fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 8. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek w Płocku Wisła podzieliła się punktami z Górnikiem i zachowała pozycję lidera, w drugim meczu Piast pokonał Miedź. W niedzielę Lech Poznań pokonał u siebie Widzew, Pogoń wygrała w Kielcach, a Zagłębie podzieliło się puntami z Jagiellonią. W sobotę Stal Mielec pokonała Śląsk Wrocław a Lechia bezbramkowo zremisowała z Wartą. Cracovia natomiast gładko pokonała u siebie Raków. W piątkowym meczu przyjaźni Legia pokonała Radomiaka 1-0.



8. kolejka:

Legia Warszawa 1-0 Radomiak Radom
Stal Mielec 2-0 Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk 0-0 Warta Poznań
Cracovia 3-0 Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin 1-1 Jagiellonia Białystok
Korona Kielce 1-2 Pogoń Szczecin
Lech Poznań 2-0 Widzew Łódź
Piast Gliwice 2-1 Miedź Legnica
Wisła Płock 1-1 Górnik Zabrze

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Maciej - 06.09.2022 / 11:58, *.aster.pl

Ta Wisła P. już mialabyć Mistrzem, co to tak pieknie grali, a tymczasem maja juz tyle samo punktów co my :)

odpowiedz
Luk - 04.09.2022 / 09:23, *.vectranet.pl

A co to się stało najlepszej polskiej drużynie w pucharach od czasów Wisły Henryka Kasperczaka?

odpowiedz
HHAAHA - 04.09.2022 / 13:21, *.centertel.pl

@Luk: nic sie nie stało rakow nie potrafi grac z crakovia a do wisły Kasperczaka troszke im brakuje np europejskich pucharow i mistrzostwa :D

odpowiedz
HHAAHA - 04.09.2022 / 13:28, *.centertel.pl

Jedyna sensacja to remis lechi gdansk
czuc jeszcze zwyciestwa
jagieloni korony widzewa i gornika z

odpowiedz
Kolega po szalu - 06.09.2022 / 15:10, *.plus.pl

@Luk: bez przesady najpierw awansują do 1/16 LE dwukrotnie jak my za Berga i Magiery. Widzę że niektórzy mają niskie wymagania w naszym kraju że sam awans do kolejnych rund fetują jak MŚ eh

odpowiedz
Arek - 04.09.2022 / 00:22, *.tpnet.pl

Hehehe, wielki Raków. Tak, tak, zaraz mi ktoś odpisze, że jak my tak graliśmy, było dokładnie tak samo. Tylko że co teraz powiedzą ci śmieszni eksperci, typu Mielcar, co ich występy w pucharach do
Wisły porównywał. Gdzie do Wisły nas, czy nawet łacha w pucharach podjazdu nie mają. Za tydzień oczywiście się napną, bo mecz z Legią. Ale ja jak zawsze liczę na nasz zespół i nie mam zamiaru wypisywać farmazonów, że teraz to już na bank porażka.

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 03.09.2022 / 22:01, *.com.pl

ale Raków dostał w cymbał od srakowi ,dobrze ze dziś nie obstawiałem bo by było po kuponie,już w tej naszej śmiesznej lidze to każdy wynik jest możliwy ,juz nawet mnie nie zdziwi jak pyry w następnej kolejce dostaną u siebie od Widzewa a Wisła u siebie od kurnika ,te wyniki to jest loteria

odpowiedz
Wycior - 03.09.2022 / 22:59, *.t-mobile.pl

@Wolska dla Wolaków: i jak tu nie kochać naszej ę-klapy ;)

odpowiedz
(L)ychu - 02.09.2022 / 22:52, *.168.225

Jeśli mnie pamięć nie myli to pozycję lidera zajmowaliśmy na koniec sezonu 2020/2021 !!!

odpowiedz
Jano - 02.09.2022 / 17:44, *.orange.pl

Co oni z tymi meczami w piątek!!!!! To juiż Legia nie może grać w sobotę czy niedzielę tylko ciągle w piątki, poj... tą ekstraklasę !

odpowiedz
Misiowaty - 02.09.2022 / 22:46, *.orange.pl

@Jano: Najlepsze by były soboty, niedziele nie bardzo bo o 17:30 więc to bez sensu

odpowiedz
kaktus - 02.09.2022 / 14:09, *.orange.pl

Mam nadzieję, że piątek zakończymy na pozycji lidera Ekstraklapy :)

odpowiedz
Kacperek - 02.09.2022 / 12:07, *.chello.pl

Na 100 % wygra Legia i dwie druzyny strzela gole - Kurs u Bukmachera 3.5zl :) - Legia Wygra bedzie liderem a Radomiak jak przegra nic sie nie stanie ;) . Wiec Pewniak na 100 % Win Legii

odpowiedz
Pawełek - 02.09.2022 / 09:22, *.netfala.pl

Gramy o lidera!

odpowiedz