fot. Kamil Marcinak / Legionisci.com
REKLAMA

Gdzie obejrzeć mecz Legia - Górnik?

Redakcja

Spotkanie Legia Warszawa - Górnik Zabrze najlepiej obejrzeć z trybun stadionu przy Łazienkowskiej 3. Do piątku rano w systemie biletowym zajętych jest już 22 tysiące miejsc! W telewizji mecz będzie można obejrzeć na antenie Canal+ Sport, a w internecie na canalplus.com. Początek o godzinie 20:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także na wszystkie materiały pomeczowe.

KURSY NA LEGIA - GÓRNIK
FORTUNA


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
miLość - 19.08.2022 / 19:05, *.57.17

Prawdziwi fani przemierzajá setki i tyś kilimetrow tyLko aby zobaczyc i dopingować swojá miLość Legie!

odpowiedz
Andreas - 19.08.2022 / 10:17, *.play-internet.pl

Jak to gdzie? Na stadionie na żywo.

odpowiedz
L50 - 19.08.2022 / 09:20, *.libet.pl

Ja proponuję ruszyć d..ę kupić bilet i przyjść na mecz .

odpowiedz
Xxx - 19.08.2022 / 14:26, *.chello.pl

@L50: przestań za gorąco jest... A i biletów mało więc tłumy ludzi będą.... Lepiej mieć zimne piwko, wiatraczek i Canal Plus

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.