na pewno nie jest łatwo grać derby na wyjeździe, w takiej atmosferze. Gratulacje dla chłopaków. Wielki szacunek i podziękowania dla naszych kibiców. Tylko Legia!

W tym meczu było wiele pojedynków, wiele walki, duża intensywność. Cieszę się, że to przetrwaliśmy i punkty jadą do Warszawy. To jest dla mnie najważniejsze. Myślę, że to był emocjonujący mecz dla kibiców.


SONDAJak oceniasz pracę Kosty Runjaicia na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
bronek49 - 13.08.2022 / 17:17, *.chello.pl

pierwsza połowa była dobra w wykonaniu Legii za to druga to masakra tacy doświadczeni zawodnicy a mieli pełne gacie ,a to co robił Tobiasz wybijajac za każdym razem piłkie na afere i widzewiacy przejmowali piłkie zaczym podawać i utrzymywać się przy piłce martwi mnie forma Wszołka który był chyba najsłabszym zawodnikiem póki nie weszli Pich i Ślisz którzy byli jeszcze gorsi od Wszołka , Ślisz to jest winien utraty bramki stał jak słup kiedy widzewiak strzelał bramkie

odpowiedz
Atmosferić - 13.08.2022 / 11:58, *.orange.pl

A co on tak włazi w dupe tym kibicom?

odpowiedz
Bie(L)any - 14.08.2022 / 17:31, *.centertel.pl

@Atmosferić:
... po prostu okazuje im szacunek za to co robią .... ja jak szanuję ludzi np. powstańców Warszawy to nie nazywam tego włażeniem w dupe tylko odpowiednim okazaniem sympatii czyli szacunkiem
... ale to wszystko zależy od wychowania tzn co kto wyniósł z domu ....

odpowiedz
Piter - 13.08.2022 / 06:57, *.centertel.pl

2 kolejki temu, po Cracovii, mówiliście że nie dotrwa do jesieni :-)

odpowiedz
axlrose - 13.08.2022 / 11:07, *.tpnet.pl

@Piter: Na razie jest dobrze, ale trenera zweryfikują mecze z Rakowem i pyrami. Wtedy będzie można coś bardziej wywnioskować. I znając naszego el loco można się spodziewać wszystkiego.

odpowiedz
13 - 13.08.2022 / 22:56, *.com.tr

@Piter: Nie lubię generalizowania. Bo obrazasz takze i mnie. Wiec zapytam- kto? Kto tak mowil?

odpowiedz
gutek - 13.08.2022 / 05:38, *.chello.pl

Widzew słaby jak nigdy

odpowiedz
Kot - 13.08.2022 / 12:07, *.232.126

@gutek:
Legia też.

odpowiedz
filand - 13.08.2022 / 02:42, *.t-mobile.pl

Staram się ignorować co wypisują funkcjonariusze neonazistowskiej gadzinówki spod znaku www.przegladsportowy.onet.pl
Tym razem zacytuję..
- Przebiegliśmy w tym meczu 119 km, co jest naszym rekordem od dawna, natomiast Widzew pokonał 122 km. To najlepiej pokazuje, jak wysokie było tempo tego meczu. Dominowała taktyka, było wiele pojedynków, ale najważniejsze są dla nas trzy punkty, które jadą z nami do stolicy – zakończył Runjaic.

I to by było na tyle...

odpowiedz
kulturalny cham - 13.08.2022 / 11:43, *.46.112

@filand: nie do konca sie z Tobą zgodze
kilometry widzewa są tak wysokie bo biegali jak juniorzy za piłką
Co do tępa wysokiego nie do końca Legia czesto wymieniała duża ilość podań gdzie te tępo nie bylo widoczne ale ogolnie fajnie to wygladało jak przeciwnik biegał za piłka a Legionisci niemiłosiernie ich katowali tym ze oni musza za tą piłką biegać
JOSUE PAN PROFESOR takich nam trzeba

odpowiedz
Wqurwiony po meczu Pucharu Polski z Cracovią, który był ustawką za 3 punkty w lidze - 13.08.2022 / 12:10, *.plus.pl

@kulturalny cham:

Tempo kolego, pozdrawiam

odpowiedz
AAA - 13.08.2022 / 01:49, *.chello.pl

Brawo Trenerze,tylko całkowicie do odstrzału Slisz i Rosołek,
Amen

odpowiedz
Arek - 13.08.2022 / 01:35, *.tpnet.pl

No i pięknie. Gratuluję, bo to ważne zwycięstwo i ważne punkty. Tylko Legia!!!!

odpowiedz
???? - 12.08.2022 / 23:55, *.t-mobile.pl

Muci za Rosolka i zaraz widać efekty , pogra dłużej to nabierze pewności siebie

odpowiedz
Kibic - 12.08.2022 / 23:33, *.net.pl

To jest dobry trener ważne żeby przetrwał ewentualnie kryzysy i walkę na dwóch frontach w następnym roku. Tylko Legia, brawo trener brawo drużyna w końcu widać jedność !

odpowiedz
Waldi - 12.08.2022 / 23:16, *.plus.pl

Pierwsza połowa całkiem dobra, 2:0. Ale druga to porażka, śmiało mogło być przynajmniej 2:2 albo więcej. Sporo szczęścia w sytuacjach stykowych ale Legia minimalnie lepsza. Ważne 3 punkty ale trzeba grać lepiej. Zieliński dawaj dobrego napadziora!!!

odpowiedz
Zielu - 12.08.2022 / 23:31, *.orange.pl

@Waldi: Negocjujemy Carla li tosa.

odpowiedz
Waldi - 12.08.2022 / 23:40, *.inetia.pl

@Zielu: Oby :-) Jestem na tak!

odpowiedz
Dimas - 13.08.2022 / 09:26, *.info.pl

@Zielu: W tym momencie to drugi, trzeci wybór chyba że kwota odstępnego jeszcze spadnie... Też jestem na tak ;)

odpowiedz
Legia - 12.08.2022 / 23:13, *.chello.pl

Zaczynam lubic goscia

odpowiedz
PLBBOY - 13.08.2022 / 02:00, *.inetia.pl

@Legia: ja też.

odpowiedz