fot. Mishka / Legionisci.com

Na żywo

LIVE!: Legia 2-2 Górnik (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Górnik Zabrze przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Początek o godzinie 20:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA LEGIA - GÓRNIK
FORTUNA


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (106)

+dodaj komentarz
gutek - 20.08.2022 / 10:42, *.chello.pl

sędziowie pomogli zremisować

odpowiedz
RobL - 19.08.2022 / 23:46, *.chello.pl

Np właśnie o to mi chodzi że to forum to AntyLegia!!!!Właśnie wróciłem z meczu było zajebiacie!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.08.2022 / 22:38, *.t-mobile.pl

Gra tragiczna, wynik szczęśliwy. Carlitos na plus. Ale wszystko przed nim. Potrzeba kolejnych wzmocnień, zwłaszcza gracza do środka, który przyspieszy grę. Szkoda, że Karbownik nie przyszedł, ale może jeszcze kogoś pozyskamy. Ale problem został ten sam...

odpowiedz
Gl - 19.08.2022 / 22:20, *.27.80

O ho!
Wchodzi Rosolek-zaraz ich rozjevie..y

odpowiedz
Fc - 19.08.2022 / 22:20, *.chello.pl

Qrw......a kupen mi nie wejdzie????????????

odpowiedz
DanieLo - 19.08.2022 / 22:18, *.amazon.com

Thank you ref!

odpowiedz
Olomano - 19.08.2022 / 22:18, *.com.pl

Ludzie !!! Pobudka prowadził Pogoń i coooo???? I nic gra na farcie bo to co Pogoń pokazywała to nie był futbol to był fart - taka jest prawda a za chwilę spłynie hejt

odpowiedz
Xyz - 19.08.2022 / 22:38, *.orange.pl

@Olomano:
Kosta ustala taktykę do 20m przed bramką przeciwnika. Później mają sytuacje kreować zawodnicy z pola.

Pogoń od jego przyjścia przestała grać piłkę na aferę. Dlaczego nie wygrał z Pogonią nic? Bo nie miał odpowiednich aktorów. W Legii też ich nie ma. Będzie budował silna Legię z 2-3 sezony.

odpowiedz
Kiel - 19.08.2022 / 22:15, *.t-mobile.pl

Na tę porażkę nie ma logicznego wytłumaczenia. No co? Górnik mega mocny? W mega formie? Trzeba się poddać. Po co się łudzić? Może zróbmy jakieś zakłady na liczbę porażek w tym sezonie?

odpowiedz
dafaf - 19.08.2022 / 22:15, *.autocom.pl

Każdy Legie leje,
łysi, muły, geje,
straciła szacunek,
nic nie dał ratunek,
w postaci trenera,
dramat jak cholera,
za co my płacimy,
na stadion chodzimy,
trzeba powiedzieć dość,
skończyć swoją złość,
olać tą drużynę,
mieć znów wesołą minę

odpowiedz
DanieLo - 19.08.2022 / 22:13, *.amazon.com

haha. 23,000 kibicow na stadionie. Wspolczuje.
Kocham Legie, ale to co ogladam to nie jest moj klub. to jest juz pseudo-legia. prawdziwa Legia to my, kibice.
W doooopie mam miodzia i caly jego pierdykniety plan. wstyd i hanba

odpowiedz
Nh1234 - 19.08.2022 / 22:13, *.grefnet.pl

Co to za gra?? Zero walki zero skutecznienosci

odpowiedz
Kwas70 - 19.08.2022 / 22:12, *.oktv.se

Szmaciar.e , zero pomyslu

odpowiedz
Zły - 19.08.2022 / 22:11, *.chello.pl

niestety mioduski ma obsrana reke ichocby tu nie wiadomo kto i co zrobil nad nim wisi fatum bo jest men.a ,wiec powiedzmy sobie ostatecznie won ze szkodnikiem,koniec z kibicowaniem na Ł3

odpowiedz
danieLo - 19.08.2022 / 22:14, *.amazon.com

@Zły: mioduski powodem wszystkiego co zle w naszym klubie. #mioduskiOUT

odpowiedz
Sobo(L)ew - 19.08.2022 / 22:09, *.datapacket.com

Jedyne co brak to skompletowania tego obrazu totalnego marazmu i nedzy, to "NIE PODDAWAJ SIE..."

odpowiedz
Jurek - 19.08.2022 / 22:09, *.inetia.pl

Ale żenada. Wszołek dzisiaj powinien oddać całą miesięczną pensję na schronisko na Paluchu .

odpowiedz
Gl - 19.08.2022 / 22:09, *.27.80

Gdzie ta Zylet!!
Ludzie kochani!!

odpowiedz
Pjoter - 19.08.2022 / 22:08, *.play-internet.pl

No no no...szósta kolejka i druga porażka...ciekawie to brzmi i znajomo.

odpowiedz
pomyślcie - 19.08.2022 / 22:06, *.autocom.pl

jak można kupować karnety, koszulki i inne gadżety za takie duże pieniądze i chodzić na mecze i się denerwować i tracić zdrowie????

Nie lepiej w internecie włączyć mecz i jak coś to wyłączyć w każdej chwili i za DARMO?????

odpowiedz
Jimi70 - 19.08.2022 / 22:06, *.orange.pl

Nastepny mecz pod buki

odpowiedz
Wacha - 19.08.2022 / 22:06, *.jmdi.pl

Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości co do tego, że ten mecz jest sprzedany?

odpowiedz
Sobo(L)ew - 19.08.2022 / 22:03, *.plus.pl

Proponuje więcej chodzić na mecze i pchać temu patałachowi w dupę i dalej kupujecie koszulki i inne gadżety.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 19.08.2022 / 22:03, *.aster.pl

Ciekawe, co jeszcze musi spieprzyć Wszołek, aby został zdjęty z boiska?

odpowiedz
Super - 19.08.2022 / 22:03, *.chello.pl


Baku miał za duży upał i padł.

Taki to transfer.

odpowiedz
jo - 19.08.2022 / 22:01, *.tpnet.pl

Legia została rozpracowana ... Jak Pogoń Kosty...

odpowiedz
Koczi - 19.08.2022 / 21:57, *.centertel.pl

Z taką gra to powinni podzielić los Wisły Kraków. Nieudacznicy

odpowiedz
True - 19.08.2022 / 21:56, *.plus.pl

Zamydlili nam oczy od rzeczywistości . Taka to prawda , niestety .

odpowiedz
Olomanolo - 19.08.2022 / 21:56, *.com.pl

Halooo !!! Fani pseudo trenera i miodka gdzie wy jesteście wychwalajcie dalej jego strategię

odpowiedz
wtf - 19.08.2022 / 21:56, *.chello.pl

Odrodzenie Mladenovica,co mecz bramki,asysty...

odpowiedz
zielony - 19.08.2022 / 21:55, *.centertel.pl

Może po prostu ten mecz ma tak wyglądać jak wygląda,a my jesteśmy naiwni? Po prostu frajerzy

odpowiedz
Wolfik - 19.08.2022 / 21:55, *.chello.pl

Ten mecz mozna spisac na straty. Niestety, dziś nie gramy kompletnie nic, a jeszcze dajemy prezenty.

odpowiedz
Mr. - 19.08.2022 / 22:14, *.virginm.net

@Wolfik:Racja. Nie wiem jakim wynikiem skończy sie ten mecz.Ale aktualny rezultat (2-0) to najmniejszy wymiar kary.Rozumiem że mozna przegrac ale w jakimś stylu,a tu słabizna totalna. Dzisiaj brakowało tylko samobója do kompletu.Zero ambicji i jakiejkolwiek złości sportowej.Każda formacja poniżej krytyki.Nikogo nie można dzisiaj wyróżnić.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 19.08.2022 / 21:55, *.btcentralplus.com

Gornik 1 Stal Mielec 3. A Legia ??.....k mac !!!!!!

odpowiedz
Piotr - 19.08.2022 / 21:55, *.111.202

Ten mecz pokazuje, gdzie nasze miejsce. Ten sezon będzie spokojny bo środek tabeli.
Może pod koniec sezonu nikt nie będzie chciał grać w pucharach to zdobędziemy 4 miejsce jak Lechia

odpowiedz
Atmosferić - 19.08.2022 / 21:54, *.orange.pl

Stawiałem wygraną troyes z lyonem i górnika z legią

wyniki aktualnie
legia-gornik 0-2
lyon-troyes 1-1

1 gole i będzie kilkaset funciaków :D

odpowiedz
artic - 19.08.2022 / 21:53, *.t-mobile.pl

Zapomnieli jak sie gra w pilke przez tydzien??? daja sie zdominowac takim wirtuozom pilki jak Dadok,jakis Paluszek,Cholewiak czy mlody " nędza" i jeszcze niemiaszek wpuszcza to beztalencie Ślisza ja pierd..

odpowiedz
danieLo - 19.08.2022 / 21:57, *.amazon.com

@artic: Z tego co widac, to polowa skladu nigdy nie grala na poprawnym poziomie, czy to przed czy po przyjsciu do Legii..

odpowiedz
Zły - 19.08.2022 / 21:52, *.chello.pl

Jak myślisz że gorzej grac jak w zeszłym sezonie sie nie da to masz niespodzianke,dawaj ku.wa Carlitosa,skomlales ze nie ma napastnika a w przerwie wymienia graczy defensywnych,co za patola,mozna na to tylko sie zes,ac na żadko,bleeeeeeeeeeee

odpowiedz
Milusinski - 19.08.2022 / 21:52, *.orange.pl

Jeżeli się gra tak żeby nie wygrać to nic dziwnego ze już 2:0 ich Górnicy leją.
Kompletny brak szacunku do kibiców którzy tak licznie przybyli żeby oglądać ta parodie piłki nożnej..

odpowiedz
Koczi - 19.08.2022 / 21:51, *.centertel.pl

Jakbym wystąpił druzne z B klasy to by zagrała lepiej niż te patalachy. Oni chcą grać o mistrzostwo? Chyba C klasy!!!

odpowiedz
WBA - 19.08.2022 / 21:51, *.as13285.net

Obrona la kabaret

odpowiedz
I tyle w temacie - 19.08.2022 / 21:50, *.vectranet.pl

Ten mecz śmierdzi

odpowiedz
Michał - 19.08.2022 / 21:40, *.plus.pl

Przetarłem okulary na drugą połowę bo pierwszej nie dało się oglądać....nosz morwa kać...co oni grają? Znów na zwolnienie trenera?

odpowiedz
Rybasocho - 19.08.2022 / 21:38, *.t-mobile.pl

Bramka na konto Tobiasza. Miejmy nadzieję że druga połowa będzie zdecydowanie lepsza bo gorzej zagrać się nie da

odpowiedz
LWST - 19.08.2022 / 21:37, *.plus.pl

Z ławki rezerwowych tylko Carlitos może coś wnieść ,to pokazuje jaką mamy ławkę rezerwowych :/ Kapustka i Baku nie widoczni ,Josue ,Wszołek umiejętnie odcinani od piłek ,ale jest nadzieja Górnik nigdy nie gra 2 równych połówek meczu ,stawiam na wynik 4:2 :)

odpowiedz
speed - 19.08.2022 / 21:36, *.play-internet.pl

„there's a method to his madness” powiedział Dariusz Mioduski, kiedy chciał zatrudnić Trenera Papszuna. I to byłby najlepszy ruch w tej całej gównianej prezesurze Prezesa. Niestety przyszedł Jacek i wszystko spieprzył. Obym się mylił i życzę wszystkim i sobie wszystkiego co najlepsze.

odpowiedz
Wolfik - 19.08.2022 / 21:39, *.chello.pl

@speed: Papszun to była ściema. Mioduski nie miał tak naprawdę szans na "wyciągnięcie" trenera z Częstochowy. Przede wszystkim finansowo.

odpowiedz
speed - 19.08.2022 / 21:43, *.play-internet.pl

@Wolfik: To smutne...

odpowiedz
Wolfik - 19.08.2022 / 21:45, *.chello.pl

@speed: Ano.

odpowiedz
Nie zesrajta się - 19.08.2022 / 21:34, *.com.pl

Mecz trwa 90 min, spokojnie,no chyba że Podolski wejdzie i będzie lipa...

odpowiedz
Jano - 19.08.2022 / 21:52, *.orange.pl

@Nie zesrajta się : sam sie nie zesraj nie widzisz co sie dzieje jak ci szmaciarz traca bramkę za bramką

odpowiedz
@Nie zesrajta się - 19.08.2022 / 22:43, *.com.pl

@Jano: przewidziane,nie ma sprawy...dobrej nocki.

odpowiedz
Tym - 19.08.2022 / 21:33, *.net.pl

Tobiasz to muchy rozgania na drugim metrze

odpowiedz
wtf - 19.08.2022 / 21:32, *.chello.pl

Wystawianie Charatina to jakaś akcja charytatywna?Po co ściągaliśmy z wielkimi fanfarami jednokrotnego reprezentanta Polski Augustyniaka?

odpowiedz
Sebo(L) - 19.08.2022 / 21:31, *.vectranet.pl

Na grę Legii w pierwszej połowie nie ma nawet określenia. Dno to za mało powiedziane. Ani jednego strzału w światło bramki mówi samo za siebie. Zero pomysłu na akcje ofensywne. Legia najnormalniej w świecie póki co w tym meczu nie istnieje...

odpowiedz
Wolfik - 19.08.2022 / 21:34, *.chello.pl

@Sebo(L) : Również zachodzę w głowę co jest grane. Carlitos postawił, czy jak?

odpowiedz
hahahah - 19.08.2022 / 21:31, *.centertel.pl

posiadanie piłki
Górnik 70%
Tobiasz 30%

odpowiedz
SEBO(L) - 19.08.2022 / 21:30, *.centertel.pl

Bez przemęczenia,jak ostatnio na nieco ponad godzinnym treningu...
Przyjeżdżają jakieś chłopaczki i spore odpady z ch.jwiekądowa (poza jednym mistrzem świata),i jak zwykle,niespodziewanie wygrywają z asami futbolu...
"Niespodzianka"...

odpowiedz
Wolfik - 19.08.2022 / 21:30, *.chello.pl

Pozostaje mieć nadzieję, że na drugą połowę zespół zdąży wyjść....

Bramka dala zabrzan była tylko kwestią czasu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.08.2022 / 21:29, *.t-mobile.pl

Oby w 2 było lepiej, bo cienko to wygląda.

odpowiedz
Wolfik - 19.08.2022 / 21:37, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: "Cienko" do dość łagodne określenie...

Fajnie, że wróciłeś na forum. Bo mimo, że nieraz było miedzy nami "ostro" to jednak szkoda, gdy ludzie z którymi sie rozmawia latami znikaja.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.08.2022 / 22:32, *.t-mobile.pl

@Wolfik: Postaram się bardziej panować nad emocjami, bo nerwy to do niczego dobrego nie prowadzą.

odpowiedz
Koczi - 19.08.2022 / 21:29, *.centertel.pl

Stał Mielec na wyjeździe pojechała z nimi a My u siebie gramy takie dno. Współczuję tym co kupili bilety na to "spotkanie"

odpowiedz
DanieLo - 19.08.2022 / 21:28, *.comcast.net

Słabo. Bardzo słabo.

Wogole gra bramkarza nie ma najmniejszego sensu. Klepanie pomiędzy obrońcami a potem długa piłka na walkę no i wszystkie tracimy. To jest dno i jeszcze raz dno.

Celności podań brak
Waleczności brak
Sprintów brak

Jaja sobie robią. Pierdzenie o Szopenie że szukamy stabilizacji. Czym? To jest szrot a nie drużyna. Banda przebierańców i pseudo piłkarzy.

odpowiedz
Tyle. - 19.08.2022 / 21:27, *.chello.pl

Czy Legia to jakaś amatorska drużyna?
Brak składu ładu no pilka jak na Orliku.

odpowiedz
Pab(L)o - 19.08.2022 / 21:27, *.mm.pl

A człowiek się łudził że to już wraca na właściwe tory

odpowiedz
Pomidor - 19.08.2022 / 21:24, *.centertel.pl

Dajcie im spokój gołym okiem widać,że oni są zmęczeni sezonem

odpowiedz
Koczi - 19.08.2022 / 21:23, *.centertel.pl

Ja bym im nawet po 10zl nie zapłacił za ten mec co grają. Hańba!!!

odpowiedz
grzesiek - 19.08.2022 / 21:22, *.centertel.pl

Grają jakby zwiedzili wczoraj wszystkie agencje towarzyskie w warszawie i jedynie oglądali panienki bez mozliwosci zamoczenia. Dzis ich jajca bola.

odpowiedz
Zły - 19.08.2022 / 21:22, *.chello.pl

Charatin jest dzisiaj mega zagubiony,zaraz walnie babola na 0-2

odpowiedz
Badylu - 19.08.2022 / 21:21, *.vectranet.pl

Brak zaangażowanie oni nie potrafią grać co tydzień-to zbyt często.Gorąco i zbyt późno bo spać się chce po tylu dniach treningu w ukropie.Komentatorzy też zauważają komu się bardziej chce,kto biega,pressuje itd i nie jest to Legia

odpowiedz
żabol75 - 19.08.2022 / 21:34, *.plus.pl

@Badylu:

odpowiedz
Zły - 19.08.2022 / 21:21, *.chello.pl

zmiany na juz Augustyniak za Charatina i Carlitos za Wszołka

odpowiedz
Koczi - 19.08.2022 / 21:20, *.centertel.pl

Dno i wodorosty

odpowiedz
Figo - 19.08.2022 / 21:20, *.waw.pl

Co to za gra cały czas do tyłu z Tobiaszem bez sensu

odpowiedz
Zły - 19.08.2022 / 21:20, *.chello.pl

oni wyglądają jakby skończyli pić pare godzin temu,a Żyleta zamiast ryknąć to dobrze się bawi

odpowiedz
Zły - 19.08.2022 / 21:17, *.chello.pl

z takim zaangazowaniem pilkarzyków,bedzie zaraz akcja autokar cz.3

odpowiedz
Sebo(L) - 19.08.2022 / 21:13, *.vectranet.pl

Jak na razie tragedia. Gra Legii bez ładu i składu. Zero koncepcji na grę ofensywną.

odpowiedz
O mamo - 19.08.2022 / 21:12, *.vectranet.pl

Ludzie idą namecz żeby oglądać Legię,a narazie oglądają przez pół meczu tylko Górnika.Póki co Legia nie istnieje

odpowiedz
Won - 19.08.2022 / 21:11, *.virginm.net

Ale syf co oni grają?

odpowiedz
Rataj - 19.08.2022 / 21:09, *.centertel.pl

To wygląda tak słabo,że aż trudno uwierzyć,że to ta Legia z meczu z Widzewem.Dramatycznie to wygląda.Nie chce im się grać czy jak? Jacyś tacy skrzywienie odpoczatku meczu.Nie było widać entuzjazmu

odpowiedz
Jimi70 - 19.08.2022 / 21:07, *.orange.pl

Piłkarze Legii biegają jak dzieci we mgle

odpowiedz
Olomanolo - 19.08.2022 / 21:05, *.com.pl

Jak zwykle balonik pęka

odpowiedz
grzesiek - 19.08.2022 / 21:04, *.centertel.pl

Ooo widać juz reke nowego trenera bramkqrzy.
Przy dosrodkowaniach tobiaszu pamiwtaj ze masz byc przyspawany do linii bramkowej wtedy bedziesz mogl zrzucic wine na obroncow ze zle przykryli rywali :))))))))))))
Arek Malarz krol przyspawania do linii dobry teacher

odpowiedz
Rataj - 19.08.2022 / 21:03, *.centertel.pl

Tłamszą Legię od 30 minut i 0 reakcji.Śmierdziało tym od początku meczu.Górnik gra jak u siebie.Czy Legia zawsze musi być czymś zaskoczona?

odpowiedz
AA - 19.08.2022 / 21:02, *.virginm.net

Oczywiście Rose krył tego co strzelił,juz tydzień temu pisalem że co mecz to babol i kwestia czasu kiedy bedziemy tracic bramki przez niego.

odpowiedz
Zdzicho - 19.08.2022 / 21:01, *.tpnet.pl

Chyba pira Tobissza na ławę odstawić bo na przedpolu to on grać nie umie....

odpowiedz
lubelskie - 19.08.2022 / 20:21, *.marsoft.net

witam, czy mógłby ktoś podać link, dziękuję

odpowiedz
robochłop - 19.08.2022 / 20:24, *.orange.pl

@http://tk.freestreams-live1.com/canal-sport-polska0/ :

odpowiedz
Olomanolo - 19.08.2022 / 20:19, *.com.pl

....niechaj raca pomyślności nigdy nie zagaśnie a kto sto lat nie odśpiewa niech z krzesełka spadnie ...100 lat Mordo

odpowiedz
filand - 19.08.2022 / 20:04, *.t-mobile.pl

Carlitos? Gotowy do gry. ŁAWKA REZERWOWYCH..
Charatin? Gotowy do odejścia. Wyjściowa jesenastka.
Tobiasz ? Pierwszy bramkarz?

Bardzo Ciekawa Koncepcja...

odpowiedz
Monster (L) Miłkowice - 19.08.2022 / 19:35, *.tpnet.pl

Mój skład na mecz.
Tobiasz
Johansson ... Augustyniak ... Jędrzejczyk ... Ribeiro
Charatin ... Josue
Kapustka ... Carlitos ... Baku
Muci

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.08.2022 / 19:34, *.orange.pl

I to jest super Pan Trener. Przyszedl Carlitos, ale musi zapracować na wyjściowy skład. Brawo.

odpowiedz
filand - 19.08.2022 / 20:14, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek:
To może mi wytłumaczysz po co było to całe gadanie o przydatności i gotowości do gry Carlitos'a? Tak dla zmyły? Tak dla jaj? Jaja to mamy na Wielkanoc a obecnie mamy najzimniejszy inaczej sierpień od 50 lat...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.08.2022 / 20:19, *.t-mobile.pl

@filand : Ma wejść i dostać brawa od publiki. Do tego będą skandować Carlitos, Carlitos, Carlitos. Jasne? A jeżeli nie, to zamów ubera, śmigaj na Plac Zamkowy i zapytaj Króla, dlaczego tam stoi, tyle lat...

odpowiedz
filand - 19.08.2022 / 20:27, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek:
Chcesz jechać cytatami...
To wiesz co? Te 125 ? To se wkręć...w dupe...
Ps. Na Placu Zamkowym była pętla tego autobusu...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.08.2022 / 21:28, *.t-mobile.pl

@filand: Kolego, jak masz problem ze zwieraczem, podnieś beret i wal śmiało. Oby nie po ścianach:)

odpowiedz
Pab(L)o - 19.08.2022 / 19:31, *.mm.pl

Liczę na dobry meczyk, cały jak pierwsza połowa tydzień temu i spokojne, przekonujące zwycięstwo, do boju

odpowiedz
Podolski - 19.08.2022 / 19:23, *.play-internet.pl

@Atmosferić: Górnik Zabrze......gówno w wiadrze.Jak tak mecze obstawiasz to lepiej oddaj na drugi raz pieniądze bezdomnym.3:1 i dwa gola Carlitosa i wtedy zobacz ile kasy jest do wygrania

odpowiedz
Atmosferić - 19.08.2022 / 19:16, *.orange.pl

obstawione dziś
lyon-troyes 2 - both team to score
legia-górnik 2 - both team to score

Spore pinionszki do wygrania - około 500 funtów.

odpowiedz
Yo11 - 19.08.2022 / 19:05, *.chello.pl

Tobiasz – Johansson, Rose, Jędrzejczyk, Mladenović – Charatin – Wszołek, Josue, Kapustka, Baku – Muci

odpowiedz
Czaro - 19.08.2022 / 19:04, *.vectranet.pl

J...ć górnik jak za dawnych lat

odpowiedz