Mateusz Żyro - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Mateusz Żyro: Jest ogromna złość

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

- Pierwsza połowa nie wyglądała tak, jak powinna wyglądać. W przerwie wprowadziliśmy pewne korekty i od razu wyszliśmy odmienieni. Jakbyśmy zagrali cały mecz na takim poziomie, myślę że rezultat byłby pozytywny - powiedział po meczu stoper Widzewa Łódź, Mateusz Żyro.

- Początek spotkania nie był jeszcze taki zły. Pierwsze 10-15 minut było całkiem dobre w naszym wykonaniu. Potem Legia zaczęła dominować. Ciężko wytłumaczyć, czemu tak szybko nas zdominowali. Spokojnie mogliśmy zapobiec strzelonym bramkom. Jest ogromna złość. Musimy kontynuować ten poziom z drugiej połowy i zacząć punktować.

- Było czuć temperaturę tego meczu. Jest to coś wspaniałego grać w takich meczach. Trybuny to światowy poziom, niosły nas. Szkoda nieuznanej bramki Patryka Stępińskiego. Wtedy mieliśmy jeszcze bodajże 15 minut i myślę, że te trybuny poniosłyby nas jeszcze bardziej.

- Liczą się punkty, dlatego nie mogę dobrze ocenić początku sezonu w wykonaniu Widzewa. Patrząc obiektywnie na naszą grę, to nieźle gramy. Porażki są minimalne, ale to dalej są porażki. Stwarzamy sobie sytuacje, ciężko pracujemy. Musimy poprawić jeszcze małe detale i myślę, że zaczniemy wygrywać.

- Ciężko mi wytłumaczyć, czemu tak oddaliśmy inicjatywę. Dlatego jesteśmy tak źli na siebie. Przyjdzie czas na analizę, jak po każdym meczu. Ciężko coś teraz powiedzieć. W drugiej połowie już graliśmy swoje, dominowaliśmy, oddawaliśmy dużo uderzeń, dośrodkowań. Musimy kontynuować tę grę z drugiej połowy i dalej ciężko pracować.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
(L) eon - 15.08.2022 / 01:10, *.net.pl

Mateusz , to ja mam dla ciebie taka radę, grajcie tylko drugie połowy, na pierwszą nie wychodźcie z szatni :)

odpowiedz
13 - 13.08.2022 / 23:01, *.com.tr

Jak dla mnie za duzo pyszczy.

odpowiedz
Żyrardów - 13.08.2022 / 19:10, *.play-internet.pl

Dawał radę...
Za rok dwa może sprobowac wrócić
Z tą akademia nie jest chyba tak fatalnie
Paru z (L) gdzieś tam gra

odpowiedz
Lopez - 13.08.2022 / 08:24, *.tpnet.pl

Gość wyszedł z naszej akademii i akurat paradoksalnie przydało się to że jest fatalne szkolenie w akademii i ten Żyro jest słaby...

odpowiedz
WO(L)A - 15.08.2022 / 12:17, *.orange.pl

@Lopez : a ja myślę ,że ty bez względu na twoją wiedzę w materii o której pojęcia nie masz , paradoksalnie , jesteś po prostu głupi !

odpowiedz
Robert Szenfeld - 13.08.2022 / 08:11, *.centertel.pl

Swiatowy poziom kibiców widzewa ? Tu nie chodzi o ilość kibiców na stadionie, i że wszyscy siedzą na czerwono... przypomni Ci się co to znaczy jak przyjedziecie na Ł3 ... ale już poza tym.. mimo wszystko wolę taki widzew , który gra otwarta piłkę niż te wszystkie autobusy w bramce, które zwykle stawiają przeciwnicy pokroju sracovii, czy drużyn prowadzonych przez probieża, zielińskiego albo leszka ...

odpowiedz
AAA - 13.08.2022 / 01:44, *.chello.pl

Do Rataj; niech nigdzie nie wraca,za prowokacje vs Josue

Lecz gamoniu kompeksy i szanuj mordę w wywiadach.

odpowiedz
Arek - 13.08.2022 / 01:28, *.tpnet.pl

Jaka tam złość? Jest radość Michale. Znaczy, Mateuszu. To już chyba tak z przyzwyczajenia.

odpowiedz
Rataj - 12.08.2022 / 23:59, *.centertel.pl

Życzę Ci Mateuszu abyś wrócił kiedyś do rodzinnego miasta i do Legii.Dzisiaj nie było źle.Widać,że masz duże możliwości

odpowiedz
Serek - 13.08.2022 / 08:27, *.tpnet.pl

@Rataj: może co najwyżej wrócić ale w okolice Warszawy do Żyrardowa tam gdzie kiedyś jego drewniany brat był wysyłany , miejsce braci Żyro jest w Żyrardowiance Żyrardów.

odpowiedz
ŚŻK - 13.08.2022 / 09:16, *.tpnet.pl

@Serek: a po co on nam tu?

odpowiedz
L - 12.08.2022 / 23:55, *.190.198

1. Jakbyscie zagrali tak w 1 polowie to Legia by na was nie wyszla na stojaka w drugiej.
2. Moze dlatego, ze ma lepszych pilkarzy na kazdej pozycji. To chyba nie jest trudne do wytlumaczenia?
3. No tak was niosly, ze w 1 polowie nie wiedzieliscie co sie dzieje. No pewnie, ze szkoda, jak wprowadza przepisy, ze gole ze spalonych sie licza to moze jeszcze kiedys Widzew wygra z Legia.
4. Minimalne porazki jak w 90+10 minucie strzelasz gola kontaktowego? Odwaznie.
5. To jest faktycznie zagadka XXI wieku, dlaczego beniaminek byl gorszy od Legii.

Co ten Zyrko wygaduje w ogole?! Moze sie przyzwyczail okresem w Legii, ze przewaznie wygrywal, nawet jak nie dominowal i teraz zdziwiony, ze w Widzewie tez tak nie jest?

odpowiedz